Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема въпрос  
Автор demonlover (непознат)
Публикувано06.10.04 19:19



Мили ми деца,пишещи в този симпатичен клуб...........Да си вампир,не е задължително да пиеш кръв.Достатъчно е да не си вегетарианец.Препоръчителната кръвна група е нулевата.Музиката няма никакво значение.Слънцето-също.Черното,лилавото и червеното се подразбират,но повярвайте ми-дори и целия в бяло,особено лятото,демоничното излъчване както и магнетичната сексуалност не се губят. Тези неща са даденост по рождение,както интуитивноста и свръхсензитивността.Те не могат да се научат,нито да се придобият.С други думи,има малко оригинали и мноооого имитиращи ги поклонници.Въпросът ми е-кой или коя обществена фигура можете да посочите за представител на тази порода,или има такова излъчване,което да издава истинската му същност?Ако уцелите в предположенията си поне един,ще ви пиша пак,но не забравяйте....имитаторите и поклонниците не влизат в това число!Успех!



Тема Re: въпроснови [re: demonlover]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано06.10.04 19:23



Мили страннико, не откриваш топлата вода...

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: въпроснови [re: demonlover]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано06.10.04 19:27



аууу колко си груб
а най-големия измежду вамповете в Бълхария е Сакс в Кобур Готин -сексапила му прелива ,дори в името с което е наречен е прелял
имитатори на този стил са -....,ами много от политическият ни елит
но ти защо питаш ?
пък чак ни и предизвикваш?
да не си истинси вампир?
та да трябва да се страхувам от теб
ПОМОЩ ,ПОМОЩ -истиски вампири във Вампирландия уааааааааааа

смърт и разложение



Тема Хм...нови [re: demonlover]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано06.10.04 19:28



Впрочем, лично за мен, това е датският писател Ханс Хенрик Льойке, но едва ли го познаваш...
Бих могла да включа и Милен Велчев в списъка, макар че се колебая, защото наблюденията ми са отстрани и отдалече... но според мен, той също се вписва в категорията на хората като мен, за които говориш.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Хм...нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано06.10.04 19:30



профии ,профиии ,профиииии не и Меленчо ,той е само имитатор-твърде притеснителен е ,твърде семпъл ,профиии -сваляш критериите главоломно ,недей така

смърт и разложение



Тема Re: въпроснови [re: demonlover]  
АвторЧapoдeйka (Нерегистриран)
Публикувано06.10.04 19:31



Ти и мен вампир ще изкараш... според твойто описание



Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор demonlover (непознат)
Публикувано06.10.04 19:33



Prof.McGonagol-поклонница.Твърде добродушна,за да си позволиш да го покажеш.Проблеми с половата система,и с любовните връзки.Хората те мислят за смахната,но ти си всъщност,непостоянна и това ги уморява.Вечно недоволна,вечно търсеща.



Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: demonlover]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано06.10.04 19:35



ама той бил цел Юнг бря
въх ,какви таланти-наистина ме плаши веке

смърт и разложение



Тема Re: necrossumusнови [re: necrossumus]  
Автор demonlover (непознат)
Публикувано06.10.04 19:38



necrossumus-поклонник.Лекувай акнето.Другото-като пораснеш.



Тема Re: М.Велчевнови [re: demonlover]  
Автор demonlover (непознат)
Публикувано06.10.04 19:42



Нееее.Познавам го.Пълен е с вода в следствие на лоши бъбреци.Базедова болест.Никаква енергия.Кокаин.



Тема Re: necrossumusнови [re: demonlover]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано06.10.04 19:43



хмм предполагам че искаш да кажеш че съм поклонник на самия себе си -да прав си така е ,а акнето слава на пресветата ми адвайтистка природа ми мина преди годинки ,сега съм на другото -а то е болните ми некромантски комплекси за световно владичество-знам че е изтъркано и затова гледам да сменя гледището ,но старите навици трудно умират ......
но стига сме говорили за мене ,нека поговорим за Мене
хауевър ,а ти какво си скъпи ?
туй че си демонофил звучи твърде политически,кажи ни какъв си всъщност?
и както се казва аман от доброжелатели

смърт и разложение



Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: demonlover]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано06.10.04 20:01



Би трябвало да бъде впечатляващо, но не е. Доста умело маскиран като анализ псевдоанализ. В интерес на истината, аз съм много добронамерена и винаги го показвам... освен когато не се наложи противното. Второ, половата ми система е наред, за щастие. Трето, любовните ми връзки са винаги пълноценни. Дали ме мислят за смахната, това вече малко ме затрудни, защото въпросът е комплициран, затова ще ти цитирам един писател, от който взех интервю наскоро: Аз съм луд, но не съм ненормален, опазил ме Господ от ненормалните наоколо, а това са хората, които насищат въздуха с отрицателна енергия!
Разпознаваш ли някого в тези думи?
Като например човек, който не е в състояние да отпусне душата си и да се позабавлява искрено, и който в същото време търси изява, опорочавайки и натяквайки за отдавна дискутирани и познати неща?

Хм, да, за вечно търсеща обаче позна. Поздравления. Аз съм личност, която се развива. А ти?

И не забравяй, че:

От големите мечти се страхуват само малките хора!

Редактирано от Prof.McGonagol на 06.10.04 20:03.



Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано06.10.04 20:04



Божичко, Нек, колко си секси, само да прочета постинга ти е достатъчно...

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Хм...нови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано06.10.04 20:06



Тук грешиш, Нек, луна моя блестяща, подценявате го - вижте устните, чертите, държанието му! Не може да се сбъркат!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: М.Велчевнови [re: demonlover]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано06.10.04 20:09



Божичко, а тъкмо бях взела да те харесвам... да се възхищавам на анализите ти и на усета ти за вампирите. Но ти дори не си поклонник. По-лошо. Ти си имитатор.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано06.10.04 20:15



ех профи ,винаги си тооолкова гальовна с мен ,че вземам да се размеквам когато съм решил да бъда лошшш-много целувки от мен ,но да не прекаляваме щото тоя звяр литературен и психоаналитически ще каже че сме си направили клубче само души които имат нужда от топлина ,внимание и любов които не намират в жалкият си живот-и кой знае ,ами ако е прав
базикам сееееее е
между другото това последното прозвуча дори на мен комплексарски

смърт и разложение
"Death makes angels of us all and gives us wings..."-Jimbo


Тема Re: въпроснови [re: demonlover]  
Автор Lord Elric (White Wolf)
Публикувано06.10.04 20:17



Вампир на диета - по пратчетовски.

For I am the Bringer of War
I am The Bearer Of The Black Sword


Тема Re: Хм...нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано06.10.04 20:17



ехххх ,оставям се в ръцете ви и в безпощадният ви интелект,ваще сетива надминават моите -аз съм просто ваш поклонник ,скромен.....

смърт и разложение
"Death makes angels of us all and gives us wings..."-Jimbo


Тема Re: въпроснови [re: Lord Elric]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано06.10.04 20:22



нека имаме милост(макар и лицемерно)-той е просто загубена душа,която отчаяно се блъска между теченията на собствените си терзания
абе те всички простосмъртни са такива -ето защо напоследък не си падам по нощният лов и си стоя в криптичката

смърт и разложение
"Death makes angels of us all and gives us wings..."-Jimbo


Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано06.10.04 20:48



Не, не мога, просто се разтапям, какво е страстта пред опасността от отхвърляне и неразбиране, от ново опорочаване на светлите чувства... не, аз трябва да поема този риск, да се боря до последна капка кръв за своето единствено право на щастие тук, с теб, в този клуб, забравяйки за жалкото си съществувание извън него! Да се борим! Неееееееееееееее! Не мооооооооооооооооооогат да ни го отнееееееееееееееееееееееееемат!!!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: имитаторинови [re: Prof.McGonagol]  
Автор demonlover (непознат)
Публикувано06.10.04 20:59



Мисля,че в този клуб всичко е пълно менте.За съжаление.Това което ви казах е вярно и вие го знаете.Или скоро ще научите.Не ме интересува и не ме касае.Не можахте да дадете един(?!) пример!....Ами,играйте си!



Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано06.10.04 21:04



аххх немея пред твоите слова ,такава страст като твоята е непостижима от божие създание ,макар дори дявола да е от бога и той безсилен е пред теб и коленете му се свличат когато усети еманациите на страстта ти силни толкова че са стигнали до последните кръгове на ада в тронната му зала ,а ах горките ангелчета опиянени от таз преданост любовна забравят че са на небето и се стремят все по-високо и по-високо очаквайки момента когато ще се успокои насетне страстта ти бушуваща като авангарда на древна войска във вражески стан рано призори ,а очакват те -напразно...
ще се борим ще се борим ,Ще се Борим

боже ,къде са ми точките?

смърт и разложение
"Death makes angels of us all and gives us wings..."-Jimbo


Тема Re: имитаторинови [re: demonlover]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано06.10.04 21:26



Самозадоволяваш ли се често?
Нищо чудно...
Маниак на тема контрол си имаме, а?
Отпускането пред други хора е трудно...
Един съвет от мен: отпусни душата, животът е кратък.
Твоят, не нашият.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано06.10.04 21:28



Липсата на точки ме разпалва още повече, вампире...
Какво са някакви си точки пред лицето на вечността? !

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re:Prof.McGonagolнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор demonlover (непознат)
Публикувано06.10.04 21:47



Милата ми тя,безсмъртната!!!!Отиди близкия век-два да ти изгорят кистата,защото освен да се самозадоволявате с акнето necrossumus,трябва да раждаш деца все пак!Да пооткраднеш някое цитатче или чужда мисъл не е срамно,но да се ровиш само в книжките търсейки отговор защо не се свърта мъж покрай теб-така няма да стане!А за моята душевност,не се притеснявай!Аз съм съученик на Шотландския боец!Ще ви преживея и вас,лошото е че сте кофти реколта!



Тема Re:Prof.McGonagolнови [re: demonlover]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано06.10.04 21:56



айййй ай ,ай ,колко сме невъзпитани и невъздържани в словата си,
явно се разпалваш лесно ,но не е много джентълменско да обиждаш дама по този начин и на интелект и на сесксуални ,че и на душевни и социални проблеми -явно не аз съм най-големия комплексар в тази тема както си мислех и дори се горедеех с това,ай ай ай демонофилеее ,демонофилеее
аз обаче освен комплексар съм и бодхисатва (и малко поопърпан вампир) и ти прощавам ,благославям те и считам твоите егоцентрирани грехове за изкупени.......

смърт и разложение
"Death makes angels of us all and gives us wings..."-Jimbo


Тема Re:Prof.McGonagolнови [re: demonlover]  
Автор demonlover (непознат)
Публикувано06.10.04 21:58



"Кофти реколта"-пресякъл ви се е хемоглубина или е ферментирал.Заради което се появява акнето или проблема с мензиса.(nekronomikon practikulieres)



Тема Мило момче,нови [re: demonlover]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано06.10.04 22:01



Мило момче, единственото, което мога да кажа, е, че имаш голям късмет, че не си наблизо, защото щеше да бъдеш доста впечатлен... и разочарован, понеже не се занимавам с такива като теб. От друга страна, избягвай споменаването на кисти и тям подобни, защото съм известна с това, че макар да съм добронамерена, хората, които са ме нападали без причина, не се измъкват безнаказано... усещаш ли какво точно имам предвид?
Май не, затова ще поясня: чувал ли си за огледалния ефект?
Това е, когато отрицателните мисли просто се отразяват обратно към източника им, в някои случаи - усилени хилядократно. Порови се из трилогията на Пако Рабан /може и да прекаляваме с книгите в този клуб, но в това има резон, както щеше да се убедиш, ако беше чел повече/.
Та това е само за да разбереш точно за какво ти говоря, понеже очевидно не ме приемаш като достоверен източник на информация - направи засечка.
От друга страна, се връщам към първоначалната мисъл, с което и завършвам: т.нар. самоурочасване се базира именно на принципа на огледалния ефект, който има собствени закономерности /например ти не би могъл да го използваш/, а до този момент ти вече си самонахака толкова отрицателна енергия, че в следващите десетина дни ще направиш добре, ако внимателно се вглеждаш в текущите събития. Предполагам, че някои от тях няма да бъдат особено приятни.
За повече информация се обърни към клуба на йогите, те ще ти обяснят за какво става въпрос...

От големите мечти се страхуват само малките хора!

Редактирано от Prof.McGonagol на 06.10.04 22:03.



Тема Re: Мило момиче,нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор demonlover (непознат)
Публикувано06.10.04 22:10



Мило момиче,не ми обяснявай за бумеранговия ефект на проклятията и черните магии,защото в това което пиша такива няма!Ако исках да има,щеше да е текст който няма да можеш да прочетеш нито някой да ти преведе!Този ефект се получава само когато самозванци,докопали се до рецептурник се хвърлят да го прилагат без да знаят правилата.Аз умея достатъчно неща.Не всичко.Но достатъчно!Не се плаши-харесвам те!Ти също харесваш чернокоси високи мъже!За каква отрицателна енергия става дума въобще???



Тема Re:Prof.McGonagolнови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано06.10.04 22:17



Амин!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re:Prof.McGonagolнови [re: demonlover]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано06.10.04 22:19



Взе малко да се повтаряш. Я карай по-свежо - ставаш все по-забавен!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Мило момиче,нови [re: demonlover]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано06.10.04 22:21



Отрицателната енергия е това, което ти аматьорски наричаш *магия* и *проклятие*.
Е, сега съм много по-спокойна!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема А,нови [re: demonlover]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано06.10.04 22:23



за чернокосите високи мъже - впечатляващо! За половин България ли говориш?
Всъщност, падам си по умни, но не и по хапливи мъже.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: А,нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор demonlover (непознат)
Публикувано06.10.04 22:30



Магията и проклятието не са "отрицателна" енергия сами по себе си.Бейби!Високите чернокоси мъже са половин България?!?!?! Ти си висока 1.35 за да говориш такива глупости,или стоиш винаги на нивото на скута на мъжа? Колко покорно!Колко слугинско!....И не се успокоявай прекалено!С мен НИКОЯ жена не е скучала!



Тема Re: А,нови [re: demonlover]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано06.10.04 22:45



Стегни се малко, моля те. Отдавна ми стана досадно. Слез от пиедестала, на който си се самопоставил и прочети малко от литературата, която не уважаваш. Това може би ще ти даде поглед върху нещата. Що се отнася до жените, запомни само едно: егоцентричният маниак не може да направи нито една жена щастлива.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Много по темата :нови [re: demonlover]  
Автор lkew (Razielator)
Публикувано06.10.04 22:49



По време на оная силно :)))-овата тема пратих бележка на Фукла да направи някого модер (предложих Нек), като кликнах да разбера, когато тя я отвори... Още не го е направила. Май трябва да се обърнем към админите в някъде, където знаем, че четат.



Демончо, надявам се да си стоиш само тук. На мен не ми пречиш, а като гледам другите се забавляват добре, но аз самия изпитвам към троловете, разпростиращи се из няколко теми, силно неодобрение.

Както е рекъл поета : Take this damageeee!

Редактирано от lkew на 06.10.04 22:52.



Тема Re: Много по темата :нови [re: lkew]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано06.10.04 22:54



Спомням си, че бях предложила да изберем модератор и вместо да регистрира повече ентусиазъм, предложението ми поувяхна. Все пак трябва да бъдем практични. Затова отварям тема.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Много по темата :нови [re: lkew]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано06.10.04 23:00



ох недей ме иска мене ще пада мазало,сеч,тухли ,керемиди ,тесли ,въргал ,ужас ,безумие и смърт и разложение -недей беля съм аз -едно че не знам как се борави с много от копчетиите по кома ,второ че ша реже безугледно и безподобно без милост и без орис и ориз ....
ласкаеш ме Икю ,ласкаеш ме че и повишение можеш да си издокараш как ти звучи генерал не немъртви орди ?
или на десет легиони личове и скелети пехота ?
измъквам сеее ,измъквам се от отговорност айдееее довижданееееее

смърт и разложение
"Death makes angels of us all and gives us wings..."-Jimbo


Тема Re: А,нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор demonlover (непознат)
Публикувано06.10.04 23:09



Аууууу.......станало й досадно!Егоцентричност,книжки...Give me a break! Жените с които съм бил са повече от врабчетата които са прелитали над главицата ти!Лека нощ!



Тема Re: А,нови [re: demonlover]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано06.10.04 23:21



как може значи да стоиш пред дограмата си и да говорищ такива грозни думи на хора които едва ли познаваш?
що за създание си ти ? така и не ми отговори реално ,аз поне хвърлих картите и си признах .......
твой ред е да докладваш ,защо си ни захапал така ? и бъди искрен
до утре

смърт и разложение
"Death makes angels of us all and gives us wings..."-Jimbo


Тема Re: А,нови [re: demonlover]  
Автор sabrina (dreamer)
Публикувано07.10.04 02:20



Жените с които съм бил са повече от врабчетата които са прелитали над главицата ти! лол...лол...лол....по спокойно каубой....

не искам да се правя на ммн умна или на психолог ама....
ако ти наистина си имал толкова ммн жени(в което аз се съмнявам,но както и да е...)нямаше да се хвалиш чак толкова...себе си ли опитваш да заблудиш или нас?
ако е себе си просто падаш прекалено ниско.....

но да си дойда на думата...
ако наистина бяха толкова мн щеше да си седиш съвсем спокойтно без изобщо да се палиш,нямаше да ти пука дали някой от нас ти вярва или не-защото ако е истина ти щеше да го знаеш и това щеше да ти стига...

но ти влизаш в клубчето ни и започваш да разправяш с колко мн си бил и когато някой не ти повярва ти започваш още по-упорито го убеждаваш че думите ти са верни....следиш ли какво говоря?...все пак не мисля че мн от нас се интересуват от това....разбра ли ме какво искам да ти кажа?



p.s.аз съм доволна че казах това което мисля а ти дали си ме разбрал вече не ме засяга чак толкова мн....

I took the risk!


Тема Re: А,нови [re: sabrina]  
Автордpakyлa (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 02:23



НИЩО не си разбрала....



Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: demonlover]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано07.10.04 02:35



Вс.мн.хубаво...Само едно не разбрах...Като смяташ,че тя има проблеми...гинекологични...защо,за да покажеш,че си възпитан човек и не излагаш на показ личните и интимни неща на другите,не го написа на лична бележка??
Може би смяташ,че имаш право да бъдеш невъзпитан и НЕхаресван,защото си толкова велик,че сега можеш да унижаваш наред хората...Смяташ,че това е проява на тв."мощ"и свобода...Това твоето ми прилича на-да се изпикаеш на килима,вместо да отидеш до 2те нули и после да се чудиш защо хората те гледат възмутено...и да обясняваш,че нямаш нищо против собственика на килима-просто ти се е допикало!!!!!

Опитай да разбереш,че мн.лоша"реклама"си направи и вс.оставаме с впечатлението,че някой не те е научил къде да си извършваш естествените нужди...



Тема [got mi e]нови [re: demonlover]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано07.10.04 02:46



Колко си ограничен!!!!!!Само се погледни колко предразсъдъци имаш по отнош.на секса...Дано никоя свястна жена не попадне на теб-горко й!!!!Простооооо, наистина би си умряла от скука...-имайки предвид колко още неща ще ти се сторят слугински и невъзбуждащи...Май мисионерската остана,но......,като се замисля...жената е отдолу и май....пак слугински изглежда....И кво става накрая- ....май милионите жени ти предлагат,като единствен "НЕслугински"вариант сам да се оправяш с еректиралия си член....
Тъжно,тъжно...



Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: lea]  
Автор demonlover (непознат)
Публикувано07.10.04 03:07



Lea,какви са тези тоалетни примери?Нещо не връзвам пикаенето,килима....Някаква снимка да съм й пуснал? Влязох тук,зададох един простичък въпрос на който никой не успя да отговори.Въпросът е легендарен и се счита че е един от първите които се задават към просветените и избрани за ученици на Халкрегор.Това е приблизително III в.пв.н.е.Какво стана: Появи се Prof.McGonagol и започна да ми се прави на интересна с префърцунени клишета,от арсенала на всяка средностатистическа жена.Вие самите се взимате на много сериозно,играейки всеки някаква ролица която да го откъсне от реалния свят.ОК,няма лошо.Лошите според теб но не и според мен неща ги казах,защото аз ги виждам.Гледаш-виждаш,много различни неща!Това беше и въпросът ми.Колкото до жените и секса:Аз обичам жените и обожавам секса.Радвам се че и те ме обичат.Сексът и жените са неразделна част от демонизма,вампиризма и херметическите практики въобще.Не на всеки е даден достъп ът до тях.Както и да е-точка.Благодаря на Дракула че е отговорил на Сабрина от мое име.Демонофил и Demonlover са еднакви неща само за малоумници by the way.....Хайде,мийте дупетата и зъбите,пластмасовите ги изплюйте че като заспите може да ги глътнете и..лека нощ!



Тема Re: [got mi e]нови [re: lea]  
Автор demonlover (непознат)
Публикувано07.10.04 03:11



Предразсъдъци в секса?????Маааалееее много си зле!!!!



Тема Re: [got mi e]нови [re: demonlover]  
Автордpakyлa (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 03:23



demonlover,чета всичко от самото начало.Тия пикли са в клуб:Торбалан,ама не го осъзнават.Проста женска солидарност и солидарни в глупоста си.Вампири са виждали само на кино.Лека нощ и от мене.

P.S.Мисля че знам кой си.И те те познават,ама не знаят!



Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: demonlover]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано07.10.04 03:59



Нямах намерение да ти отговарям на въпроса ,а аз да ти задам такъв...Защо искаш да се повтарям??

Питах те-защо,ако НАИСТИНА СИ ВИДЯЛ ПРОБЛЕМ...ГИНЕКОЛОГИЧЕН...не й го написа на бележка ,а го изпляска пред всички тук?!...Не,че тя толкова лесно ще се притесни...или някой на теб ще ти се върже,че това е истина...Просто те питам със задника нагоре ли стана?

"префърцунени клишета,от арсенала на всяка средностатистическа жена"-това на мен ми звучи,като по-добър опит за обида...А не да се държиш,като Бедников...или Распутин....или канал 2001!!!Ти имаш акне,ти имаш камъни в жлъчката...Казано направо -държиш се налудничаво и смешно...И кво си тръгнал да се"рекламираш"?!!Тук никой не те"вижда",а чете това,което си написал и ако искаш да направиш впечатление на жените,гледаш да блеснеш със знания и оригинална мисъл,а не с измишльотини за броя на жените ти и врабчетата и айде да не казвам кво....!!!Пък и тръгнал да казва в леглото как му харесвало ,кое било слугинско и кое не..........Просто стана смешен!!!
Държиш се все едно някой те е поканил на интервю тука!!!!В този клуб има достатъчно мъже,за да си каним жигуло-пуританин!!!!
Така че не ми припомняй въпроса си!!!!А отговори на този,който аз съм ти задала!!!!



Тема Re: [got mi e]нови [re: demonlover]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано07.10.04 04:07



Ами тази диагноза със сигурност ти я поставям-ЖИГУЛО-ПУРИТАНИН,а за другите не искам да бързам...

АЗ ПЪК ЗНАМ,че нещо мн.лично те е довело в този клуб....Какво ще кажеш за това?

Търсиш втори шанс за себе си или за свой близък...Нещо мн.лично е...Искам да те науча на малко дискретност,затова не уточнявам...



Тема Re: А,нови [re: дpakyлa]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано07.10.04 04:15





Понеже нямаш кво да кажеш и най-лесно е-"не си разбрала"...Как пък все вас НИКОЙ НЕ ВИ РАЗБИРА....

Айде лягай и се завивай п-з глава,че Торбалан пристига!!!



Тема Re: [got mi e]нови [re: дpakyлa]  
Автор sabrina (dreamer)
Публикувано07.10.04 04:25



Reaper е....само дето не знам заа какво беше всичко това.....

I took the risk!


Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: demonlover]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано07.10.04 10:28



олеле ама той истински демонолог
аз се оттеглям засрамено -помислих го за самозванец,който иска да ни развали кефа

Демонловъре ,ако ти наистина си някакъв окултист няма да влизаш в клуб на дир бг и да търсиш толкова явно побратими ,трябва да търсиш истинската магия на други места а истинските вампири в съзнанието си
ако трябва да си призная не мисля че съществуват истински кръволоци ,но вярвам в некроматнството и зомбитата ,което е жалко защото вампирите са по-готини от разложените зомбита ....ако знаеш наистина нещо сподели го с нас
но ако просто се заяжадш с хората ...е не виждам особен смисъл да се дразним

очаквам тлъст,як и подплатен с разум отговор ,окей?

смърт и разложение
"Death makes angels of us all and gives us wings..."-Jimbo


Тема Re: въпроснови [re: demonlover]  
Автор Benjamin_Andre (Love Hater)
Публикувано07.10.04 10:35



МИли деца ли?


Hater Of Love

Тема Re: въпроснови [re: Benjamin_Andre]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано07.10.04 10:46



аууууу горкият -навлече си гнева ти Бенджамин ,я му израпирай нещо за успокоение на страстите

смърт и разложение
"Death makes angels of us all and gives us wings..."-Jimbo


Тема Re: А,нови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано07.10.04 11:19



Надявай се! Така печели енергия. Дълго е за обясняване.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: А,нови [re: sabrina]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано07.10.04 11:32



Нали друго шоу в живота си няма...

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: [got mi e]нови [re: lea]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано07.10.04 11:45



Мила, колко ти се кефя само!!!
/Сега ще вземе да ни обяви за лесбийки! На което ще отговоря: жените стават лесбийки, защото попадат на мъже като него!!/

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: lea]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано07.10.04 11:57



Точно там е работата: той има проБлеми с жените и по-специално с женската утроба. Чувства се слаб и незначителен. Има страх от матката, от която е произлязъл. Вероятно мрази майка си. Затова все натам го избива.
И друго: самотен е и никой не иска да се занимава с него, а тук постигна целта си. Хитро.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: въпроснови [re: necrossumus]  
Автор Benjamin_Andre (Love Hater)
Публикувано07.10.04 11:58



Точно така аз съм Лош и Опасен...


Hater Of Love

Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: demonlover]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано07.10.04 12:02



Средностатистически е всеки глупак, който макар и да се е надъхал с криворазбрани понятия, е духовно тъп като гъз. Затова говорим. За теб, ако все още, заслепен от фалшивото си самочувствие, базирано на липсата на възпитание и естествена добронамереност, не си разбрал. А съм сигурна, че не си. И ще ти кажа нещо, умнико: именно такива като теб правят масата. Агресивни глупаци, не зачитащи нищо освен собствените си късогледи интереси. Огледай се наоколо. Ще видиш много като себе си. Жал ми е за теб. Хау.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано07.10.04 12:16



Краде енергия. Той е летач. Сещаш ли се?

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: А,нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор sabrina (dreamer)
Публикувано07.10.04 12:16



да...иначе нямаше да седи и да распрява с колко е бил и т.н.....
ама не ме интересува това.....

еддинствеонто което ме учудва е че като дойде клубчето беше мн яко,мн весело.....а сега като го гледам....нещо не му допада...

I took the risk!


Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано07.10.04 13:21



летач? хммм ,нещо като гълтач,духач и други такива окултни определения .... да май се сетих -тенкс профи ,целувки

смърт и разложение
"Death makes angels of us all and gives us wings..."-Jimbo


Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано07.10.04 13:41



Eeee!НЕДЕЙ ПЪК ТИ!!!ТОЙ Е ЖЕРТВА НА ЛЕТАЧ!!!ЛЕТАЧЪТ СЕ ХРАНИ ОТ НЕГОВОТО НЕЩАСТИЕ...И НЕЗНАНИЕ!!ВИЖ,че се гърчи!!!!!!Само тр. да внимаваме,докато НЕ СТАНЕМ наистина лесбийки,защото можем да попаднем на такова чудо,с което секса ..........МИ НЕ ЗНАМ КАК ДА СИ ГО ПРЕДСТАВЯ....ПОНЕ ДА БЕ НАПИСАЛ КОЕ В ЛЕГЛОТО НЕсмята за слугинско от стр.на жената...Ше си умра от любопитство......



Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано07.10.04 13:45



Имам лошо предчувствие,обаче,че НЯМА ДА ИСКА ДА ПИШЕ ПОВЕЧЕ........и да ми отг.на въпросите...........

Но поне пък няма да мъчи повече сърцето ми със съжаление..........Дано не е толкова нещастен,колкото си го представяме..........



Тема Re: въпроснови [re: demonlover]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано07.10.04 15:22



Жалкото е,че с мн.от написаните от теб неща съм съгласна.......САмО НЕ рАЗбрАХ ЩО ТАКА СЕ ИЗлОЖИ НАКрАЯ....ТА СЕГА ЩЕ Тр.ДА ИЗбЯГВАм ВИСОКИТЕ брЮНЕТИ............!!!!!!

нЯмА ДА ТИ ГО ПрОСТЯ!!!!!!



Тема Re: въпроснови [re: demonlover]  
Автор Neon (delightful)
Публикувано07.10.04 16:11



obsidian
lol


Dharma
Този ум е Буда


Тема Re: въпроснови [re: Neon]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано07.10.04 16:26



ах колко си.....delightfull

смърт и разложение
"Death makes angels of us all and gives us wings..."-Jimbo


Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: lea]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано07.10.04 19:09



Не знам на теб ли бях споменала зад страха му от матката?

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: въпроснови [re: lea]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано07.10.04 19:14



Аз пък никога не съм си падала особено по високи брюнети.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Officially impressedнови [re: demonlover]  
Автор JR-Fire (ChildOfTheNight)
Публикувано08.10.04 22:36



uau
kakvi silni dumi...
napravo nqmam dumi, no spetsialno za teb 6te namerq nqkolko(ne se li 4uvstva6 polaskan)
btw, za6to smqta6 4e vsi4ki imat tvoite problemi(akne, samozadovolqvane - pro4eti si sam kakvi si gi pisal)? no az mai se otnesoh, ne tova iskah da kaja...
syu4enik na 6otlandskiq boets, zna4i, (I'm officially impressed) vsy6tnost ne znae6 4e e hodil na u4ili6te(ili 4e po onova vreme e imalo u4ili6ta), no koq sym az, edna obiknovena smyrtna, 4e da sporq s teb, nali taka...
kolkoto do tova dali 6te prejivee6, ami tvyrde e veroqtno taka da stane, no nali se se6ta6, da si jiv e lesno, po-trudnoto e da jivee6 istinski...(sega 6te me obvini6 4e i az prepisvam knijki i 6te sgre6i6, za6toto tova ne e ot kniga, sam se seti ot kyde e)
vsy6tnost analiza koito napravi nacrossumus i Prof. McGonnagol - otkyde go prepisa/vze - tq predpoloji 4e e ot jung, no na men pove4e mi napomnq za froid, makar 4e otdavna sym go 4ela...
e, kakto i da e, ne smqtah da pi6a mnogo, a kakyv 4ar6af se polu4i:), taka 4e po-dobre da spra dotuk...

Sleep all day. Party all night. Never grow old. Never die.


Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: demonlover]  
Автор Vampyre (Redeemer)
Публикувано08.10.04 22:54



не мислиш ли, че прибързваш с класификациите?

Evil is just a point of view...


Тема Re: Officially impressedнови [re: JR-Fire]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано08.10.04 23:07



Хаха, всъщност, и на мен на Фройд ми напомняша, ама много криворазбран!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re:Prof.McGonagolнови [re: demonlover]  
Автор Vampyre (Redeemer)
Публикувано08.10.04 23:08



а аз, аз съм ликантропична форма на натурален сок, да, да....

Evil is just a point of view...


Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: Vampyre]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано08.10.04 23:10



Все му е тая в интерес на истината, нали загряваш?

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: А,нови [re: demonlover]  
Автор JR-Fire (ChildOfTheNight)
Публикувано08.10.04 23:14



oooo
izvinqvai, 4e pak vi se namesvam v razgovora, skypi, no tova s kolko mnogo jeni si bil - zvu4i6 mi to4no kato nqkoi 5toklasnik(primerno), koito ako povtarq dumite si dostaty4no 4esto smqta, 4e 6te se prevyrnat po magi4eski na4in v istina...

Sleep all day. Party all night. Never grow old. Never die.


Тема Re:Prof.McGonagolнови [re: Vampyre]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано08.10.04 23:18



Извинявай, че пак се намесвам, но това ме накефи!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Vampyre (Redeemer)
Публикувано08.10.04 23:40



нека му простим, надали му е лесно

Evil is just a point of view...


Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: Vampyre]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано09.10.04 00:00





От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: [got mi e]нови [re: demonlover]  
Автор JR-Fire (ChildOfTheNight)
Публикувано09.10.04 00:01



lele, mili4yk, kak samo v dve izre4eniq si proli4a vyzrastta ti... na kolko si, na 13?

Sleep all day. Party all night. Never grow old. Never die.


Тема Re: JR-Fireнови [re: JR-Fire]  
Автор demonlover (непознат)
Публикувано09.10.04 04:55



Lea.Тя знае.



Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Vampyre (Redeemer)
Публикувано09.10.04 16:45



имам предвид, че е бавничък, и така и така не може да схване наш'та гледна точка , няма смисъл да го обвиняваме, такъв си е (и няма изгледи за подобряването му)

Evil is just a point of view...


Тема Re: Prof.McGonagolнови [re: Vampyre]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано09.10.04 16:53



Мен това, общо-взето, не ме вълнува. Темата демонловър сащо се изтърка.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: въпроснови [re: demonlover]  
Автор Neon (delightful)
Публикувано10.10.04 14:15



симеон нали
айде давай наградата

Dharma
Този ум е Буда


Тема Re: въпроснови [re: Neon]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано10.10.04 17:11



Все пак, да те нарекат *вампир* е комплимент, припомням. В това отношение за мен той Е вампир, но това е една друга тема, която няма да зачеквам в този клуб.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: JR-Fireнови [re: demonlover]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано10.10.04 18:27



??? Не си спомням да си споменавал възрастта си.........



Тема Re: въпроснови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано10.10.04 23:17



ха-вий още подритвате кокалите и месата му по земята ,той отдавна е мъртав за нашият клубсега остава само лешоядите да свършат това,което хората не смеят
ако ли пък не ,ний тогас да го изядем
но ще бъдем съдени за гавра с труп,имаме фенове на правото в клуба

смърт и разложение
"Death makes angels of us all and gives us wings..."-Jimbo



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.