Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kakvo stava kogato vampir se vlubi v nevampir???  
Автор vampirche_f (непознат )
Публикувано05.03.05 17:55



Emi stava lo6o ... za6toto hem si vampir,hem nqma6 sili da se proqvi6 kato takyv ... Tva stana i s men ... haresah si tam edin krasaves i sega vsi4kite mi priqteli mi kazavt da go ostaq toq deto smardi na jivot a az ne moga za6toto go obi4am i ne znam kakvo da pravq ako nqkoi moje da mi pomogne ili da mi dade savet ... da pi6e a ako na nqkogo mu se e slu4ilo podobno ne6to pak da pi6e :)))



Тема Re: Kakvo stava kogato vampir se vlubi v nevampir???нови [re: vampirche_f]  
Автор Г-жa Andre (хип-хоп мома)
Публикувано05.03.05 18:34



Преди няколко седмици бях задала същуя въпрос...търси на 2-ра страница...



Тема Re: Kakvo stava kogato vampir se vlubi v nevampir???нови [re: vampirche_f]  
Автор vampirche_f (непознат )
Публикувано05.03.05 18:47



emm da 4etah go ... ama 4esno kazano ne mi pomogna koi znae kolko ... az sym ne6to kato vampir pod prikritie malko hora znaqt ... daje nikoi ne znae6 i ...mi e trudno da se zdarjam vse pak sym samo na 15 i mi e dosta trudno ... da ne govorq za zabolekarq ... oh ne mi napomnqii ... taka 4e ako znae6 kak se preodolqva vampirska nespodelena lubov :)) kaji mi pls



Тема Re: Kakvo stava kogato vampir se vlubi v nevampir???нови [re: vampirche_f]  
Автор Г-жa Andre (хип-хоп мома)
Публикувано05.03.05 19:02



Аз лично не съм вампир,но най-добрият ми приятел е и той ми обеща,че ще ме превърне и мен...ето това е главното решение на проблема...



Тема Re: Kakvo stava kogato vampir se vlubi v nevampir???нови [re: Г-жa Andre]  
Автор vampirche_f (непознат )
Публикувано05.03.05 19:06



samo da ne ti othape glavata :))bazikam se ako naistina te obi4a ... i ako ti go obi4a6 naistina e re6enie ..



Тема Re: Kakvo stava kogato vampir se vlubi v nevampir???нови [re: vampirche_f]  
Автор Г-жa Andre (хип-хоп мома)
Публикувано05.03.05 19:09



И ти ли ще превърнеш любимия във вамп???



Тема Re: Kakvo stava kogato vampir se vlubi v nevampir???нови [re: Г-жa Andre]  
Авторvampirche_f (Нерегистриран)
Публикувано05.03.05 19:41



ako toi iska ... no o6te nqmam lubim tai kato sym edin vluben vampir v bezizhodica ... :```(((



Тема Re: Kakvo stava kogato vampir se vlubi v nevampir???нови [re: vampirche_f]  
Автор underworld_5 (Queen_Damned)
Публикувано05.03.05 21:14



Ako be6e istinski vampir spored mene nqma6e nujda da iska6 pomo6 ot 4lenovete na tozi klub!!!moje bi nqma da e zle da pomisli6 sama...a ako 6om tolkova go xaresva6 6o ne go napravi6 kato tebe???No nqma nujda i ot tova moje prosto da go obi4a6 takav jiv!!!



Тема Re: Kakvo stava kogato vampir se vlubi v nevampir?нови [re: vampirche_f]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано05.03.05 22:04



обичай го къвто е .... ако той ти позволи да го обичаш ... щот инак ще ти се наложи да го любиш от разстояние...
гледай Bloodlust няква анимация беше, но засягаше тоз проблем с живо-мъртвите връзки.....
не че щети подскаже решение ,но ще ти даде надежда



Тема Re: Kakvo stava kogato vampir se vlubi v nevampir???нови [re: vampirche_f]  
Авторvampirche_f (Нерегистриран)
Публикувано05.03.05 22:25



amiii ... mersi mnoo




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.