Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:25 14.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Я! Това е най-тъпия и безмислен postнови [re: gothic_vampire]  
Автор Marishka (veshicata)
Публикувано02.04.05 19:13



Da,kakto i v4era i oniaden.....abe gore-dolu sedmicata e v ramkite na hubavoto



Тема Re: Я! Това е най-тъпия и безмислен postнови [re: Marishka]  
Автор gothic_vampire (sir*)
Публикувано02.04.05 19:40



ей в такова време най ми идва музата за......
:[~~
или пък ме избива на романтика....[дълбоооока въздишшшка]



Тема Re: Я! Това е най-тъпия и безмислен клубнови [re: frosted_heart]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано03.04.05 02:43



ллл сиий баут дат
може пък да ме удари на некроманщина и да почна пак да се гавря със Разиел......
тогас цялатa ми романтика умира... и идва време за епоса.......
О музо възпей оня гиблен гняв на Кейн -бащата на вампирите от втората епоха-епохата на Великото падение на Славния Носгот....
И нека трясъкът от падащите Колони заглуши писъците на нисшите човеци...... а кръвта им напои мъртвите тъкани на Новите Чудовища- Децата на Хаш Ик Гек- децата на Кейн Властелина.......
Пътят за покварата е отворен, нека сега тъмните сили сторят онова, що благородните синекрили създания не успяха да сътворят, дори с вярата си в Най-Древния Бог..... Нека бъде Смърт и Поквара!!! И НОСГОТ БЪДЕ ЕДИНЕН!!! В ПАДЕНИЕТО СИ!



Тема Re: Я! Това е най-тъпия и безмислен postнови [re: gothic_vampire]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано03.04.05 02:44



охоу....ммммм



Тема Re: Я! Това е най-тъпия и безмислен postнови [re: necrossumus]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано03.04.05 02:47



мммм адммм.ще видиш.сега мисля по...ъъъъ....как ще е заглавието на онова нещо дет го пишем?
да се надяваме че ще стигна до романтиката............



Тема Re: Я! Това е най-тъпия и безмислен postнови [re: gothic_vampire]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано03.04.05 03:14



остави го да си тече из форума... а като ти дойде само.... тогас ще има и романтика.... ако му е писано



Тема Re: Я! Това е най-тъпия и безмислен postнови [re: necrossumus]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано03.04.05 04:10



еми не я достигнахХА! да я фана и тя бързо и ловко ми се изплъзна от ръцете.
нищо.като отидам по навътре в нашия малък роман и терена е по благоприятен за гонене няма начин да не я хвана!



Тема Re: Я! Това е най-тъпия и безмислен клубнови [re: Provokator]  
Автор marissa (*V*)
Публикувано03.04.05 10:27



Хей, провокатор, ето ти нещичко и от мен:
случайно да си влизал в някои други клубове и да си забелязал че дават по 2-3 мнения на ден? (не казвам че навсякъде е така, то иначе щеше да съществува само нашия клуб=)) Ние толкова даваме за една минута! Сигурно има и други подобни клубове, ама аз не съм влизала в тях, така че нямаш никво основание да твърдиш че точно нашата тема е изтъркана - съветвам те да пробваш с някой друг клуб, там поне ще имаш достатъчно основания за обвиненията си.
Щом като темата ни е толко изтъркана, защо според теб ние сме толкова много? Нямам нищо против основателната критика, която се занимава със съществуващите недостатъци на обсъжданото нещо, ама тава твойто си е чиста безпочвена агресия.
Ама както беше казал някой по-горе, мястото на злобар (аз прибавям и пълен идиот
) е свободно, така че дори ти предлагам да дойдеш на нашата среща, обещавам да ти е последната

Нищо не е достатъчно сериозно, за да го приемеш на сериозно


Тема Re: Я! Това е най-тъпия и безмислен клубнови [re: marissa]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано03.04.05 13:53



абе тая среща зе да стаа прекалено интересна!
все повече и повече ме е яд че няма да идвам



Тема Re: Я! Това е най-тъпия и безмислен клубнови [re: gothic_vampire]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано03.04.05 13:55



cool down обикновено на първи срещи съществта са толко затворени в себе си от притеснение че дори се чудят какво да си кажат... може и да не изпускаш много......
ще видим ... утре....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.