Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:56 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Ах, Виенови [re: gothic_vampire]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано06.04.05 18:13



инстинкти и пак инстикти и между другото и хората ги имат в голямо количество и те са малкото което остава, след като разумът си тръгне...



Тема Re: Ах, Виенови [re: necrossumus]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано06.04.05 18:15



да, но нямам и идея колко въобще са се върнли-все още се надявам, че са намаляли без моето влияние



Тема Re: Ах, Виенови [re: claudia]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано06.04.05 18:21



хвани ножа за хартия и се ухили мазно по блондински
нататък знаеш.....



Тема Re: Ах, Виенови [re: necrossumus]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано06.04.05 18:29



и после пак безцелно по коридорите-вече преценявам по-добре



Тема Re: Ах, Виенови [re: Пpивидeниe]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано06.04.05 19:00



аз никак не се шегувах, всичко е някаква голяма шега...Бог, дявол-всичко, истина е че понякога се чудиш, дали ако е било по друг начин е щяло да стане същотото, но всичко правиш сам, те са просто вид упора, която те крепи, но тя пък е породена от липсата на вяра в собствените се умения

т.е просто избягваш, онова което искаш да ибегнеш вярвайки



Тема Re: Ах, Виенови [re: Пpивидeниe]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано06.04.05 19:09



Ще се озорят--- Ние сме на всеки километър!



Тема Re: Ах, Виенови [re: necrossumus]  
Авторgothic_vampire (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 19:27



[тежка въздишка][запретва ръкави]ох,не казвам че душата е ...ъъъъ....каквото и да каза ти там.но нима душа имаме дори икогато не изпитваме нищо?според мен съзнанието и щувствата са тясно свързани и не могат да съществуват едно без друго.и ако от чисто математическа гледна точка следва че душата съществува ако има и външна среда,то аз напълно съм съгласна с това мое скрито твърдение.та нали и ние съществуваме(чисто матерялно) именно заради това,а не заради самото съществуване.но в никакъв случай не бих казала че е и продукт!и за да не говоря празни приказки и да не се превръщам в дървен философ ще подкрепя написаното по-горе с още един пример:когато изпаднем в кома или клинична СМЪРТ тялото ни продлжава да.живее с помоща на апарати но и на мозъка(малка част,защото ако не беше така спокойно може да го извадят,но не могат) тогава мисловно ние спираме да съществуваме,следователно и губим връзка с външната среда(пак мисловно/съзнателно) и затова и душата напуска тялото ни.допускам че ще кажете"вие си противоречите" затова бързам да изясня.ако ние не съществуваме първо физически няма и да съществуваме духовно.просто няма да има смисъл.и ако надникнем в библията ще прочетем че душите отиват в рая или ада за да получат заслуженото в зависимост какъв живот са имали на земята.и ако не сме съществували преди това там няма как да отидем в рая или ада,значи няма да сме никъде,значи няма да съществуваме(духовно)!(земята предварително я изключваме)тук щях да напиша нещо за духовете,чувствата и защо те остават на земята като безплътни души,но като си помисля колко написах и колко още ще напиша се отказах
бебетата наистина нямат съзнание,скъпи ми милорд.това не само е научно доказано но и се преподава в училище.нима не сте внимавал в час по психология?.по този въпрос моля не спорете защото ще е толкова резултатно колкото и да кажете че слънцето изгрява от запад.и все пак за да оборя твърденията ви ще кажа:спомени наистина нямаме.няма как да са заглушени от болката,тъйкато поне ще си спомняме нея,нали?и все пак,следкато раждането и болката отминат....до сега никой не е твърдял че има спомени от 2/3-я си месц. и едвали е защото е било отдавна.те нямат аз възприятие защото то означава знание за това,как възприемам себе си,как ме възприемат другите и знание за това как искам да ме възприемат другите.и не случайно те казват:"деси иска играчка".чак някъде към втората годинка почват да употребяват думичката "Аз".
съгласна съм че бактерията на сифилиса няма душа нито пък други по нисши същества,като стигнем дори и до някои бозайници.а делфините?не вярвам забавлението (с човека например) да е вид инстинкт.те,бих твърдяла.са също разумни същества,значи имат и душа.и все пак ако нямат душа......искам веднага щом можете да излезете навън и да убиете първото бездомно куче което видите.ако трябва го подмамете там където никой няма да гледа.и не вярвам да ви е жал следкато то няма съзнание,следователно няма и душа.+ това то е само 1 паразит и размножител и преносвач на кучешка тения и бълхи.(щях да предложа да убиете собственото си куче но тогава щяхте да се измъкнете с това че ВИЕ сте привързан къ него).
а това за колективната душа не го разбрах



Тема Re: Ах, Виенови [re: claudia]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано06.04.05 20:04



докажи.
а кога разумът си тръгва?



Тема Re: Ах, Виенови [re: necrossumus]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано06.04.05 20:06



разхоцдащата луда бях АЗ



Тема Re: Ах, Виенови [re: claudia]  
Автор Пpивидeниe (наблюдател)
Публикувано06.04.05 20:07



Не се впрягай душа, аз не исках да ви обидя! Мозък нямам ни сърце! Имам само една мрачна зла душа, която яде други зли души:)
Бъзикче

Рядко нещо е каквото изглежда




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.