Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 26.05.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Какви иска(х)те да станете когато пораснете?нови  
Автор Laddie (неуспял мармот)
Публикувано18.03.05 20:30



И какви станахте?
Темата не е особено интелиджентна, но пък писах съчинение на тази тема и установих че откакто наврших 2 годинки съм сменила повече от десет професии-за-в-бъдеще....
И тъй като тук сте умни (не)хора (клодия, душко, не се ласкай, теб не те включвам :) и ще стане интересно, кажете вашата голяма цел в живота....нещата които искате да направите преди да умрете/навършите 20, това което искате да станете и да не станете, това с което искате светът да ви запомни и прочие и прочие.

"Не говоря за права на детето. Говоря за права на личността..."

Редактирано от Laddie на 18.03.05 20:35.



Тема Re: Какви иска(х)те да станете когато пораснете?нови [re: Laddie]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано18.03.05 20:59



трябва ли и аз да го спомена или пак ще кажеш УФ!!!

значи първата най-голяма цел ми е да мина онова прекрасно същество, което се слави из цялото училище с ненадминатия си интелект в областите по история, това така ме изпълва с тъга, че няма да го постигна, а имам потенциала, че отивам на 2-рото най-важно нещо-да те убия или не точно теб...и стигаме до третото, което ще е най-възможно-да направя анимационен филм за вампири...ще бъде интересно

you cannot kill me. For I'm the shadows and the shadows never die


Тема Re: Какви иска(х)те да станете когато пораснете?нови [re: claudia]  
Автор underworld_5 (Queen_Damned)
Публикувано18.03.05 21:13



Това за филма е добра идея,но е все пак по добре ако е игрален филма:)))А аз бих искала ако има възможност да доиде моята любов Лестат и за впие устно в гърлото ми и нататък мисля 4е вси4ки се досещате какво може да се слу4и.....Другото ми желание е да изнеса концерт с бъдещата ми рок група,и общо взето е това



Тема Re: Какви иска(х)те да станете когато пораснете?нови [re: claudia]  
Автор Laddie (неуспял мармот)
Публикувано18.03.05 21:33



Само това? Аре бе....Междудругото това с анимето фигурира и в моя списък....Представи си комикс, озаглавен да речем, "Вампирът Далтар, или човекът без душа" в стил "Дъ Пънишър"...Това ще е просто ужасно тъпо...
Но може (чисто хипотетично) с теб да измислим нещо готино смешно....Уонна трай?
А междудругото познай кой днес ми се подиграва че не мога да уцеля хек-а от първия път....(жокер - дъ Къ)
На мен последната ми мечта за бъдещето бше да стана световно известен учен и да помогна на човечеството, като изобретя нещо.... :)

"Не говоря за права на детето. Говоря за права на личността..."


Тема Re: Какви иска(х)те да станете когато пораснете?нови [re: Laddie]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано18.03.05 21:40



какво за голямата ми любов дъ къ, днес видях брат му над 100-пъи по коридора с шала на Шотландия?аз мисля, че нашите противоречиви иначе характери може да постигнат нещо хубаво в таз насока с аниме, но на мен ми трябват режисъори и всички останали..., а то не беше шал, а цялото знаме

you cannot kill me. For I'm the shadows and the shadows never die


Тема Re: Какви иска(х)те да станете когато пораснете?нови [re: claudia]  
Автор Laddie (неуспял мармот)
Публикувано18.03.05 21:42



Ама пък беше готино знаме....А и той също беше готин...Но дъ Къ ми се подиграваше за менията ми и този спомен още измъчва наранената ми душа....
така де

"Не говоря за права на детето. Говоря за права на личността..."


Тема Re: Какви иска(х)те да станете когато пораснете?нови [re: Laddie]  
Автор Benjamin_Andre (Гордо Копеле)
Публикувано18.03.05 22:10



Искам да стана...аааааа ами...ъммм...ами всъщност ще се радвам да стана Разносвач на разни пратки в една малка Жълта Форд Фиеста..и вътре цялата да е в Знамена на Етиопия и силна Саунд Система, за да дъня Реге из софия..:) И ще я карам по слънчевите прашни улици на софия..:) и ще разнасям разни неща на хората...вътре ще е с разни Раста талисмани и знамена..:)))
това ми е мечтата

Hit me with JAH music, Say something Reggae, Reggae, Say something, Rasta, Rasta...IRie Lionz


Тема Re: Какви иска(х)те да станете когато пораснете?нови [re: Laddie]  
Автор December Elegy (Thoughtless)
Публикувано18.03.05 22:11



Като малък много си се кефех на космонавтите и летците, военни и т.н... май е нормално за момче :) Имал съм всякакви влечения... рисуване, пеене, спорт (тенис, баскетбол, футбол). Някой от тях бяха доста преходни... Сега с малко повече разум се насочвам към областта на маркетинга...
Единственото нещо, за което съм се зарекъл, е, че стига да имам възможност ще си направя екскурзия по целия свят... и ще си купя вила на някой студен, скалист бряг в Шотландия :)~

Evil is a point of view. God kills indiscriminately, so shall we!


Тема Re: Какви иска(х)те да станете когато пораснете?нови [re: Laddie]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано18.03.05 22:22



хехе, той си е дъ къ, но знамето наистина е хубаво и...цветно(синьо и бяло)



Тема Re: Какви иска(х)те да станете когато пораснете?нови [re: claudia]  
Автор underworld_5 (Queen_Damned)
Публикувано18.03.05 22:24



Ъъъъъъ само полу4их оргазъм от снимката........ПРОСТО Е ПЕРФЕКТНА!!!!По добре да не я гледам 4е ще се метна върху компа ми и ще се опитам да го изнасиля!!!!!Ъъъъъъъъъъ........




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.