Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:29 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Вамприрска тема...  
Автор Benjamin_Andre (Вампир)
Публикувано08.01.05 04:40



Понеже се изморих да гледам критики отправени към форумът, че нямало вампирки теми е тем подобно реших да напиша една просто така...

=========================================================
През 15-ти и 16-ти век вампирите и върколаците са обявени за реалност и подлежали на подсъдимост...ако се смята, че си вампир или "част от злото" те изкарват на селският площад и те изгарят или ти отрезват главата...

според вас защо тогава са ни смятали за реалност а сега ни презират и подценяват...
моят отговор: не искат да повярват, че ни има...

намират се още от средновековието до днешни дни изровени трупове (главно по гробища) с следи от канибализъм и жестоки рани по шията...

през 17-ти век Ватикана обявява вампиризмът за "болест"...която трябва да бъде изкоренена...

Кръвта е червеното злато...

Редактирано от Benjamin_Andre на 08.01.05 04:42.



Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор WilliamWallace (непознат)
Публикувано08.01.05 14:01



"През 15-ти и 16-ти век вампирите и върколаците са обявени за реалност и подлежали на подсъдимост...ако се смята, че си вампир или "част от злото" те изкарват на селският площад и те изгарят или ти отрезват главата...
"
- или просто изкарват от гроба "заподозрения" във гореспоменатите дела и му изкарват сърчицето.
Стига, това са глупости, измислени от истерията на църквата, нима вярваш, че наистина горките хорица, подложени на това поживе, респективно посмъртно, наистина са били такива. Трябва да признаеш, че явни доказателства за това не е имало, освен някой писмени източници. Но не забравяй, че в онези времена не само фактите, но и фолклора е бил предаван чрез същите източници. Абсолютно всичко от онова време е стигнало до нас благодарение на тях. И сравнявайки съвременните средства за предаване на информация във времето/пространството, твърдя, че е много по възможно тези източници, за които споменах горе, да бъдат многократно променени, съчинени наново и поукрасени. Което въпреки това не слага точка на темата, защото може и аз да греша.
Колкото до следите от канибализъм по труповете... (Съжалявам, но аз съм скептик, или по-скоро реалист със скептични виждания ) - те могат да бъдат извършени не само от някой undead, но и от някой, който е психопат и чисто и просто се мисли за такъв. Такива има страшно много, разравяйки се в мрежата видях доста прояви на вампиризъм през времето (някой от тях до преди 10 години), но въпреки това не се убедих, че извършителите им са нещо повече от умопобъркани клети хорица.
Ватикана...Споменах горе за истерията на църквата, нали? От своята гледна точка те наистина са прави, защото всичко, свързано с undead creatures е в разрез с тяхното разбиране....Което отново не обяснява нещата, за нещастие. Темата остава отворена, надявам се някой по-знаещ в това отношение да се изкаже и да запълни пролуките, които аз оставих.

Gods favour the bold


Тема Още нещо...нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор WilliamWallace (непознат)
Публикувано08.01.05 15:26



Аз лично правя разлика между вампира от фолклора и вампира от реалния живот...
Вампира от фолклора на всички ни е ясен - примери са Лестат, Дракула, Носферату etc...
Вампира от реалния живот не пие кръв. Или поне не трябва да го прави за да бъде такъв. Пиейки кръв не ставаш вампир. Вампирите от реалния живот има своето специфично виждане над живота си, характеризиращо се с романтичната, готическа атмосфера на вампира от фолклора. Но това не изпълва понятието. Бидейки просто смъртен не мога и да кажа много повече, а и речника ми не е особено богат за да се изразя достатъчно добре (прос' съм!) и ми е гот даже ахахахахаха
айде, стига толко'а глупости за вас

Gods favour the bold


Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: WilliamWallace]  
Автор Benjamin_Andre (Вампир)
Публикувано08.01.05 19:41



това са факти не съм дал мнение...по тях...

Кръвта е червеното злато...

Редактирано от Benjamin_Andre на 08.01.05 19:43.



Тема Re: Още нещо...нови [re: WilliamWallace]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано08.01.05 21:29



само една поправка ,Лестат и Дракула не са от фолклора.
Носферату не го познавам лично

Jesus dont want me for a sunbeam



Тема Re: Още нещо...нови [re: necrossumus]  
Автор WilliamWallace (непознат)
Публикувано08.01.05 23:11



още една - нямах предвид, че Дракула и Лестат са ни познати директно от фолклора. Източника за създаването им е бил именно той.

Gods favour the bold


Тема Re: Още нещо...нови [re: WilliamWallace]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано08.01.05 23:31



ако имаш предвид суеверията като идея за вампира в които те са вписани -кръвожадност,безсмъртие и немъртвост и други безинтересни подробности ,да тогас съм напълно съгласен

Jesus dont want me for a sunbeam



Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано09.01.05 19:25



Ватиканът трябва да бъде изкоренен!



Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Benjamin_Andre (Вампир)
Публикувано09.01.05 19:25



и аз съм на това мнение...

Benjamin_Andre (1989 - 2000)


Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор WilliamWallace (despaired)
Публикувано09.01.05 22:46



Чакай, чакай, нали беше върл християнин?

Gods favour the bold


Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано09.01.05 23:11



що бе във Ватикана са най-големите вампири

Jesus dont want me for a sunbeam



Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: WilliamWallace]  
Автор Benjamin_Andre (Раста)
Публикувано09.01.05 23:18



Растафари християнин...не католик...и смятаме папата за измамник...

Some People can stand Up strong, Some People don't wait for long...


Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор WilliamWallace (despaired)
Публикувано10.01.05 10:39



Не бЕх запознат

Gods favour the bold


Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: WilliamWallace]  
Автор Benjamin_Andre (Раста)
Публикувано10.01.05 11:14



ахъм, нема лошо...

Good friends we had, or good friends we lost along the way...


Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано10.01.05 17:54



Поддържам!~ Католическата църква е сатанинска! Да се изясня: има ли зло, което да не е причинила на човека в името на Бога?



Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Benjamin_Andre (Раста)
Публикувано10.01.05 19:12



така е, Вавилонската столица Ватикана...:) Папата е измамник...и лъжец...

Good friends we had, or good friends we lost along the way...


Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано10.01.05 19:22



аз уважавам и харесвам папата

Jesus dont want me for a sunbeam



Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: necrossumus]  
Автор Benjamin_Andre (Раста)
Публикувано10.01.05 19:23



защо?

Fly away home to Zion, fly away home, one bright morning InI will fly away home...


Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано10.01.05 19:28



защото наистина може би е добър християнин
а и помага чрез съществуванието си на онези които наистина вярват в църквата

Jesus dont want me for a sunbeam



Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: necrossumus]  
Автор breathless (Southern girl)
Публикувано10.01.05 21:24



само да добавя, че папата е във ватикана, ватикана е в рим, рим е в италия, а италия rulezzz !

You enter and close the door behind you
Now show me the world seen from the stars


Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: breathless]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано10.01.05 21:56



йоу ,гет ди айдия

Jesus dont want me for a sunbeam



Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: necrossumus]  
Автор Benjamin_Andre (Раста)
Публикувано10.01.05 21:59



според мен папата е вавилонски работник...католицизмът е многократно променяна версия на християнството...включваща промени в библията и инквизиция, като метод за пречистване на населението...
на кратко - не подкрепям католицизмът, православието е много по-добър начин за следване на вярата...
Fly away home to Zion, fly away home, one bright morning InI will fly away home...

Редактирано от Benjamin_Andre на 10.01.05 22:00.



Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано10.01.05 22:33



бе принципно си прав ,но тези времена са отминали ....сега всички църкви са уеко в коуупциата
цялтото Християнство е в упадък
самите вярващи ,ако са достатъчно културни и интелигентни да имат досатъчно самосъзнание и трезв разум за да знаят какво е истинно и заслужава внимание и кое е малко ,плямпане в повечеко ... те не са в упадък
макар че наистина Християнството като религия възпитава овце ,сиреч обикновени последователи на пастира ,а не съзнателни личности ,освен ако самите вярващи не се самозаловят за духовното си издигане
щеше да е много по-лесно ако Исус бе постъпил като Кришна ,ал уви тук сме Европа и тия неща не стават така благородно ......
имам чуството ,че не съм довършил критиката си към майка Европа ,но айде ще прескоча ....
да живее Египет и Индия -страните на чудесата
и Китай -на кунг-футо

Jesus dont want me for a sunbeam



Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: necrossumus]  
Автор vampire_girl (вампирка)
Публикувано16.02.05 16:37



Вампири християни??? В странни времена живеем...



Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: vampire_girl]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано16.02.05 17:02



ххах Вампи ,дарлин... не помниш ли наш Бенджаминеску?
пък и да Луи е бил християнин ,преди да стане вамп.а след това дори още повече



Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: vampire_girl]  
Автор Benjamin_Andre (Rasta-Lion)
Публикувано16.02.05 17:33



а, има и Вампири Расти..АЙ...



Тема Re: Sa6estvuvat li Vampirite?нови [re: Benjamin_Andre]  
АвторAkasha (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 10:59



Taka ami zna4i po povod Vampirite,az li4no vqrvam 4e gi ima,ne mi se vqrva nqkoi 4ovek izvednaj da e sednal i da e izmislil vsi4ko za tqx-naprimer za6o se xranqt s krav za6o se straxuvat ot svetlinata kak se stava vampir,ili za vsi4ki ostanali vampiri po sveta!!Naskoro gledax edno interesno 6oy po "Discovery chanel"za vampirite,intervuiraxa se xora i ot Romaniq koito tvardqxa 4e vampirite sas sigurnost sa6estvuvat za6oto nqkakav texen rodnina po4inal na skoro i na sledva6ata sutrin nqkoi ot xorata v semeistvoto my imali strani belezi po 6iqta si,a sled kato otvorili kov4ega my sled 3 meseca tqloto bilo tolkova zapazeno sqka6 s pogrebano v4era!!Kak si go obqsnqvate tova???



Тема Re: Sa6estvuvat li naistina???нови [re: WilliamWallace]  
АвторAkasha (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 11:12



Ami az ne se smqtam za mnogo znae6a no vse pak mislq 4e Vampirite sa6estvuvat,za6o ne sednete i ne pro4etete Vampirskite Xroniki na Anne Rice???Ako gi pro4etete 6e razberete 4e trqq da si mnogo ama mnogo izobretatelen i s razvintena fanteziq za da izmisli6 celiq tozi svqt-to sa imena to sa dati,geroite sa svarzani pomejdy si i tn.....Znam sigurno nqkoi koito 4etat tva si mislqt 4e sam prava ili prosto mislqt 4e vseki moje da simisli takakva kniga,dober ama da izmisli6 celi 10 knigi na sa6ata tema,ne e li malko samnitelno!Xorata koito ne vqrvat 4e vampirite sa6estvuvat ne moje6 da gi ubedi6 v tova kolkoto i da se starae6,no pone moje6 da gi nakara6 da pro4etat nqkoq kniga i da se zamislqt malko!!!A dokolkoto se otnasq za Dracula toi sas sigurnost ne sa6estvuva pone az taka nau4ix ot edno predavane po "Discovery channel"Ako iskate da se uverite v sa6estvuvaneto na Vampirite mojete da go xvanete,kazva se "Sa6inski ujas:Vampirite"



Тема Re: Sa6estvuvat li Vampirite?нови [re: Akasha]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано23.02.05 14:10



fairy-tales boy,fairy-tales - както казваше любимият ни пръв сред вампирите създадени от човешката раса -Ворадор на Разиел ,изчадието от Абиса....



Тема Re: Sa6estvuvat li naistina???нови [re: Akasha]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано23.02.05 14:28



миии то и властелина на пръстените е бая солидна книга и колелото на времето и меча на истината също .... ама са си просто художествена литература ..... елфи няма , изповедници и търсачи на истината също няма ,а меч на истината съвсем...


ако има някакви вампири квъволоци то те със сигурност не са такива каквито аз си ги представям ... а за мен те не са вампири ама аз съм си егоцентрик и което не ми се вписва в понятието за него си ,му давам друго понятие или не му обръщам никакво внимане .....



Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано23.02.05 15:00



Пиша лекция на тази тема! Когато я завърша, ще извадя най-интересните моменти и ще ги публикувам тук!



Тема Re: Sa6estvuvat li Vampirite?нови [re: necrossumus]  
АвторAkasha (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 18:40



Skapi moi parvo az sam Momi4e i vtoro taq snimka koqto si slojil e mnogo privlekatelnaNo ne moje6 da me ubedi6 4e vampirite NE sa6estvuvat:)))A ti ne si li 4uval za Kralicata na prokalnatite-Akasha???



Тема Re: Sa6estvuvat li naistina???нови [re: necrossumus]  
АвторAkasha (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 18:43



Awe pi4 ne mi se spori s tebe,no az si vqrvam 4e ima ti kvot 6e6 kazvai:))))I prestani s taq snimka,znam 4e e gotina ama.....



Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: Prof.McGonagol]  
АвторAkasha (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 19:08



E molq ti se go poblikuvai tuka 6oto umiram da gi pro4eta ako iska6 6e ti dam maila mi,venci_001@abv,bg



Тема Re: Sa6estvuvat li naistina???нови [re: Akasha]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано23.02.05 21:52



коя снимка ?



Тема Re: Sa6estvuvat li Vampirite?нови [re: Akasha]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано23.02.05 21:59



знам че не си момче,личи ти някак. но такава беше репликата на Ворадор-не ми даде сърце да я променя.....
за Акаша съм чувал ,но не съм чувал за Египетска принцеса с подобно име....
но може просто аз да съм невеж....

ако говориш за подписа ми .. ми хубав си е ,не ми е нужно да ми го казват постоянно но благодаря за оценката



Тема Re: Sa6estvuvat li naistina???нови [re: necrossumus]  
АвторAkasha (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 11:22



DA sa6ata....awe s Brad Pitt i Tom Kruz!!!!!!!!!!!



Тема Re: Sa6estvuvat li Vampirite?нови [re: necrossumus]  
АвторAkasha (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 11:25



Ami nz dali si nevej,no i ne si siguren 4e ne sa6estvuva takava Princesa nali???



Тема Акаша,нови [re: Akasha]  
Автор Klodia (egoist)
Публикувано24.02.05 12:22



нещо логиката в изказването ти ми убягна.
"trqq da si mnogo ama mnogo izobretatelen i s razvintena fanteziq za da izmisli6 celiq tozi svqt-to sa imena to sa dati,geroite sa svarzani pomejdy si i tn....."?!
Ето това като го прочетох ми стана наистина много смешно.В смисъл...Ан Райс с нищо не надминава по изобретателност и фантазия повечето фентъзи писатели,особено Толкин(например)(с което напълно подкрепям изказването на модератора).
А относно Дракула.....да,той не съществува СЕГА,но това не означава,че не е бил действителна личност.Но той не е бил вампир,а просто леко извратен комплексар.
И последно само да кажа,че Дискъвъри ченъл не винаги дава достоверна информация.Или поне не достатъчно достоверна.Имам в предвид,че ако искат да те убедят,че вампири има,ще изнесат хиляди доводи и,ако трябва,даже ще ти намерят "вампир".Но виж,ако трябва да те убедят,че НЯМА вампири,ще направят всичко възможно,за да останеш ти напълно спокоен,че вампири няма.Просто аз лично не мога да им имам доверие-твърде комерсиални са.
Сега да не кажеш,че се заяждам...



Тема Re: Акаша,нови [re: Klodia]  
АвторAkasha (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 14:05



Az nqmam namerenie da se zaqjdam i tva za Tolkin ne go 4atnax ama kakto i da e,A sa6o nqmax predvid 4e Dracula ne sa6estvuva mnogo qsno 4e sa6estvuva tva si4ki go znaqt,no ne e bil Vampir,tva go znam.A 6o se otnasq do Discovery awe prosto bqx zaintriguvana ot tva koeto izla4ixa,prava si 4e moje i da lajat



Тема Re: Акаша,нови [re: Klodia]  
АвторAkasha (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 13:32



Awe ti si tolkova tapa 4e mnogo qsno logikata 6e ti ubegne



Тема Re: Акаша,нови [re: Akasha]  
Автор Klodia (egoist)
Публикувано25.02.05 14:39



Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха.....
Мога да продължавам дъъъъъъълго,просто защото никога не ми омръзва да се смея искрено на простаци,особено на простачки!
Гледай си Дискавъри и се кефи там....



Тема Re: Акаша,нови [re: Klodia]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано25.02.05 14:48



Здравей, Клоди!



Тема Re: Акаша,нови [re: Klodia]  
Автор underworld_5 (непознат )
Публикувано25.02.05 18:47



xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa...ama i az moga da se smeq na ciganki ti kvo si misli6 a 4e si mnogo velika li,e news flash:slez na zemqta



Тема Re: Акаша,нови [re: underworld_5]  
Автор A Crow Left Of The Murder (Megalomaniac)
Публикувано25.02.05 19:01



ти като си тръгнала да обиждаш кой бил циганин, замисли ли се поне да пишеп на български...?
я си гледай лестатите от разните долнопробни хорърчета и не се прави на интересна, защото показваш повече простотия, отколкото някакво чувство за хумор...

How I wish, how I wish you were here...


Тема Re: Акаша,нови [re: A Crow Left Of The M]  
Автор underworld_5 (непознат )
Публикувано25.02.05 19:03



Awe pederas kvo da napravq 4e sam svikanala da pi6a na angliiski a ne na balgarski,a vie moje bi ne pi6ete na angl,6oto ste prosti i ne znaete grug ezik,ti zamislql li si se za tva????



Тема Re: Акаша,нови [re: underworld_5]  
Автор A Crow Left Of The Murder (Megalomaniac)
Публикувано25.02.05 19:11



сега какво? you want me to talk in english...? o in italiano?
е, за едно си права, падам си по мъже...

How I wish, how I wish you were here...


Тема Re: Акаша,нови [re: A Crow Left Of The M]  
Автор underworld_5 (непознат )
Публикувано25.02.05 19:12



ne sam kazvala 4e si pada6 po maje no 6om kazva6a ako znae6 Spanish nqma da e zle i na nego da pi6e6



Тема Re: Акаша,нови [re: underworld_5]  
Автор A Crow Left Of The Murder (Megalomaniac)
Публикувано25.02.05 19:19



хахахахахаха, не, не е истина просто, не мога да спра да се смея...

How I wish, how I wish you were here...


Тема Re: Акаша,нови [re: underworld_5]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано25.02.05 20:52



Всъщност, велика е, вярвай ми.



Тема Re: Акаша,нови [re: underworld_5]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано25.02.05 20:55



Повечето от нас говорят по няколко езика, включително и аз - уча пети и шести , макар че напоследък нямам много време за това и може би не се брои. Не е нуждо на нападаш хората, респ. вампирите, понеже образованието в България, поне от век и половина насам, е достъпно за всеки.



Тема Здравей,Професоре!нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Klodia (egoist)
Публикувано25.02.05 22:58



То на вампир да му се отще да пише в клуба при тези индивиди,които се шлаят насам-натам....
Добре че сте вие-ди олд скуул вампайърс....



Тема :-)нови [re: A Crow Left Of The M]  
Автор Klodia (egoist)
Публикувано25.02.05 23:02



Нали?И аз не мога да спра да се смея!(нетипично за нас,Tremere,ама кво да се прави)
А по-добре изобщо не се занимавай с тези тук.Освен ако не искаш да си се смееш,де....
Айде ще се видим в кю-то



Тема Re: Акаша,нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор underworld_5 (непознат )
Публикувано26.02.05 11:19



Dobre...izvinete za ezicite,no vie tuka qvno ste dosta po golemi4ki ot mene,i za tva za znam samo 2 ezika,sorry o6e vednaj,vse pak sam 8 klas...



Тема Re: Акаша,нови [re: underworld_5]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано26.02.05 15:22



Извинявай, но това няма нищо общо с възрастта.
Впрочем възрастовият диапазон тук е от 12-15 до 30-33 години.



Тема Re: Акаша,нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор underworld_5 (непознат )
Публикувано26.02.05 15:46



Koi e velik???



Тема Re: Акаша,нови [re: underworld_5]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано26.02.05 15:48



Нашето мило дете Клоди.



Тема Re: Акаша,нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор underworld_5 (непознат )
Публикувано26.02.05 15:51



Iiiiiiiiii za6o??



Тема Re: Акаша,нови [re: underworld_5]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано26.02.05 16:00



Защо пиша или защо ще я публикувам?



Тема Re: Акаша,нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор underworld_5 (непознат )
Публикувано26.02.05 16:35



ne za6o klodi e milo dete???



Тема Re: Акаша,нови [re: underworld_5]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано26.02.05 16:45



Защото в книгата е дете!
А е мила, защото няма милост към жертвите!



Тема Re: Акаша,нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Klodia (egoist)
Публикувано26.02.05 23:02




Мдаааммм!Което си е истина-истина си е....
Но отричам ПЪЛНА липса на милост,все пак.Никой не е чаааак толкова перфектен вампир.
Което,незнайно защо,ме подсеща да те питам....какво стана с твоя прител-писателя?



Тема Е, с този въпрос улучинови [re: Klodia]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано27.02.05 16:02



десятката!
Ако наистина те интересува, имам само един въпрос в отговор: откъде да започна?!

Добре де, ще ти кажа: беше тук за седмица и изкарахме най-откачената Коледа, която някой може да си представи То не бяха подаръци, ресторанти, кафенета, клубове, дискотеки, боулинг, разходки с таксита и автобуси, разходки пеша, губения на пътя насред центъра на Пловдив, срещи с англичани, бира, понапивания *това важи за мен само!*, будуване до 5-8 сутринта, майтапи с познати, разговори и всякакви дивотии Да не пропусна - вампирстване Просто вече съм убедена, докато преди само подозирах, че е вампир Много неща го доказаха и това вече не е само хипотеза, въпреки че той още се инати и не си признава Но поне и не отрича вече!
Трябва да ти кажа, че след като заминах за Гърция, го оставих в София и той прекара известно време там, но понеже съобщението, което двамата оставихме в Клуба, не предизвика особено голям интерес, така и не организирахме една голяма обща среща, макар че той много искаше да се запознае с повече вампири- Само ИСТОрИК намаза - уредихме си една среща и много се харесаха взаимно
(А що се отнася до мен, през Апри съм в Копенхаген, вчера получих документите за пред граничните власти и започвам да подготвям лекцията си на тема славянски фолклор и вярвания във вампири!)



Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: Akasha]  
Автор Armand (cherub)
Публикувано27.02.05 18:30



Май малко съм закъсняла вече но все пак не мога да се сдържа.Мислите ми едва се побират в малката ми главица и ще се опитам да ги класифицирам за собственото си олеснение.
1.Мали-лели.Тука агресията се излива като екскременти от отходните тръби на студентски град!Раздавайте го по-спокойно people!Нема нужда да се косите толкова.
2.Малко се ядосвам на поведението на по-възрастните членове на клуба по адрес на по малките.А това е може би(само може би) защото и аз съм нова.Underworld е пресна и още не е вникнала в неписаните правила на клуба.Дайте щото няма опит да я метнеме на кладата!
3.Всеки си има различни виждания по въпроса със съществуването(несъществуването) на вампирите и под каква форма е то.Аз лично си мисля че ги има такива каквито ги описва Райс( но тая жена направо ме е хипнотизирала така че не ми обръщайте внимание).От наблюдение си водя извода че това е болезнена тема,с много хора готови на всяка цена да докажат своето , така че не е много удачно да се зачеква.
4.Ай ся!Кой бил велик и кой не бил.Велик е Александър защото е завладял почти целия древен свят,велик е Ахил защото е машина за убиване и Брад Пит го играе.Има ли нужда от повече?
5.Сигнатурата на Некро(ако може да го наричам така) наистина си е велика вече.Ако можех да скоча в тая снимка е по-добре за спокойния ви съм да не знаете какво бих направила.

Why won't you die?Your blood in mine will be fine...


Тема Re: Е, с този въпрос улучинови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Klodia (egoist)
Публикувано27.02.05 23:00



Хммммм......
Профи,недей да го оставяш сам в София.Тукашните вампири сме доста......абе Вампири
Радвам се за Коледата,но,колкото и да не ми се иска да се хваля,просто не може да се сравнява с моята....А пък с Нова година...мммм......
А ако наминава пак оттук-недей да го криеш от нас,поделиго...ъъъ...имам в предвид-сподели с нас,де....



Тема Re: Вамприрска тема...нови [re: Armand]  
Автор underworld_5 (Queen_Damned)
Публикувано28.02.05 10:39



Благодаря!!!Най накрая един 4овек,които да вникне в проблемите на другите

Then your body,will be mine...


Тема Re: Sa6estvuvat li Vampirite?нови [re: Akasha]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано28.02.05 10:52



отговорът на въпроса ти се съдържа в предишният ми отговор ,който ненужно е възбудил този ти въпрос .....



Тема Re: Е, с този въпрос улучинови [re: Klodia]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано28.02.05 18:07



Рядко съм стисната по отношение на жертвите си! Но вярвай ми, той за плячка не става... или ако става, е толкова труден, че можеш да брадясаш! Уверявам те от собствен опит! Така че оставянето му сам в София не ме притеснява! Пък и рядко съм стисната, както вече подчертах...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.