Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:45 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Какво ще кажете за ...нови [re: claudia]  
Автор Llewella (marine)
Публикувано02.04.05 16:18



Да, но малките неща няма да са истинска крикита, а ще са си именно заяждане.
И точно това ме дразни - че заради критикита ми се нахвърлиха кварталните приятелки, а не могат дори да ми отвърнат с хубаво заяждане.

Everybody seems so busy lately. It almost makes me feel guilty... But not quite.


Тема Re: Какво ще кажете за ...нови [re: Llewella]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано02.04.05 16:22



ееххх, сега. Всеки според възможностите си,

аз не се бутам, защото не мога да се заяждам(а когато го правя, го правя несъзнателно)



Тема Re: Какво ще кажете за ...нови [re: claudia]  
Автор Llewella (marine)
Публикувано02.04.05 16:25



Виж сега... Въпросът не е да се заяждам... Не искам.
Просто си казах мнението за творбата на Грейв Дигърката и всички решиха, че кой знае какво обиждам.
Както виждаш, няма нищо против, даже ми е приятно да си говоря с хората тук... С теб, например.
Или с Некро. Въпреки, че при него е по-различно, защото го познавам от доста отдавна...
Но ако тръгнат да се заяждат с мен няма да мълча, я ...
Не искам да си изграждаш лошо мнение за мен, само защото не съм съгласна като овца да ходя след всички други и да пища 'ааааааа, това е прекрасно, никой да не посмее да го обижда'...
Ами това е...
Надявам се да са ме разбрали и другите...

Everybody seems so busy lately. It almost makes me feel guilty... But not quite.


Тема Re: Какво ще кажете за ...нови [re: Llewella]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано02.04.05 16:32



при мен поради същите причини щяха да ме ООбият, в някоя от другите творчески теми, а аз дори не казах, че е лошо, просто се изразих консервативно



Тема Re: Какво ще кажете за ...нови [re: Llewella]  
Автор gothic_vampire (sir*)
Публикувано02.04.05 16:34



НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ.НЕДЕЙ!!!ДРЪЖ СЕЕЕ!аз ще се държа,особено ако ти си тук да ми поправяш грешките.щото кой знае,може да ме изхвърлят заради някоя друга пропусната запетая.тцтцтц,направо не ми се мисли....
и къде Ваше Величество съм се повторила?кажете къде и ще поправя грешката си веднага.за мен винаги е било удоволствие да Ви забавлявам!Леймър-Идиот на вашите услуги..
п.п.хехе много ми беше забавна,наистина!.не знам дали се повтаряш и ти(оо Велика простете за наглоста) или от друго,но и ти зе да ми омръзваш......



Тема Re: Какво ще кажете за ...нови [re: Llewella]  
Автор gothic_vampire (sir*)
Публикувано02.04.05 16:36



ама Ваше Величество,моле Ви се.та Бие сте съвършена!!!



Тема Re: за всичко е виновен Сантягонови [re: claudia]  
Автор marissa (*V*)
Публикувано02.04.05 16:37



Хрониките на Амбър ги има в Orange (почти съм сигурна)

Нищо не е достатъчно сериозно, за да го приемеш на сериозно


Тема Re: Какво ще кажете за ...нови [re: claudia]  
Автор marissa (*V*)
Публикувано02.04.05 16:43



май е по-правилно "non capisco niente", може и да не съм разбрала кво искаш да кажеш, не е лошо да обясниш ако изказването ми няма мн общо с твоите мисли

Нищо не е достатъчно сериозно, за да го приемеш на сериозно


Тема Re: Какво ще кажете за ...нови [re: underworld_5]  
Автор Flight of death (бясна)
Публикувано02.04.05 16:46



да си опитвала да търсиш буквата "ч"? - опитай, не е трудно ;)

Is there something here to believe
or is it just another part of the game?!

Редактирано от Flight of death на 02.04.05 16:52.



Тема Re: Какво ще кажете за ...нови [re: Llewella]  
Автор gothic_vampire (sir*)
Публикувано02.04.05 16:50



разбира се че съм те разбрала.
права си наистина(този път без ирония)!и аз винаги се старая да следвам този принцип(и затова много хора и мен не ме обичат)онова обаче наисти ми хареса(мое Мнение),а четки правя само в кръга не шегата.
И СЕГА:прочети си по горе какво сме писали и ще видиш,че тези които се заяждаха с теб бяха други.аз казах само нещо от типа..."на който не му харесва...негов проблем"(нещо такова май,не помня точно).даже не те и споменах.поправи ме ако греша но си го искарваш не на който трябва.просто след като ми отговори и аз...няма да мълча я......
хайде пийс вече че ми омръзна
(но си признай че беше забавно...)




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.