Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:35 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ми, щом сте рекли... КЛАСИРАНЕ!нови [re: lkew]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано08.10.04 21:03



Бог (тоест аз ) да ни пази от закостенелост!
дори аз предлагам да нямаме модератори
нямаме нужда който иска пиши ,който не иска не пиши на простаците

смърт и разложение
"Death makes angels of us all and gives us wings..."-Jimbo


Тема Всъщност, Икю...нови [re: lkew]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано08.10.04 21:06



Идеята си съм я обяснила на много места и в много теми: не става дума за триене на поразия, освен, разбира се, постингите, излизащи извън добрия тон, на какъвто се нагледахме напоследък. Става въпрос предимно за координираща функция на модератора, а не за определяне и налагане не безмислени правила. Това, естествено, е точно ТОВА - говорилня, чат, оффтопици. Ние сме сродни души, това е важното. И важното е, че не се взимаме насериозно. Важното е, че е купон. Затова клубът е интересен. На никого тук не бих наложила правилото да се бъбри само за вампири. Ние сме важните, не темата и не фолклора по принцип.
ОК, може и двама модератори - лошо няма. Въпросът беше да има взаимнозаменяемост, защото все пак сме вампири с ангажименти и широкоразгърнат социален живот, схващаш ли?
Общество с подялба на кефа и отговорностите!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Всъщност, Икю...нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор lkew (Razielator)
Публикувано08.10.04 21:09



"не става дума за триене на поразия"


И аз обясних тезата си. "М-чето покварява."
Просто и ясно.

Виждал съм да се случва, преживявал съм го, нямам какво повече да кажа.

Както е рекъл поета : Take this damageeee!


Тема Re: Ми, щом сте рекли... КЛАСИРАНЕ!нови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано08.10.04 21:10



Прочети отговора ми към Икю, моля те. Клуб без модератори е като разграден двор или на баир лозе.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Ми, щом сте рекли... КЛАСИРАНЕ!нови [re: necrossumus]  
Автор lkew (Razielator)
Публикувано08.10.04 21:11



Аз съм напълно за, като се замисля :))

Така де, ти доста се забавляваше с оня кретен, поради което не виждам що този постоянен извор на фън да бъде запиран чрез триене и бам.....


Модерите са най-полезни при залепване теми най-отгоре, ако са наистиан важни и при триене на теми като "купете си щайги компоти".

Както е рекъл поета : Take this damageeee!

Редактирано от lkew на 08.10.04 21:14.



Тема Re: Всъщност, Икю...нови [re: lkew]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано08.10.04 21:13



А аз ти казвам, че всеки може да пише или не пише каквото си иска, но гадориите в този клуб не са за предпочитане. Ако толкова много се страхуваш, ОК, аз мога да поема функцията на фиктивен модератор, който ще отстранява само обидните постинги. Но панаири като тези дни тук, не желая. А и доста други не желаят. Все пак, клубът не е просто дрънкалня, той има и лице. Жалко, че не го осъзнаваш или не искаш да го осъзнаеш.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Ми, щом сте рекли... КЛАСИРАНЕ!нови [re: lkew]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано08.10.04 21:17



Позабавлявах се, спор няма. Но пак повтарям: клубът има лице. Достатъчно глупотевини пуснаха тук разни идиоти. На това ще се сложи край. Извън това, всеки може да говори, каквото си иска. Модераторстването покварявало. Кого ли? Някоя комплексирана душица с мания за власт, която си я задоволява виртуално? Смятам, че предложените тук сме разумни хора.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Всъщност, Икю...нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор lkew (Razielator)
Публикувано08.10.04 21:19



Лице, казваш....

Виждам забавни и умни хора, които възприемат вампиризма по най-различни начини. Оригинални и непасващи с другите гледни точки (Бендж, поздрав. :) ), мека ирония (оксиморон, но приложим) като тази на некрото, тотални превъплащения в рамките на форума, които често ми се виждат близки до позьорството, но не ми пречат.

Не, не виждам нито едно лице, което може да се прожи към целия клуб. Не виждам силен обединяващ фактор. А ти?

Както е рекъл поета : Take this damageeee!


Тема Re: Ми, щом сте рекли... КЛАСИРАНЕ!нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор lkew (Razielator)
Публикувано08.10.04 21:27



Естествено, че сте разумни хора, мааму :)
Иначе нямаше да сте предложени.
Но и медарко (когато го видях за последно - касапина)вероятно е бил разумен човек (поне така ми казват). И фокса е разумен човек (нейния случай с модераторството е по-особен де...). А Рох е изключително много разумен човек, но с тенденции към триене на флууд.
Аданедел няма и да го коментирам... готин наживо, но такива заключвания и мъмрения съм виждал от него....

Вижте кво, властта превзема и "добри" и "лоши. Независими са неутралните.... и те не съвсем всъщност.
Просто-се-случва.
Толкоз!
Писна ми да обяснявам :/


-------------------------------------------
Правете каквото щете. Няма да се меся повече. Ще престана да пиша в клуба, когато нещата се скапят тотално.

Както е рекъл поета : Take this damageeee!


Тема Re: Всъщност, Икю...нови [re: lkew]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано08.10.04 21:27



Да си прочел да споменавам думите *силен обединяващ фактор*?
ОК, щом искаш обаче ще ти кажа кой е факторът: въображението. Ескпресивността.
Още?
Ти май объркваш понятията. Не съм говорила нито за обезличаване, нито за еднородност. Лицето на клуба се състои именно в това, че обединява най-различни по вид създания - нека да е позьорство, както казваш, но дълбоко в себе си всеки от нас се счита за това, което е тук. Това е въображението, което прави живота шарен дори когато е роля.
Когато създавах този клуб, написах: същества, търсещи себеподобни.
А ти понеже си падаш малко буквалист, приеми го като: щури хора с развинтено въображение, търсещи себеподобни.
Това именно е лицето на клуба.
А не разни случайни навлеци, нагрубяващи посетителите, късогледо не разбиращи за какво става дума. Ние сме хора с достойнство, при това - добронамерени. Клубът трябва да има модератор. Той не е разградено поле, в което всеки може да плюе, както си иска. Аз поне не съм съгласна с това. Както и доста други тук.

От големите мечти се страхуват само малките хора!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.