Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:47 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Какво ще кажете за ...нови [re: necrossumus]  
Автор blood_drop (oblivious)
Публикувано28.03.05 19:08



Еххх пък колко е бил спокоен - да му завиди човек! Донякъде ме изнервя с този терти вид знание но няма как да не аплодирам идеята, че съзнанието не може да бъде напълно разрушено заедно с тялото и от него остава нещо което е вечно. Мхххм

I took my chances with the night and look what I have made...


Тема Re: Какво ще кажете за ...нови [re: breathless]  
Автор underworld_5 (Queen_Damned)
Публикувано28.03.05 20:23



Еми съвелявам но аз така мисля беше доста грубо а и тя пише за първи път мовеше да си малко по снизходителна



Тема Re: Какво ще кажете за ...нови [re: breathless]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано29.03.05 01:56



това ти изявление скъпа моя и много мила внучке ме прави или извънредно неподреден тип вампир(същински луд бруджа) или една празна суета която е достатъчна сама по себе си.... и двете за мен са комплимент ,тъй че скъпа благодаря ти



Тема Re: Какво ще кажете за ...нови [re: blood_drop]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано29.03.05 01:58



странно е но със Спиноза мислим еднакво .... и това не е защото съм учил от него... (макар да съм го учил) -великия Шанкара има по-добър речник.... ал тежко на нямащите достатъчно въображение



Тема Re: Какво ще кажете за ...нови [re: breathless]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано29.03.05 01:59



въпреки че боли... е правилно



Тема Re: Какво ще кажете за ...нови [re: underworld_5]  
Автор Llewella (marine)
Публикувано29.03.05 22:04



Ох, знаеш ли колко усилия ми коства да прочета това мнение?

За мен не е важно колко е писала в клуба, а какво е писала в клуба.
Изобщо не беше грубо, ако това е грубо за теб, то явно, слънц, не си свикнала хората да ти казват истината.

И не разбрах защо да съм снизходителна ? Да не би да е извършила някакво престъпление ?
Аз просто си казвам мнението. Забележи: Моето Мнение.


Everybody seems so busy lately. It almost makes me feel guilty... But not quite.


Тема Re: Какво ще кажете за ...нови [re: necrossumus]  
Автор Llewella (marine)
Публикувано29.03.05 22:04



Пак заповядвай =).

Everybody seems so busy lately. It almost makes me feel guilty... But not quite.


Тема Re: Какво ще кажете за ...нови [re: breathless]  
Автор .Grave-Digger. ()
Публикувано29.03.05 23:12



ех, хора .. за таз тема дет пуснах бая хора се изпокараха.В крайна сметка няма да коментирам това което каза breathless .. нейно мнение ... и въпреки всичко НЕ възнамерявам да поправям каквото и да е в това, което съм написала.Поисках мнението ви, получих го.От тук нататък, мисля, че аз съм тази която ще прецени какво ЩЕ направи не мислиш ли, че е така breathless .. не го приемай като лична обида просто това е моето мнение

Or else you will dig my grave.You feel them finding, always whining


Тема Re: Какво ще кажете за ...нови [re: .Grave-Digger.]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано30.03.05 18:08



продължавай да пишеш- вдъхновението е блаженство, което трябва да се изживява независимо от резултата



Тема Re: Какво ще кажете за ...нови [re: Llewella]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано30.03.05 18:10



mmmmmmmm ... i shall

наистина говоря не свързано




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.