Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:47 28.04.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Уводно изстъпление и пръвилъ....нови  
Автор Solemn DirgeМодератор (славний*V*)
Публикувано12.03.05 13:01



Hail thee вампирки и вампири.Това съм аз вашият Модератор и Мародер или Мърдърър.... сооо....
ще имаме нужда от леки правилца за изпроводяк,които отдавна трябваше да си съставим...... редовните юзъри в клуба общо взето се държат добре,но за всички гости или новопристигнали в зандана на вампирският ни театър ще подскажем какво не е добре да се прави защото ще последва бан (ама не като българска академия на науките) или редакция или триене .... или изпиване на цялата кръвчица и дълговековни мъки в железен ковчег с резета с главата надолу и то вграден в стена

1.нежелателни са преки обиди и нападки към юзърите
2.и безсмислено флудене чрез постване на твърде много и ненужни нови теми
(това е простимо, но все пак загрозява пейсажа, а ний вампирите сме естети по природа и ще се подразним)
3.флуд във темите е позволен, но молим за мярка защото се пак мярката колкото и гадно нещо да е се пак ни предпазва от самите себе си .... ще е неприятно да си станем безинтересни в нeт пространството.....
това че некро флуди като идиот е друго


тоз профил се обладава от двама ,които бидоха избрани още миналата година ,а имено Prof.Macgonagol и necrossumus
както може би се досещате нахалният пръви пост засега е мой ,сиреч на безумният ви некромант.....
Професора ще влезе по-късно и по-нейната по-мъдра преценка ще промени което смята за добре .
а сега сполай ви скъпи създания и се забавлявайте ... се пак някои правила са за да се престъпват .... може би освен първото ....... и ако не вампирите ,то кой има смелостта и възможността да се шляе навсякъде и да върши поразии безнаказано или почти безнаказано
AVE MORTUI



Тема SOLEMN DIRGE -химна,който секи вамп трябва да чуе!нови [re: Solemn Dirge]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано12.03.05 13:01




това е химна който се казва Solemn Dirge ,на който е кръстен профила!!! поздравявам ви!
<P ID=&quot;edit&quot;><FONT class=&quot;small&quot;><EM>Редактирано от Solemn Dirge на 13.03.05 22:58.</EM></FONT></P>

Редактирано от Solemn Dirge на 14.03.05 00:50.



Тема Ето и от мен!нови [re: Solemn Dirge]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано12.03.05 15:29



Ми съгласна съм, няма какво да толкова добавя: колегата Некроссумус отново ме удиви с литературен стил и възприятия, а на сравненията му би завидил самият Стивън Кинг, да не говорим за Тулуз Лотрек, Пиер Карден и Джовани Бокачо *това последното си беше живо оливане*!


Може би бих могла да спомена само, че ми се иска в Клуба да тече купон, какъвто винаги е тъкъл и фактът, че вече имаме официален модераторски акаунт не би трябвало да стряска никого, спазващ основите на добрия тон.

За мен това е единственото твърдо задължително условие.
Иначе за темите, които не са строго вампирски, а отразяват лични преживявания и разбирания на тварите в клуба, винаги съм казвала: най-важното са съществата тук и те трябва да се забавляват! Нещо, с което до този момент се справяме много успешно!

Та що се отнася до мен, почти не възнамерявам да се намесвам като модератор, освен в много изключителни случаи. За да не стават недоразумения, ще помоля галантния ми колега Некро да се споразумеем за значението на думичката флъд в случая: например - тема с грубо и пошло съдържание, която не допринася за интелектуални спорове и умствено израстване.



Тема Re: Ето и от мен!нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано12.03.05 15:36



имаше един момент преди месец два ,когато темите ни бяха изкуствено скалъпени от недоброжелатели които просто ни нападаха ,абсолютно безсмислено и черногледо ,такива теми предлагам да бъдат изтривани щото не допринасят с нищо за нищо и са обикновено от празни личности изтреляни във вакуума на пълната липса на интерес от наша високоблагородна вампирска страна...
тоест аз лично не бих толерирал враждебно безсмислие,враждебност ний приемаме ,но безсмислие ...... само ако е твърде изискано поднесено и сърце не ни даде да подминем от интерес
тъй че профи съгласен съм с теб ,макар и да употребих повече ненужни думи..
абе да му внимават заядливците ,макар и да ги обичаме ... понякога ги предпочитаме фламбе



Тема Re: Ето и от мен!нови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано12.03.05 15:48



Правя дълбок реверанс, при което дълбокото деколте на роклята ми кара всички жертви наоколо да преглътнат!

Редактирано от Prof.McGonagol на 12.03.05 15:49.



Тема Re: Ето и от мен!нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано12.03.05 15:54



-Ахххх, Профииии....... -облизва левият си вампирски зъб



Тема Re: Ето и от мен!нови [re: necrossumus]  
Автор Solemn DirgeМодератор (славний*V*)
Публикувано12.03.05 16:11



Реших за разнообразие да вляза да видя що за птица е тоз акаунт - не че искам публично да си уронвам авторитета с незнание!
Май ще трябва да се разберем на бележка с теб, че не са ми ясни някои механизми!



Тема Re: Ето и от мен!нови [re: Solemn Dirge]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано12.03.05 16:14



гив ми а шат бейби



Тема Re: Ето и от мен!нови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано12.03.05 16:17



Гивнала съм ти вече, май блъъдсъкър!
За мен ще бъде чест, ако след време заслужим титлата *най-шантави модератори в дира*!
То както е тръгнало... май няма да ни е трудно...
Да живее демокрацията с аристократично-авторитарен привкус!



Тема Re: Ето и от мен!нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано12.03.05 16:24



оммм колко красиво казано.... бих те поканил на танц ако не си бяхме толкоз далеч физически ....
крайно време е да се редактираме сами
шегувам се разбира се ... май ний сме най-заклетите флудъри ,което вече ни нарежда на първите места за най-шантав вампперсонал във вампирско имение.....
хах колко забавно помня как Икю нещо се блещеше против модераторството ,а сам той е уел хауевър да го оставим на мира и да се забавляваме със симпатичните кръвопускания наокол




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.