Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Истински вампирски теминови  
Авторvamp (Нерегистриран)
Публикувано17.12.04 16:35



Като гледам в този форум повчето не са такива.Модовете къде гледат? "Колкото по щастлива е една душа", тема за Мис Джаксън, тема за незнамсикво си...



Тема Re: Истински вампирски теминови [re: vamp]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано17.12.04 16:40



аз ,като един мод ,ще ти отговоря авторитетно
ами оставяме форумчето да се развива спокойно
всъщност едва ли на някой от вампирите в него (или другите тъмни създания като въркулаци и фантоми) не му е ясно какво е да е вампир ,тъй че това ни е по- скоро седянка на която си дрънкаме за всичко което ни дойде наум ,ама каквото и да е.

Jesus dont want me for a sunbeam



Тема Re: Истински вампирски теминови [re: necrossumus]  
Автор Benjamin_Andre (Бунтар!)
Публикувано17.12.04 23:04



Ето това е модератор пич...

- BoB Marley

Тема Re: Истински вампирски теминови [re: vamp]  
Автор DaMnEd (ункновн)
Публикувано18.12.04 00:26



ми...така като гледам никой от редовните не е изразил неудобрение досега, в това 4исло и модовете. Пък и защо да трябва да се ограни4аваме в темите - кой каквото го вълнува ( вика му се демокрация ) и не мисля, 4е са много несвързаните с името на клуба теми. Още пове4е, 4е и модераторите са ни адски то4ни [подмаз, подмаз ]


what I've felt
what I've known
never shined through in what I've shown


Тема Re: Истински вампирски теминови [re: DaMnEd]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано18.12.04 00:47



хахахах ,идеята е че вамповете са свободни създания и ако им кажеш нещо напреки или те убиват или те правят техен "послушник" както обичам да казвам.
не е добре да резнеш вампир защото малко се е позабавлявал,
но си има и правилца на които и немъртвите им душички в даден момент могат да се боцнат много яко
досега членови на клубъ не съ сторували таквиз неподлагуеми на умиления творби словесни...
което ще рече че си имаме работа с много добри вампирчета.
което според някои може да е разочароващо

ал малко филосъфи както ми светна преди секунди един мой мнооого важен колиййг ,нема да е лишна...
соу поотдайте се на размишления и разсъждения ,щото ставаме за присмех на другите клубчета от този фолдър

Jesus dont want me for a sunbeam



Тема ти [re: vamp]  
Автор Фaнтoм (Сянка)
Публикувано18.12.04 05:04



Критикуваш ли ми темите?



Тема тойнови [re: Фaнтoм]  
Автор WilliamWallace (BraveHeart)
Публикувано18.12.04 12:12



ти ги критикува.

Shadowcast upon my heart
endark... thy bleak midwintertears
condemned to mourn in silence


Тема Всъщност,нови [re: vamp]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано18.12.04 14:21



като заговорихме за модове, аз и Некро сме нещо такова, затова ще поясня:

Вярно е, че има много теми, които са офф топик, но тук всеки от нас се чувства принадлежен към определена група. Към НАШАТА група. Обсъждаме всякакви теми. Защото най-важното в този клуб са съществата в него и едно ограничение да се говори на определени теми, каквото по принцип се налага от модовете в някои други клубове, според мен, е напълно излишно и дори вредно, защото това, което ни свързва са общността и сетивата, сходният начин на разпознаване и разбиране на явленията в ежедневието, както и необикновеността на нашите въображения. Ние наричаме себе си Вампири, защото така усещаме света. Фоклорът е нещо различно.
Просто приеми, че тук е мястото на един непрестанен карнавал!


Top vampire-writer



Тема Леле,нови [re: DaMnEd]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано18.12.04 14:25



такава четка не ми бяха правили от сума ти време, трогната съм, сигурна съм, че и Некро е трогнат!!! Ами да, такава трябва да е атмосферата! Има само едно правило, на което държа: добрия тон!
Мисля, че и Некро е на същото мнение!

Top vampire-writer



Тема Все някой трябванови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано18.12.04 14:27



да прави густото на другите, нали?!

Top vampire-writer




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.