Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какви иска(х)те да станете когато пораснете?нови [re: underworld_5]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано18.03.05 22:31



хмм..как си?



Тема Re: Какви иска(х)те да станете когато пораснете?нови [re: claudia]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано18.03.05 22:39



тати в коя ли тъмна улица се е разпял...



Тема Re: Какви иска(х)те да станете когато пораснете?нови [re: claudia]  
Автор underworld_5 (Queen_Damned)
Публикувано18.03.05 22:39



Все още зашеметена от прелестната дледка на Луи и Лестат рамо да рамо,и едтествено малкото ангел4е:)))



Тема Re: Какви иска(х)те да станете когато пораснете?нови [re: underworld_5]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано18.03.05 22:42



мрън...



Тема Re: Какви иска(х)те да станете когато пораснете?нови [re: Laddie]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано18.03.05 22:51



скотланд рулзз!



Тема Re: Какви иска(х)те да станете когато пораснете?нови [re: Laddie]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано19.03.05 09:17



and...ти въобще слушала ли си гуд шарлот? само онез прекрасни песни, които ги дават, а те не са толкова хубави, но има и хубави(the chronicles of life and death,day that i die и i just wanna live) и сега разбра ли защо тъй много не мога да гледам дъ къ, а какъв хегкгк? аз това защо пак го разбирам последна?



Тема Re: Какви иска(х)те да станете когато пораснете?нови [re: Laddie]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано19.03.05 09:37



за анимацията ще вземем марийки за фона, че може да прави по добре къщи и прави черти с линия, но някой няма ли да изяви желание да бъде сценарист...и там останалите, че ний двете сами нищо няма да свършим, е разбира се това в ппрекрасното бъдеще, защото сега е историята, въпреки, че таз по рисувана каза че съм се гениална...и пелев явно е на същото мнение...сега ще те дразня,но който и да се навие да направи някакъв сценарии да включи и вълк(поне един)



Тема Re: Какви иска(х)те да станете когато пораснете?нови [re: December Elegy]  
Автор the_damned_witch (дете на нощта)
Публикувано19.03.05 12:34



Аз винаги съм искала да пиша книги или пък да стана адвокат. Но иначе най-голямата ми мечта мисля да я запазяв тайна



Тема Re: Какви иска(х)те да станете когато пораснете?нови [re: the_damned_witch]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано19.03.05 15:29



ехх..и аз исках да бъда адвокат, но това е свързано с много търпение и инат, а аз имам само второто



Тема Re: Какви иска(х)те да станете когато пораснете?нови [re: Laddie]  
Автор Armand (cherub)
Публикувано19.03.05 17:08



Това ме връща към светлите дни на детството ми и мечтата ми да стана сериен убиец.Бях си измислила всичко-алиби, съучастник, оръжие и начин да се отърва от него.Само дето не стигнах до извода кой точно искам да убия,обаче това винаги изкача самичко...Като се замисля все още имам потенциал само дето съучастникът ми вече не ми е под ръка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.