Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:03 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема kak da rezberem dali sme vampiri?нови  
Авторparallax (Нерегистриран)
Публикувано05.03.05 20:06



Am... mnogo mi e 4udno vie kak razbrahte 4e 6te vampiri? Ako nikoi ne vi e uhapal kak edin den re6ihte da stanete vampiri? Vsu6tnost ima li na4in da se razbere dali 4ovek e vampir? Ima li vampiri koito ne znaqt 4e sa takiva?
Az sum ve6ter no mnogo me vlekat vampirite. Imam udivitelno zrenie, lubimota mi 4ast ot denono6tieto e ve4erta, umiram za pulnoluniq.... tova zn4eli 4e sum vampir?
??



Тема Re: kak da rezberem dali sme vampiri?нови [re: parallax]  
Автор the_damned_witch (новак)
Публикувано05.03.05 21:04



Ако трябва да съдим по това, че си падаш по пълнолуния, май си върколак



Тема Re: kak da rezberem dali sme vampiri?нови [re: the_damned_witch]  
Автор underworld_5 (Queen_Damned)
Публикувано05.03.05 21:10



Това беше добро:)))Ами ако все пак излизаш на светло тогава какво да си говорим,много ясно 4е не си вампир,а освен да те ухапе някои вампир не виждам друг на4ин да стане6 такъвКака ще разбереш...ами би трябвало да ти се пие кръв и да не понасяш слънцето,а пък да не говорим за зъбите!!!



Тема Re: kak da rezberem dali sme vampiri?нови [re: underworld_5]  
Автор the_damned_witch (новак)
Публикувано05.03.05 21:24



Аз много не си падам о слънцето(в стаята ми завесите по цял ден са дръпнати и това често е тема на спор с нашите, но аз съм много по голям инат от тях)
Ако слънцето влияе много добре нямам нищо против да се излагам на неговото влияние в часа по алгебра(единственият предмет, който мразя! По геометрия съм много добра).
Лично аз не мога да се скрия от слънцето, но понякога вечер излизам на терасата заедно с котката си и гледам звездите. Толкова е спокойно, сякаш абсолютно никой не може да наруши покоя на нощта!
А по проблема със зъболекаря-аз лично не съм ходила от няколко години(нямам никакви проблеми със зъбите), но не знам каква ще бъде реакцията му



Тема IMA LI NACHIN???нови [re: the_damned_witch]  
Авторvampirche_f (Нерегистриран)
Публикувано05.03.05 23:00



kato vi cheta mneniqta vsichkite izlizate na lov vecher ... az obojavam da se razhojdam sama vecher po mrachni i pusti mesta no da si priznaq malko me e strah zashtoto kyde e garanciqta che nqma da izkochi nqkoi i nqma da me zahape ... ot mnogo odavna me vlekat vampirite i tymnoto i ponqkoga sym gotova na vsichko za da stana vampir no chesno kazano me e strah i tova si normalen choveshki strah ... ima li nachin nqkoi da stana edna ot vas???



Тема Re: IMA LI NACHIN???нови [re: vampirche_f]  
Автор underworld_5 (Queen_Damned)
Публикувано06.03.05 09:23



Е,и на мене много ми се иска да стана вампир,но какво да се прави,все още не съм!!!Но аз 4акам денят в които Lestat or Armand or Louis or Marius(ех ме4ти ме4ти,но се надявам да се сбъднат все пак!!!)и ще стане каквото ще стане.......



Тема Re: IMA LI NACHIN???нови [re: underworld_5]  
Авторvampirche_f (Нерегистриран)
Публикувано06.03.05 09:55



me4ti me4ti ama dokato si me4tae6 .... moje6 ne6to da napravi6 vse pak ... uf nqma zna4enie ....



Тема Re: IMA LI NACHIN???нови [re: vampirche_f]  
Автор underworld_5 (Queen_Damned)
Публикувано06.03.05 10:34



Какво напрмер???



Тема Re: Ми...нови [re: underworld_5]  
Автор Armand (cherub)
Публикувано06.03.05 11:56



...понякога това да си вампир не се изчерпва до това да смучеш кръв и да те е страх от зъболекаря да не ти изпили хладните оръжияАз се възприемам като своеобразен вампир за сега(или по-точно докато съдбата не реши малко да му отпусне края и да ми прати някой симпатичен безсмъртен).Не бързайте да си предлагате наляво и надясно гърлата все още...



Тема Re: kak da rezberem dali sme vampiri?нови [re: underworld_5]  
АвторKurgan (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 10:34



Ne moga da vi razbera?Znaete 4e nqma vampiri i na sila si suzdavate iliyzii.Tova 4e xodite po tumni i pysti mesta edinstveni zasilva 6ansa vi da vi prebiqt i naebut nqkoi gladni cigani ili polyidioti.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.