Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Броят на разстроените се увеличаванови  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано24.03.05 00:46



Очевидно е, че броят на психично разстроените сексуално и личностно болни деца се увеличава с всеки изминал ден



Тема Re: Броят на разстроените се увеличаванови [re: Haблюдaтeл]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано24.03.05 00:51



нещо нас ли визираш?



Тема Re: Броят на разстроените се увеличаванови [re: Haблюдaтeл]  
Автор Mistikus (непознат)
Публикувано24.03.05 01:49



дам, то и аз така си помислих отначало. Някъде към 10 минути съм се хилил повече от колкото на която и да е комедия напоследък като четох един форум за вампири (не беше тоя) дето девойките се опитваха да се превърнат в такива. Мислех си, че мога да напиша някой ден цяла дисертация по психология за тях.

Ама ся им се кефя, защото са лапета с богата фантазия повечето и фантастични мечти.

А в такава възраст до 19 г. изключително рядко можело да се говори за сериозни психични заболявания, тъй че нямат проблеми.

Забавни са.




Тема Re: Броят на разстроените се увеличаванови [re: Haблюдaтeл]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано24.03.05 11:17



Що не вземеш да се направиш на един екзорсист и да `настроиш`децата,както психически,така и сексуално?Виждам,че си наясно как `ТрЯбВА ДА бЪДАТ НЕЩАТА`...Сигурно имаш рецепта за всичко,освен за собствените си психични и сексуални проблеми!!!:)))))))))))))))))))))) НАЙ-ВЕрОЯТНО СИ КЪСОГлЕД-не само в прекия,а и в преносния смисъл на думата-нямам нищо против,но ... не забелязваш ли,че нещо с теб не е наред...или вече свикна с този факт така,че чак не му обръщаш внимание?!!!

П.П.И преди да тръгнеш да ми отговаряш,каквото и да било,искам да подчертая,че най-добронамерените към теб, ПОНЯКОГА, ти сервират фактите по неприятен н-н,но това не означава,че не са прави!



Тема Re: Броят на разстроените се увеличава [re: Haблюдaтeл]  
Автор December Elegy (Thoughtless)
Публикувано24.03.05 11:28



По себе си ли съдиш? Нуждаеш ли се от помощ?

Evil is a point of view. God kills indiscriminately, so shall we!


Тема Re: Броят на разстроените се увеличава [re: December Elegy]  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано24.03.05 13:27



Mistikus, знаеш ли кое е тъпото. Че много от тях не са вече деца...



Тема Re: Броят на разстроените се увеличава [re: Haблюдaтeл]  
Автор Benjamin_Andre (~RASTAMAN~)
Публикувано24.03.05 14:59



Yuh Haffi Problem with that mr. Наблюдателман?

RaStA Lion

Редактирано от Benjamin_Andre на 24.03.05 15:07.



Тема Re: Броят на разстроените се увеличава [re: Haблюдaтeл]  
Автор Laddie (тревопасна)
Публикувано24.03.05 15:52



Вече си срещнал Клодийчето, както разбирам... Тя си е цяло произведение на тая тема....
Бту, в едно изречение си побрал толкова негативизъм, песимизъм и покровителско отношение че направо трябва да получиш награда....

Защото Мидас си взел поука, нали така?
Сега вместо за злато, мечтаел за скъпоценни камъни....


Тема Re: Броят на разстроените се увеличава [re: Laddie]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано24.03.05 16:06



имам ли? добре не ми отговаряй и хич не си го изкарвай за днес, защото знаеш ли колко жестоко хем ме одра, хем ме стисна за ръката, а вчера и оня проклет стол с пирона, тая ръка скоро няма да прилича на ръка



Тема Re: Броят на разстроените се увеличава [re: Haблюдaтeл]  
Автор blood_drop (oblivious)
Публикувано24.03.05 17:43



Защо ли се сещам за една песен на Нова Генерация , в която се пееше:
Морален чичко застаряващ...
какво беше нататък?
Наистина ми става много забавно когато някой се опитва да налага височайшо мнение за това кое е правилно и кое е грешно, кое е нормално и кое не.
А всъщност единствения грях за който не бива да има прошка е липсата на въображение

I took my chances with the night and look what I have made...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.