Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема въпроснови  
Автор demonlover (непознат)
Публикувано06.10.04 19:19



Мили ми деца,пишещи в този симпатичен клуб...........Да си вампир,не е задължително да пиеш кръв.Достатъчно е да не си вегетарианец.Препоръчителната кръвна група е нулевата.Музиката няма никакво значение.Слънцето-също.Черното,лилавото и червеното се подразбират,но повярвайте ми-дори и целия в бяло,особено лятото,демоничното излъчване както и магнетичната сексуалност не се губят. Тези неща са даденост по рождение,както интуитивноста и свръхсензитивността.Те не могат да се научат,нито да се придобият.С други думи,има малко оригинали и мноооого имитиращи ги поклонници.Въпросът ми е-кой или коя обществена фигура можете да посочите за представител на тази порода,или има такова излъчване,което да издава истинската му същност?Ако уцелите в предположенията си поне един,ще ви пиша пак,но не забравяйте....имитаторите и поклонниците не влизат в това число!Успех!



Тема Re: въпроснови [re: demonlover]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано06.10.04 19:23



Мили страннико, не откриваш топлата вода...

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: въпроснови [re: demonlover]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано06.10.04 19:27



аууу колко си груб
а най-големия измежду вамповете в Бълхария е Сакс в Кобур Готин -сексапила му прелива ,дори в името с което е наречен е прелял
имитатори на този стил са -....,ами много от политическият ни елит
но ти защо питаш ?
пък чак ни и предизвикваш?
да не си истинси вампир?
та да трябва да се страхувам от теб
ПОМОЩ ,ПОМОЩ -истиски вампири във Вампирландия уааааааааааа

смърт и разложение



Тема Хм...нови [re: demonlover]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано06.10.04 19:28



Впрочем, лично за мен, това е датският писател Ханс Хенрик Льойке, но едва ли го познаваш...
Бих могла да включа и Милен Велчев в списъка, макар че се колебая, защото наблюденията ми са отстрани и отдалече... но според мен, той също се вписва в категорията на хората като мен, за които говориш.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Хм...нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано06.10.04 19:30



профии ,профиии ,профиииии не и Меленчо ,той е само имитатор-твърде притеснителен е ,твърде семпъл ,профиии -сваляш критериите главоломно ,недей така

смърт и разложение



Тема Re: въпроснови [re: demonlover]  
АвторЧapoдeйka (Нерегистриран)
Публикувано06.10.04 19:31



Ти и мен вампир ще изкараш... според твойто описание



Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор demonlover (непознат)
Публикувано06.10.04 19:33



Prof.McGonagol-поклонница.Твърде добродушна,за да си позволиш да го покажеш.Проблеми с половата система,и с любовните връзки.Хората те мислят за смахната,но ти си всъщност,непостоянна и това ги уморява.Вечно недоволна,вечно търсеща.



Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: demonlover]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано06.10.04 19:35



ама той бил цел Юнг бря
въх ,какви таланти-наистина ме плаши веке

смърт и разложение



Тема Re: necrossumus [re: necrossumus]  
Автор demonlover (непознат)
Публикувано06.10.04 19:38



necrossumus-поклонник.Лекувай акнето.Другото-като пораснеш.



Тема Re: М.Велчев [re: demonlover]  
Автор demonlover (непознат)
Публикувано06.10.04 19:42



Нееее.Познавам го.Пълен е с вода в следствие на лоши бъбреци.Базедова болест.Никаква енергия.Кокаин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.