Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:23 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Moviesнови  
Автор sabrina (dreamer)
Публикувано21.10.04 00:42



след като минаха темите
с музиката,дом. любимци и т.н

аз да питам кои са любимите ви филми?
и кое най-мн ви е впечатлило в тях?



Everything you do,you do it to destroy me.Waiting for the darknest....


Тема Re: Moviesнови [re: sabrina]  
Автор Benjamin_Andre (Чернокож)
Публикувано21.10.04 01:49



Аааааа..Аз си имам любим Филм...също...И той е Разбира се Филмът Дракула (с Киану Рийвс) и моят вечен Другар ДокторЪТ...

еее спомням си как бяхме тръгнали да ловим Вампове с него по пижами на тротинетки...Рапирахме по пътя...ама се спряхме до една баничарница...и преядохме с баници и бози...и за лова почна да ни мързи...и в Крайна сметка се прибрахме....Без нищо да направим...Е само дето аз заглеждайки една девойка паднах в канафка тип "ВйК" та после другарят Хот-Пешо 66 дойде с жигулата да ме спасява...Забравих да взема консервите който "тати" ДОН АНДРЕ беше пойскал от мен...абе изобщо нищо не направихме....Е отвори се мерака на Д-р И отидохме на околовръстното...И след свиреп бой с едно говедо не можахме да ну откраднем кола за което беше вързано...НО свършихме друга работа...потърсихме платена любов...И се натъкнахме на една "изискана" дама която ни се предложи...Но се оказа твърде мъжествена и когато ДокторЪТ искаше да плати по-малко от колкото трябва понеже бил "сладур" Дамата си показа трицепса с намерение да хване да ни бие...НО ние избягахме с тротинетките...Преди да ни нанесе сериозни физически щети...После ядохме Халва с Кисело мляко пред нас...После доктоРЪТ си отиде да дава обяснения на жена си...:) To be Continued...



Тема Re: Moviesнови [re: sabrina]  
Автор Sparhawk (Knight)
Публикувано21.10.04 11:47



Аз не съм гледал хубави филми с вампири. Прочутото Интервю ми беше лигаво, Подземния Свят ми се видя евтинийка, От Здрач До Зори беше забавен и толкоз. Първия Блейд беше добър екшън, но някак си не смразява.
Странно е, че има толкова много хорър-филми (любимите ми са Кошмари на Улица Елм - за Фред Крюгер), но те все са с демони, духове-убийци, а не с вампири. Може би защото вампирите са доста познати.
И все пак... има един безумностар, чернобял филм - НОСФЕРАТУ - ЕДНА СИМФОНИЯ НА УЖАСА. Има атмосфера лентата, и идея. Според мен това е най-добрия вампирски филм.

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Movies [re: Sparhawk]  
Автор Klodia (egoist)
Публикувано21.10.04 12:11



интервюто лигаво?
то е действително драма ,а не нещо друго.Идеята е да има дълбок смисъл и да въплъщава някак си по-висши гледни позиции.Това е филм метафора,тъй че лигав е неумсетна дума за описанието му.Макар че може и да ти се струва вярна.
А нима всичко около вампирите не е лигаво-комплексирани копелета които си го изкарват на света?



Тема Re: Moviesнови [re: Sparhawk]  
Автор sabrina (dreamer)
Публикувано21.10.04 12:31



не
нямах пердвид филми само с вампири
ами всякакви..


а тези с Фреди не ми харесват...гледала съм само един и не ми хареса...нз за другите

Everything you do,you do it to destroy me.Waiting for the darknest....


Тема Re: Moviesнови [re: Sparhawk]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано21.10.04 13:50



ГЛЕДАЙ"МЪДРОСТТА НА КРОКОДИЛИТЕ"!!!ОСОБЕН Е!ДЖУД ЛОУ В ГЛ.РОЛЯ-нестандартен вампирски филм...Останах приятно изненадана ...Има доста вампирски филми,които не влизат в жанра на ужасите ...

Гледах снощи мн.силен филм...Изнасилващ,бих казала...Естествено-Бергман не си поплюва!!Най-гадното е,че"копче не можеш да му кажеш"Имаше едно нещо,което адски ме издразни,но....заслужаваше си...АКО НЯКОЙ ГО Е ГЛЕДАЛ,моля да сподели впечатления!Филмът се казва"Шепот и викове"-КОЛКО ВАМПИРСКО ЗАГЛАВИЕ!!!!!!



Тема Re: Moviesнови [re: Sparhawk]  
Автор Cynthia (pure evil)
Публикувано21.10.04 14:32



Мен Интервюто ме изкефи.
Истината е, че след целия шум около него
очаквах повече, но и това не беше зле.
Обаче супер много ми хареса -
Кралицата на Прокълнатите!


I wanna hurt you -
just to hear you screaming my name!


Тема Re: Moviesнови [re: Cynthia]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано21.10.04 15:20



На мен пък"Кралицата на прокълнатите"не ми хареса за разлика от Интервюто...Интервюто е постижение за жанра-недейте така!!!Май тр.ПАК да го гледате ...



Тема Re: Moviesнови [re: Cynthia]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано21.10.04 15:54



гледай интервюто повече пъти и ще разбереш къде е истината
но не го гледай дори и като вампирски филм,гмурни с в него без очаквания

смърт и разложение
"Death makes angels of us all and gives us wings..."-Jimbo


Тема Re: Moviesнови [re: necrossumus]  
Автор Cynthia (pure evil)
Публикувано21.10.04 22:47



ОКи - ще го гледам пак!

I wanna hurt you -
just to hear you screaming my name!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.