Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:50 22.05.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема абе кво става с тоя клуб?  
Автор ViperX (just a snake...)
Публикувано29.12.04 17:12



нали беше много активен, имаше некви 1000 вампира тука, а сега само тоя бенджамина сере.... осъзнайте се хора


I just want to win, it's as simple as that.
-Roy Keane


Тема Re: абе кво става с тоя клуб?нови [re: ViperX]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано29.12.04 20:46



клуба ни мре,мре,мре .....и ще стане немъртав отново-второ посвещение в
лич -вампир
досега бяхме зомби-вампир
скоро очаквайте и трето посвещение ,но то около великденските пости.....

Jesus dont want me for a sunbeam



Тема Re: абе кво става с тоя клуб?нови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано30.12.04 16:24



Hmdaaaaaaaaaaaaaa, tova e edin mnogo nemartav klub!



Тема Re: абе кво става с тоя клуб?нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Cynthia (pure evil)
Публикувано30.12.04 17:59



Най-немъртвия!

I wanna hurt you -
just to hear you screaming my name!


Тема проведе се антивампирска кампаниянови [re: ViperX]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано31.12.04 00:07



и половината ги забиха на кол!




Тема Re: проведе се антивампирска кампаниянови [re: falkenbach]  
Автор Cмийrъл (плужест)
Публикувано31.12.04 13:00



Измряха. Може би не са били вампири?

от старост и глад, като им окапаха зъбите



Тема Re: проведе се антивампирска кампаниянови [re: Cмийrъл]  
Автор WilliamWallace (BraveHeart)
Публикувано31.12.04 13:56



А, забийте ме на кол! И тоя клуб ли смятате да флуудвате с глупости?

Shadowcast upon my heart
endark... thy bleak midwintertears
condemned to mourn in silence


Тема Re: проведе се антивампирска кампаниянови [re: WilliamWallace]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано31.12.04 17:18



уили бейби ,за флууд и Армагедон винаги има мястооо

Jesus dont want me for a sunbeam



Тема Re: проведе се антивампирска кампаниянови [re: necrossumus]  
Автор WilliamWallace (BraveHeart)
Публикувано31.12.04 19:00



Не си го пожелавай

Shadowcast upon my heart
endark... thy bleak midwintertears
condemned to mourn in silence


Тема Re: проведе се антивампирска кампаниянови [re: WilliamWallace]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано31.12.04 19:30



добре де ,нека бъде Кармагедон-оназ добра стара игирица и забрвяме за Армагедона

Jesus dont want me for a sunbeam



Тема Re: проведе се антивампирска кампаниянови [re: necrossumus]  
Автор vampire_girl (вампирка)
Публикувано01.01.05 15:32



Време е за възраждане, братя и сестри вампири!



Тема Re: проведе се антивампирска кампаниянови [re: vampire_girl]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано02.01.05 00:27



Чакайте,чакайте!!!То и на лов тр.да се ходи!!!Не може само тук да си висим в клуба и да разтягаме теория!!!ПРАКТИКА...,ПРАКТИКА СИ ТРЯБВА!!



Тема Re: абе кво става с тоя клуб?нови [re: ViperX]  
АвторДpak (Нерегистриран)
Публикувано07.01.05 17:48



Ще ви кажа какво става. Нямате вампирски теми и затова в един момент на потребителите им писвад а си пишат глупости и спират да влизат, а току-що попадналите фенове на вампири като видят, че тук няма почти нищо вампирско просто тракват прозореца и не се връщат.
Ако искате форума си, пишете за вампири. Или поне и за вампири.



Тема Re: абе кво става с тоя клуб?нови [re: Дpak]  
Автор sabrina (dreamer)
Публикувано07.01.05 19:19



нз къде е казано че в този клуб трябва да се пише само и единствено за вампирите...ами нека тези "фенове" да повдигнат някой въпрос за вампирите който ги интересува...вместо да "тракват прозореца"

в момента си мисля,ча според теб темите трябва да се пускат единствено от редовните посетители...

...спомен
за онова, което
някога си бил.


Тема Re: абе кво става с тоя клуб?нови [re: ViperX]  
Автор Eowyn_ (роханска лейди)
Публикувано07.01.05 22:44



А може би защото сами се ограничавате в рамките на Смъртта, Разложението и Вампиризма като начин да изпиете нечия кръв? Или пък защото Това ограничение е тъй безкрайно ограничено, че все в един момент се изчерпва? Или най-правдиво звучи че сами сте се отегчили от изброените горе три неща? Не, не смятам че трябва да ми обяснявате че Изобщо не е така, а сега обстоятелствата са се наредили по начин по който... тирулиру...
И първата стъпка е сами да осъзнаете че в 99% клубът е изчерпан. Не забравяйте обаче 1-ият процент.

П.П. Създаването на клуб Некроманси изобщо не е решение. На пръв поглед той изглежда по-мащабен и всеобхватен от Вампири (а аз имам опит и с въодушевлението на създателя му) но на практика погледнато всичко което бихте си казали тук, ще го кажете и там. И всичко което сте казали тук ЩЕ кажете и там. Може би с други думи, може би ще ви отговорят други хора, но то ще си е същото. Всъщност защо първо не се замислите от къде идва проблема на вашия клуб (за мен е изяснено, но аз не се имам за вампир най-малкото), а след това да започвате да се карате или да дискутирате че не било така. :/ Ами ако наистина е така?

П.П.П. Това ми напомня и че искам да ви припомня... ;), че успеха на един клуб, неговата посещаемост, не се определя от броя на новите теми (били те и за вампири) и отговорите към тях. Лично, не смятам че нивото на клуб Вампири е високо, само вадейки изводи от факта, че перид седмица тук имаше по 50 нови мнения на ден, а сега има 5. Нивото и заинтересоваността са си едни и същи. А под ниво визирам съдържателността, смислеността и количеството информация което носят постовете. Няма защо да се лъжем, повече от половината такива са си един откровен Флууд :/

С уважение, дано не намерите лекцията ми за неуважителна :)

Flake:We don’t explain the lyrics to our songs- you hear them, you feel them...


Тема Re: абе кво става с тоя клуб?нови [re: Дpak]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано08.01.05 01:58



ние сме само фенове на вампирите и си говорим за вампирите когато и както си искаме ,не е нужно да пишем само теми и отговори свързани с тази тематика защото тя е обширна безкрайна и затова не може да се каже нищо за нея и мълчанието дори е най-добро в случая ,но ако си мълчим нийй със сходни интереси в встетиката на вампирлъка няма никога да се засечем и да се покефим един на друг ,та затова е вампири -седянка за кеф,на феновете или на самите вампири
който иска инфо за вампирите -има сайтове
тук е за раздумка ,словоблудство и безсмислен вампириски флууд -
взимайте пример от модератора ,поне единия -мое некромантско-вампирско височество
и хайде стига сериознос че разваляте хубавата хармонична атмосфера

Jesus dont want me for a sunbeam



Тема Re: абе кво става с тоя клуб?нови [re: Eowyn_]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано08.01.05 02:47



аааа прелестна ми Еоуин,моля те недей набърква смъртта и разложението в клуб Вампири ,това си е чисто мое поле на действие,или поне разложението ,все пак това не е клуб Зомбита
Смъртта е важна във вампирлъка действиелно но тя е цяла една реалност която не е разработена добре ,докато нещата от живота са мляни и премилани хиляди пъти в човешката история ,е и смъртта също ,но колко пъти се е стигало до дълбочината й? почти никога ,поради ясни причини ,обаче вампира е олицетворение на осъзнатата смърт което му дава право да се смята за единственото същество (е и други има но...не са така красиви) което се е "върнало" и това го прави ценен като идея върху която да се разсъждава било то философски било то ....лирически ,в романтична окраска ,всичко това може да бъде една прекрасна метафора (което съм казвал доста пъти вече) за описване и изясняване на страни от дори ежедневното ни битие които не съзнаваме достатъчно често по нужният интензивен начин ,а са свързани с вечността и най-вече с отвъдното ,с трансцендентната реалност и още по -конкретно с душите ни.
има много поезия и сила на изразните средства в идеята за вампира.ако разбира се бъде подета правилно с финес (както обожавам да казвам).
бих могъл да изпиша енциклопедии с твърдението си за идеята за контрадицията на противоположностите които са събрани на пук във вампира
проклятие-благословия ,добро-зло ,вечност -преходност
болка-блаженство
всичко това го има във вампира в безобразни и разнообразни пропорции или поне във интервюто и в моята глава


но стига за вампирите ,за тях съм писал много и много още ще пиша ,докато някой не ме разбере или умра за пореден път.....и ми писне да се вдигам сам,



некроманси има друга идея ,която е свързана със самата смърт ,а не с конкретен модус на жизнеността в смъртно положение ,ако мога да се изразя така авангардно малко...
той е отворен за всякакви теми за смъртта ,от философски умувания и мъдрувания до религиозни .въобще за всичко свързано с нея било то от изкуството в литературата ,личен опит (гранични със смъртта състояния(пълната смърт де),метафорични и всякакви такива сравнения дори със ситуации от самия живот
както вече писах в NECROMANCY предложението ,Танатологията си е наука за смъртта ,която има медицински и философски ....да речем клон
да не говорим че пак както писах всички религии имат конкретно и разнообрзно отношение към смрътта и дават различни съвети за справяне със моментите преди нея и по време,които ще са много полезни на всички чустващи същества които имат наглостта да се наричат хора
та за такива неща ще се или би се правил този клуб ,дори брат Титикша от клуб Йога е подготвил вече тема за Бардо Тьодол ,тибетските дрънканици за мъртвото време. За което много благодаря на нашия много обичан и добър крия йогин (целувки Тити)
та има смисъл от такъв клуб
все пак всички ,които не постигнат безсмъртие ще умрат и такъв клуб "живо" би ги интересувал.
а там ще си говорим и за безсмъртеито -другата алтернатива ,за тези които искат да постигат таз прекрасна ....ситуация на битийно оформление.


скъпа ми Еоуин този клуб е предимно за забавление на вампирите.


ако някъде съм писал глупости,простотии или безобразни грешки в граматически или лексикален вариянт и имате наглостта да ми ги покажете ,ще дойда и ще ви изпия кръвчицата ,като един безцеремонен вампир простак ,който въобще не прилича на онова лирично и дълбоко философски и смислово изпълнено същество което ви описах преди малко


много любов от мен за всички и вярвайте във вашия Лестат

за да не ме забравите лесно

а ти Еоуин......

Jesus dont want me for a sunbeam



Тема ВИРОШ вампирътнови [re: ViperX]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано13.01.05 14:33



понеже тук наистина вампиризма малко позамря ,скоро ще ви разкажа от живота на моя любим приятел и брат и дори баща Вирош ,от аналите на пресветия отец Валенс и свети Робърт русия

дано ви харесат неговите преживявания ,те са като древна книга изпълнена с многовековна мъдрост и тегло.
всеки вампир може да се поучи от предците си ...особено ако са още живи.
А Вирошчо е един вампир ,който съм сигурен никога не ще умре.....

Jesus dont want me for a sunbeam



Тема клубът върви към своя залезнови [re: ViperX]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано14.01.05 09:50



Защото Бенджамин Андре ги уплаши и сега всички вампири се разбягаха към Трансилвания.



Тема Re: абе кво става с тоя клуб?нови [re: ViperX]  
Автор THUNDER-STORM (Vampire-Slayer)
Публикувано14.01.05 15:35



Abe, nae6 kwo stawa?Spored men kluba si e ekstra, i wie ako ne wqrwate wuw wampirite...hodete po dqwolite :)))

Редактирано от THUNDER-STORM на 14.01.05 15:36.



Тема Re: абе кво става с тоя клуб?нови [re: THUNDER-STORM]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано15.01.05 20:57



Их, колко хубаво звучи само!
Сигурна съм, че някои хора само чакат клубът ни да се спатаряса!
Но това едва ли ще стане... поне не в близките стотина години... Вампири има много - дори и ние да се пръснем по някакви причини!
Има и работа за вампирослеъри!



Тема Re: проведе се антивампирска кампаниянови [re: lea]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано15.01.05 21:01



Хапсулютно съм съгласна!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.