Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:36 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Истински вампири????нови  
Автор vampire_girl (вампирка)
Публикувано13.10.04 10:49



След като изчетох всичко в този форум, имам едно питане: има ли истински вампири в този форум? За енергийни - има. Но за неенергийни? Има ли някой, който може да заяви: "Да, аз съм вампир"?

А за фенове на вампирите - има и това е чудесно. Аз самата съм именно такава. Харесвам ги във всяко отношение. Правят живота различен.




http://vampirezone.hit.bg


Тема Re: Истински вампири????нови [re: vampire_girl]  
Автор Benjamin_Andre (Black Man...)
Публикувано13.10.04 11:09



Да...аз съм фен...но честно казано съм и вампир или нещо подобно...(поне си го призанвам)..

Редактирано от Benjamin_Andre на 13.10.04 11:15.



Тема Re: Истински вампири????нови [re: Benjamin_Andre]  
АвторVansina (Нерегистриран)
Публикувано13.10.04 11:41



Interesno pitane dam
Vij sega moje bi ne se uto4ni dali govori6 za rodeni (t.e. geneti4eski) vampiri ili za 'prevurnati' kakto znae6 ima dve kategorii...No ina4e za sega 6te kaja samo 4e ima...ot tezi za koito pita6
Po kusno 6te pi6a pove4e po temata



Тема Re: Истински вампири????нови [re: vampire_girl]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано13.10.04 13:47



За смукане на ен-я-правила съм го още от бебе ...Да не си представиш,обаче че става въпр.за някакви кой знае какви ен.загуби-съвсем по малко и трудно забележимо...Контактно!Тр.да имам достъп до шията и с показалец и палец захванати за меката й част + навит на рулце език започвам свещенодействието(смукането)Гледам да го правя възможно най-нежно и без да забележи жертвата,за да не ми кажат"Стига!"-докато гледа нещо интересно по телевизията ,например или спи...

В един момент се появи един вампир-СМЕСЕН ТИП-беше гаден енергиен вампир,който успя почти да ме зомбифицира,но това не му стигна и реши да пие от мен кръв-не беше нещо доброволно от моя страна.По вс.закони на"природата"аз трябваше да стана санг ...Но кръвта не ми се услажда-опитвала съм собствената си-не ми хареса и наскоро чужда,но нещо рецепторите ми не бяха във ф-ма и не можах да разбера нищо от вкуса Понякога,като контактувам със санг вампири и на мен ми се"допива",но ... си знам,че ще ми мине ...

Не обичам безконтактните вампири,които се хранят с отрицат.емоции на хората ... За съжаление,обаче те ме атакуват и ме карат после на свой ред да търся "източник"за балансиране на ен-ята.Хубавото е,че от близо 2 години успявам да избегна мн.от ситуациите,които ме водят до такива"загуби"...



Тема :-)нови [re: Vansina]  
Автор vampire_girl (вампирка)
Публикувано14.10.04 14:06



Аха.
V, доизкажи се!

http://vampirezone.hit.bg


Тема Re: Истински вампири????нови [re: vampire_girl]  
Автор Galahad Tussand (член)
Публикувано14.10.04 22:10



Искаш да кажеш, че "истинските" вампири са някакви други, не енергийни? Какви точно?



Тема Converted...нови [re: Vansina]  
Автор Vampyre (Redeemer)
Публикувано15.10.04 19:30



Стига митология. Тя е нещо наистина красиво, но в някой случаи не намира място в разговора. Какво разбираш под "превърнати" вампири?! Всеки, който се порови из интернет може да разбере, че истински вампири наистина има. Но не такива като по филмите. И никой не е станал такъв в следствие на ухапка или подобна глупост...Просто защото ухапките ги няма. Тях ги има по ФИЛМИТЕ. Истинските вампири са съвсем нормални, както останалите хора и те се трудят, учат, водят нормален живот, не са някакви немъртви създания, криещи се от светлината, в търсене на енергия за задоволяване на личните им потребности. Да, те пият кръв. Но от т.н. "донори". Това са близки, приятели, които ги подкрепят и разбират защо те имат нужда да правят това, защо изпитват тази ЖАЖДА. В известно отношение е дори обидно за някои от тях да бъдат сравнявани с холивудските създания, защото малко или много вампирите биват отъждествявани със злото....Може това да не е във всеки филм...но има ли значение? Важното е, че истински вампири има, но е доста трудно да се опише какво всъщност са те. Не бива да си изграждаме прибързана или грешна представа за тях.

Evil is just a point of view...


Тема Не, напротив...нови [re: Galahad Tussand]  
Автор Vampyre (Redeemer)
Публикувано15.10.04 19:36



...всички вампири са енергийни. Разликата между тях, е това, че едни си набавят нужната им енергия по един, а други - по друг начин. Не издребнявам с понятията, просто мисля, че за тези "енергийни" вампири, за които ти говориш е по-правилно да се говори като за "ментални" такива

Evil is just a point of view...


Тема Ей-себеподобен indeedнови [re: Vampyre]  
Автор Klodia (egoist)
Публикувано15.10.04 23:52



Vampyre,ти просто написа моята сентенция за вампиризма.Почти де,ама има много неща,които и аз така ги мисля!



Тема Еххх,Лея,Лея....нови [re: lea]  
Автор Klodia (egoist)
Публикувано16.10.04 00:07



Как можеш да говориш за енергиен вампиризъм,като пропускаш най-важното?Та как можа да спестиш на хората какъв отвратителен енергиен вампир си самата ти?!Сега,след като изпитах силата ти на собствен гръб,мога да заявя,че преди втора среща с теб ще се погрижа по-добре за преградите ми.Аххххх-още не мога да ти га простя!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.