Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:49 07.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Vampire Chronicles  
Автор underworld_5 (непознат )
Публикувано25.02.05 13:42



Ako nqkoi e 4el nqkoq ot knigite na Anne Rice i q misli za stra6no qka neka pi6e mnenieto si i kvoto o6e iska da pi6e!!!



Тема Re: Vampire Chroniclesнови [re: underworld_5]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано25.02.05 15:06



За съжаление, нямам информация Вампирските хроники да са били изцяло публикувани в България. Аз лично съм чела само Интервю, но пък попаднах на един сайт, където книгите могат да бъдат свалени на руски език, което е огромно предимство за мен.
Интервю е гениална. Райс я написва след смъртта на дъщеричката си, която въплътява образа на Клодия...



Тема Re: Vampire Chroniclesнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор underworld_5 (непознат )
Публикувано25.02.05 18:39



Tva za Kolodia ne go znaex,i da ne celite Xroniki sa poblikuvani,no ima na angliiski,Armand,Merrik,Vittorio,Pandora,Memnoch the Devil,Lestat go ima na ispanski



Тема Re: Vampire Chroniclesнови [re: underworld_5]  
АвторApмaнд (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 18:59



Ми какво мога да кажа освен да се извиня че още не съм се регистрирала...Да кажа че Райс за мен е направо идол както можете да забележите от ника ми.НАскоро изчетох Арманд ама на англ. и много ми хареса.Да си кажа че нямам нищо против да изчета целите хроники дори и да не са толкова добри.А и мен руския много не ме устройва да си призная.С една приятелка скоро(дано)ще се сдобием с Лестат и Кралицата но внос от Америка.Не мога да помогна на други желаещи за съжаление...



Тема Re: Vampire Chroniclesнови [re: Apмaнд]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано25.02.05 20:31



Добре дошла си в този клуб, независимо дали си регистрирана, или не!



Тема Re: Vampire Chroniclesнови [re: underworld_5]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано25.02.05 20:32



Тук си го правим и без форум...



Тема Re: Vampire Chroniclesнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор blood_drop (свободна)
Публикувано25.02.05 22:07



Хм, а случайно да знаешн някой сайт където са на английски? На руски малко не возприимам:)
утре ще изтичкам до Хеликон-а ...пък ако няма нищо в наличност, все пак може и да се поръчват...опссс нямах предвид да правя реклама:)

...but you can take the flesh not the soul away


Тема Re: Vampire Chroniclesнови [re: blood_drop]  
Автор the_damned_witch (непознат)
Публикувано25.02.05 22:11



И мен ме интересува дали някъде ги има на англииски, защото руския ми е малко крив. Но ако ги има на испански ще се справя.



Тема Re: Vampire Chroniclesнови [re: blood_drop]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано25.02.05 22:12



Тук нямаме проблем с рекламите.
В същия сайт ги има и на инглиш, обаче не го помня кой е - тук някъде съм го поствала, ще ви отнеме известно време да го намеря.



Тема Re: Vampire Chroniclesнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор blood_drop (свободна)
Публикувано25.02.05 22:48



thanks , майна , много ще съм ти задължено

...but you can take the flesh not the soul away



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.