Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Всъщност....  
Автор Laddie (неуспял мармот)
Публикувано20.03.05 21:33



Всъщност, като го погледнеш от собствена гледна точка си е направо супер да си вампир?
Е да, безчувствен си и т.н., но поне не ходиш на погребения и твои близки не умират (защото и те са вампири) и го няма гадното чувство "Ами ако бях направил това вместо другото дали той/тя щеше да е жив" и не се занимаваш с екзистенциални проблеми, всичко се свежда до животинската жажда за насищане на глада...
С кръв практически можеш да се снабдиш супер лесно...Дори сигурно ще има неизлечимо болни хора, които ще те смятат за Спасител, за чудесен човек.
Тена също не е проблем - малко солариум всеки месец върши чудеса...Е да, ще излизаш само вечер, но има хора, които и без това излизат само тогава....
И най-хубавото - безсмъртен си. Зарежете финансовите облаги. Някой там беше казал че един човешки живот за нищо не е достатъчен. И е много прав. А и няма да остарееш - постепенно да осъзнаваш че се променяш, че умът ти не щрака толкова бързо, че има много по-добри от теб във всичко хора, че вече не си нужен никому....
Затова май има много повече логика да си по-висш. Е да, да смяташ хората интересни само заради вратната им вена едва ли е много смислено, но заради формата на телата им също не е по-логично...
Нещо много почнах да филосовствам.
Да, ама ако си за пчелите си против осите....
Утре ще го изтрия т`ва ако съм в по-добро настроение....Обещавам :)

"Защото смелостта не е липсата на страх, а знанието че има нещо, по-важно от страха..."


Тема Re: Всъщност....нови [re: Laddie]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано20.03.05 21:52



мило, онова там е май артерия, но и твойто становище си имо друга страна

да,де но те и хората бачкат за да ядат...

и това за безсмъртието...ми то се проспива половината, и не е приятно...но то те прави по-висш, хората нямат време да осъзнаят ценностното, докато станеш на 10-искаш да се самоубиеш, като станеш на 18-животът ти е скапан, на 30-осъзнаваш, че почваш да старееш, на 45-искаш да си на 25, и нататък почваш по всякакъв психически и физически начин да си удължиш живота, като всеки човек е под постоянна заплаха-я да не му падне саксия върху главата, я да не се появи някой тумор...

при вампирите не е така
ядат си здравословно и безсмъртието ги дарява с друг поглед, различен и неразбираем дори за тях, във тяхната безчувственост се крие именно тяхната чувствителност, разбира се оциняват хората до границата на възможното, но отношението им не е точно като на човек-крава


еххх...стискам палци да не ме разберете погрешно, защото винаги излиза така, че имало още нещо в думите им, ако искате си търсете подтекст



Тема Re: Всъщност....нови [re: claudia]  
Автор Laddie (неуспял мармот)
Публикувано20.03.05 22:04



И тогава какъв е смисъла?(не на Живота, Вселената и Всичко останало. Този всички го знаят. А на това да бъдеш ти на максимум). Братът на една приятелка на мама си починал ей така, заспал си спокойно вчера вечерта човека и никога вече няма да може да се събуди....
Просто плувай

"Защото смелостта не е липсата на страх, а знанието че има нещо, по-важно от страха..."

Редактирано от Laddie на 20.03.05 22:05.



Тема Re: Всъщност....нови [re: Laddie]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано20.03.05 22:10



ми да...





хепиииии фемили



Тема Re: Всъщност....нови [re: Laddie]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано20.03.05 22:39



няма да можеш да го изтриеш.... ще е минало времето за това
но пък и не е нужно ... много си е хубаво разсъждението



Тема Re: Всъщност....нови [re: necrossumus]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано20.03.05 22:43



и аз това казвам...веднъж превзетият и от математика мозък да измисли нещо хубаво




хепиииии фемили



Тема Re: Всъщност....нови [re: claudia]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано20.03.05 22:43



е тва е дзен завършек !!!!
та дааааааааммммм! и оркестърът свири туш....


благодаря за присъствието дами и господа ,хареса ли ви шоуто?
имахте ли какво да добавите или отнемете?
нали всичко беше сърършено....
и както каза По
червеят е героят на таз пиеса
или ...... Вампирът!!!



Тема Re: Всъщност....нови [re: necrossumus]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано20.03.05 22:45



нещо за мен ли пак? нищо не съм направила!!!



Тема Re: Всъщност....нови [re: claudia]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано20.03.05 22:47



имено -ДЗЕН



Тема Re: Всъщност....нови [re: necrossumus]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано20.03.05 23:59



оки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.