Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема енергиен вампиризъмнови  
Автор ckopпинa™ (blackS™)
Публикувано20.01.05 17:52



Какво мислите за енргийния вампиризъм? Как може да се разбере кой точно в дадена връзка е енергиен вампир и ако се окаже,... че ти самият си такъв или човекът, когото обичаш е енергиен вампир.... какво може да се направи, за да се поправят отношенията? ...
Ами не съм сигурна дали темата ми е за тук, но определено ме интересува:))




Тема Re: енергиен вампиризъмнови [re: ckopпинa™]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано20.01.05 19:40



Според мен, истинският енергиен вампиризъм е осъзната форма на приемане и отдаване на енергия. Неосъзнатата аз наричам енергиен паразитизъм. Как можеш да разбереш ли? Много просто: внимателно следи как се чувстваш в компанията на съответния човек. Напрегната? Изтощена? Нервна? С главоболие? Или напротив - леко и приятно, все едно, че летиш. Защитите са много видове, но тази, която ползвам аз, е огледалната. Просто се обгръщаш в добронамереност, отразявайки всичко, което получаваш, каквото и да е то. Действа, повярвай ми.



Тема Re: енергиен вампиризъмнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор ckopпинa™ (blackS™)
Публикувано20.01.05 20:14



мерси за отговора но според мен също Енергийни вампири, са хора с ниска стойност на енергия или иначе казано слаба виталност.Обикновено се захранват с енергия от околните..след среща с енергиен вампир се губи тонус, появява се главоболие, необяснима слабост..получава се срив в енергийната система и т.н.
Отнемането на енергия може да стане безшумно, а е възможно да се предизвика умишлено конфликт при които се получава голямо отделяне на енергия, която се поглъща от взимащия.
Енергийните вампири са си обикновени хора, дори самите те често не го съзнават, че са такива...това мисля че също е така, но ме интересува, как мога точно да резбера дали аз съм този енергйен вампир?!




Тема Re: енергиен вампиризъмнови [re: ckopпинa™]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано20.01.05 20:48



Точно за това говоря за енергиен паразитизъм.
Не че искам да те обидя, това не се отнася за теб. Именно такива хора с по-ниско ниво на енергия го правят, имам достатъчно такива колеги. А вампирите, при тях това е осъзнато. Разбираш ли разликата? Поговори с Леа от този клуб, тя е наясно, защото е истински енергиен. Не се шегувам. Но тя го прави, когато си поиска. Правя го и аз понякога, но само в дискотека, където емоциите са доста сгъстени. Това ме зарежда, но аз се зареждам не от някого конкретно, а от асмосферата изобщо, така че не отнемам ничия енергия.
Що се отнася до теб, най-добре ще ти кажат хората, с които ежедневно контактуваш. Но трябва да са ти приятели, които ще ти кажат истината. Някоя гадинка може да ти създаде комплекс за дълго време само от злоба.
А и ти сама можеш да усетиш... То е едно особено състояние на съзнанието, един особен глад... усещаш как възприемаш същността на човек, емоцията, енергията му... Това е усещане, което трудно би могло да се обясни с думи.



Тема Re: енергиен вампиризъмнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор ckopпинa™ (blackS™)
Публикувано20.01.05 21:34



Е именно то1но това усещане този финес към който се стремя .. ми е трудно да уловя:)) а иначе ако иска Леа..нека се вклучи във темата ще е интересно да сподели опита си, предполагам е наясно със доста неща;)))
Иначе и ти ми изглеждаш на компетентен по темата ..интерсни неща си ми написал, ще опитам наистина да поговоря със някого, дано ми се поизеснят някои неща, хич не обичам да съм във неизвесност и пр.
мерси отново за споделеното:)



Тема Леа...нови [re: ckopпинa™]  
АвторПpoфecop Makroнъroл (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 22:03



Всъщност, аз съм дама, но благодаря за комплимента. Никът ми е малко подвеждащ - цялото на име на професор Макгонъгол е Минерва Макгонъгол.

Да, запозната съм донякъде - истинският специалист тук е Леа! От нея съм научила много интересни неща. Тя влиза тук редовно, ще види темата и сигурно ще се заинтересува, затова написах на темата нейното име - Леа, мила, обърни внимание, плиийз, май си имаш нова ученичка!

А, един съвет: със способностите не трябва да се прекалява, нито да се използват самоцелно. За всяко нещо се плаща, особено за това, така че бъди внимателна, моля те.



Тема Re: енергиен вампиризъмнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Oзиpиc (екс-Галахад)
Публикувано21.01.05 10:04



Искаш да кажеш, че Леа се проявява като вампир, когато си поиска? Това е много интересно!



Тема Re: енергиен вампиризъмнови [re: ckopпинa™]  
Автор Oзиpиc (екс-Галахад)
Публикувано21.01.05 10:10



Според мен, ако нямаш проблеми във взаимоотношенията с мъжете, почти сигурно е, че не си вампир.



Тема Re: Леа... [re: Пpoфecop Makroнъroл]  
Автордeтpoнaтop (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 11:33



то за всичко ще се плаща,така че няма начин как да не внимава човек?!



Тема Re: енергиен вампиризъм [re: Oзиpиc]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано21.01.05 12:57



не ,скъпи ми боже.Тя ВИНАГИ се проявява като вампир
в края на краищата това е ,което тя е




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.