Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема ami nova sum:)нови  
АвторViara (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 18:19



zdraveite! vchera otkrih vashia club i napravo se vliubih:)) tolkova mnogo izumitelni hora, obedineni ot liubovta si kum vampirite! istinata e,che se radvam,che vi otkrih,zashtoto prochetenite temi tuk mi pomognaha da si otgovoria na niakolko vuprosa. az vinagi sum obichala vampirite,kato biah po-malka kazvah,che kato porastna iskam da stana vampir. no togava iavno sum bila privlechena edinstveno ot "krasivite bledi mitichni sushtestva". ne moga da kaja za sebe si,che sum vampir,no imah podozrenia i vashia forum mi pomogna da razbera,che moje bi e taka. vinagi sum imala nujda ot hora,za da se "hrania"(t.e. bukvalno hrania) s energiata im, vinagi sum vliaela na horata - izmoriavam povecheto hora sus samoto si prisustvie. v momenta sum na 17 godini, no ot edna godina imam priatel,koito me naricha "vampirche",zashtoto pia ot kruvta mu v bukvalnia smisul na dumata. toi me obicha i znae,che niama da go narania.puk i kakto dobre znaete,celta ne e da prichinish zlo na niakogo,a da zadovolish sobstvenata si jajda i ako tia e iskrena i silna,ne bi bilo v reda na neshtata da nosish bolka na horata.
radvam se,che vi otkrih i se nadiavam da me priemete vav vashia club



Тема Re: ami nova sum:)нови [re: Viara]  
Автор Benjamin_Andre (~RASTAMAN~)
Публикувано22.03.05 18:32



ТенайИстелин сестро...
Добре Дошла в нашето скромно клубче..
Казвам се Бенджамин, мно можеш да ме наричаш Бенджи или Бенджаминеску ( както татко ми ме нарича)
Инджой...

ВНИМАНИЕ!!! ЛЕСНО ЗАПАЛИМ "ЧОВЕК"!


Тема Re: ami nova sum:)нови [re: Viara]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано22.03.05 18:36



ще те посрещнем с отворени обятия


защо питаш аз направо им се натресох

уелкъм



Тема Re: ami nova sum:)нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано22.03.05 18:40



тати ли? е мого хубаво, бенджи е по хубаво, но бенджамин...



Тема Re: ami nova sum:) [re: claudia]  
Автор Benjamin_Andre (~RASTAMAN~)
Публикувано22.03.05 18:44



мдам Татко Некро..:) Какво бе Сестричке? Какво за името ми?

ВНИМАНИЕ!!! ЛЕСНО ЗАПАЛИМ "ЧОВЕК"!


Тема Re: ami nova sum:) [re: Benjamin_Andre]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано22.03.05 18:46



не нищо името е прекрасно, но прякорът е направо невероятен



Тема Re: ami nova sum:) [re: claudia]  
Автор Benjamin_Andre (~RASTAMAN~)
Публикувано22.03.05 18:50



мерси Сестричке..:) И ти си с хубаво прякорче..:)

ВНИМАНИЕ!!! ЛЕСНО ЗАПАЛИМ "ЧОВЕК"!


Тема Re: ami nova sum:) [re: Viara]  
Автор blood_drop (oblivious)
Публикувано22.03.05 19:00



Salve Carissima!

Добре си ни дошла, надявам се да не се разочароваш след първоначалната еуфория. Ще се постараем да бъдем все така полезни и приятни

...but you can take the flesh not the soul away


Тема Re: ami nova sum:) [re: blood_drop]  
Автор Dirty_Magic (непознат)
Публикувано22.03.05 19:18



ami osven da kaja blagodaria za toploto posreshtane:)) kato vi vidiah kolko ste mili i reshih che zaduljitelno triabva i da se registriram i veche sum chlen na vashia club:) malko mi e stranna chastta s predstavianeto ama...kakto kazah, na 17 godini sam, slusham predimno metal, hard rock i podobni neshta, cheta vsichko predimno pratchett:)) predpolagam,che shte e po lesno da se opoznaem dokato si govorim vuv foruma, zashtoto taka se chuvstvam malko izkustveno
s dve dumi, iskah da kaja, che mnogo se radvam che vi otkrih



Тема Re: ami nova sum:) [re: Dirty_Magic]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано22.03.05 19:29



ще влезеш в релси след време


за инфо: некросумус(некро или Лестат)е баща, дядо и всичко останало на по-голямата част от народа тук




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.