Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:20 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вампирски сън?нови  
Авторlea (Нерегистриран)
Публикувано19.09.04 13:10



Сънувах жени,чиито свят беше с такава гравитация,че прозорците и стените на нашите сгради бяха за тях нещото,по което ходят ...(Предисторията на съня после ще се опитвам да си я спомня-имаше такава ...или просто бяха 2 съня и сега ти разказвам 2я,а после ще се опитам да "възстановя"1я).Та вървя по някакъв коридор на някаква сграда-не е важно ква-не бе болница или у-ще,но нещо подобно...Прозорците се отваряха така,че леко падаха надолу,за да се проветрява.И както си вървях,гледам тялото на някаква жена,с бяла рокля на цветя,която някакси "лежи на прозореца".Опитах се да проявя безразличие и да подмина тази така странна гледка...Не,че бях сигурна,че това е труп,но някъде в мн.дълбокото ми подсъзнание мина мисъл от сорта"поредният труп-даже вече не мога да се развълнувам от вида им...(или в момента не мога да се развълнувам от вида им)".Тук не мога да си спомня,дали,сл.като подминах реших да се върна назад,за да видя отново това тяло,защото се чудех как се е задържало на прозореца-(започнах да осъзнавам,че това е практически невъзможно) ИЛИ на сл.прозорец си стоеше същото тяло(просто се повтаряше същата картина,която току-що бях подминала,сякаш искаше да ми каже,че за мен е предназначена и не тр.да я подминавам...)Приближих се към прозореца,за да погледна жената по-отблизо-беше си съвсем истинска.Виждах талията й и краката,но без глезените, ходилата,гърдите и главата-беше паднала настрани и се бе закрепила на прозореца само,защото бе открехнат.Носеше и нещо,като бяла сатенена подплата под роклята.От това,което виждах от нея,разбрах,че не е мн.млада жена-55 годишна,малко тип"лелка",но от тези,които се обличат елегантно-романтично,макар да не им подхожда на фигурата.Започнах да правя предположения защо е там- най-вероятното и 1ственото,което ми дойде на ум е,че е скочила от по-горен етаж-самоубийца...Уж коридора бе в 1оетажна сграда,а изведнъж се оказа,че сградата е подобна на тази,в която живея, само че не е жилищна...-т.е.оказа се,че е с повече от един етаж.
Както си гледах и се чудех-в полицията ли тр.да се обадя или да оставя някой др.да го направи,защото бях в мн.безразлично настроение,а и др.път не бях попадала в такава ситуация,ЖЕНАТА СЕ ОКАЗА,че вече не е на прозореца,а лети,заедно с още една.Двете ми казваха"Ела с нас!Ела с нас!"Забелязах,че жената вече изглеждаше по-млада и по-хубава,но преди вс.разбрах,че те НЕ бяха хора,а свръх естеств.същества,най-вероятно от някакво др.измерение и тогава разбрах,че тя просто си е лежала на прозороца и по този н-н ми се е "показала".Разбрах и че могат да ходят по стените на сградите,защото тяхното"долу",означава нашето "отстрани".Разбрах,че са по някакъв н-н свободни същества и вероятно някога и те са били хора...Та те ме канеха да отида с тях,като не считаха за необх.да ми обясняват защо.Най-малкото считаха,че имат нещо общо с мен и аз принадлежа в по-г.степен към тях,отколкото към хората.Да не говорим,че първата придобивка е летенето и ходенето по стените...Не,че не си зададох въпроса,дали ще мога да използвам тези умения и в човешкия свят и дали,ако отида с тях,ще мога да се връщам ТУК,когато поискам...Уж изобщо не приличаха на вампири,но някъде дълбоко в себе си се досещах,че може да е така...
Не сънувах съгласявам ли се или не...
Тук този сън май преля в 3ти...
Оказвам се на улицата посред нощ...Тр.да мина покрай колонка за таксита.Тр.да мина покрай тях не веднъж и се притеснявам,че някой ще си помисли,че проституирам.Чаках някого,за да ми предаде нещо.Бях облечена по странен за мен н-н-преди 15 год.така се обличаха мацките по американските филми-дънкова пола над коляното,гол.обеци,а косата прибрана-на кок,но със стърчащи крайща-съвсем лек намек за пънк прическа...НАЙ-ВАЖНОТО Е,ЧЕ АЗ НЕ ИЗГЛЕЖДАХ СЕБЕ СИ-ЛИЦЕТО МИ,ТЯЛОТО МИ-БЯХА ДРУГИ,а аз си се държах естествено,все едно това тяло и външност са си били винаги мои,а също и н-на на обличане.Сякаш някъде живея др.живот,в др.тяло и 1ств.общо нещо м-у нас е подсъзнанието и със сигурност усещането за света.Тук имаше някаква простотия...Чувствам,че шофьорите общуват пом-у си и коментират мен...Може да се предположи и КВО КОМЕНТИРАТ.1н от тях дойде заради нещо-тр.нещо да ми предаде или нещо от сорта...Тогава аз използвах момента да му кажа нещо в духа на"И какво сега?До къде стигнахте с коментарите?!"-с раздразнение,но и немалка доза безразличие в гласа.Тогава той каза,че повечето от тях са успяли да маструбират,докато минавам покрай тях и това се случвало редовно и че тъй като по това вр. се разхождали и мъже,облечени,като жени,се надявали да не се окажа мъж и че това било майтап,разбира се,ама знае ли човек-като е толкова тъмно...Разбрах,че или им се е случвало наистина да помислят преоблечен в ж.дрехи мъж за 100%ва жена,(което страшно ме учуди-чак пък толкова да не може да ги различат) или просто се опасяват да не се случи,та дори и да става въпрос САМО за маструбация...



Тема Re: Вампирски сън?нови [re: lea]  
АвторKlodia (Нерегистриран)
Публикувано19.09.04 18:27



Лично според мен сънят не е чак толкова странен.От моя гледна точка не е и необикновен.Последната част може да се приеме като отражение на това,което ти се е случвало през деня.Виж,първата(или втората или която е там)е по-интересна.Но аз не намирам нещо притеснително в нея.Сънувам вампири през цялото време.Вампири и коне.Най-вероятно просто фантазията ти си е направила нощно купонче(което е много по-добро от дневното,повярвай ми)Интересен сън,все пак.
В крайна сметка не мисля,че това е вампирски сън,а просто сън,сънуван от вампир.
Sleep well next time!



Тема Re: Вампирски сън?нови [re: lea]  
Автор Vampyre (Redeemer)
Публикувано19.09.04 19:11



....странен и несвързан сън (надали някой сънува смислени сънища, но както и да е....) - точно като моите, които за съжаление аз забравям до 2-3 минути, след като съм се събудил целия потен

Come Out, Come Out, Whereever You Are...!!!


Тема Re: Вампирски сън?нови [re: Klodia]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано20.09.04 00:25



Благодаря,Клоди!

Явно сънят ми е,като извадена глава от книга,затова "не говори"достатъчно ясно...(липсва предистория)Страничният поглед винаги е ценен,защото някои сънища са уж ясни,но са мн.добре кодирани...

За 2та(или 1ва)част от съня бих казала,че в не един сън аз получавам някакво предложение...и то,макар и символично е доста ясно-къде искам да съм-тук или там-МАТРИЦАТА СЪЩО ПОСТАВЯШЕ ТАКЪВ ВЪПР.-СИНЬОТО ИЛИ ЧЕРВЕНОТО ХАПЧЕ(т.е.искаш ли да знаеш истината и да бъдеш"свободен"или да продължиш да си живуркаш...?)

3тата част според мен символизира виртуала по някакъв н-н...



Тема Re: Вампирски сън?нови [re: Vampyre]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано20.09.04 00:31



Като сънуваш много,все едно живееш И др.живот...,който по мн.магичен и ДЕЙСТВИТЕЛЕН н-н се преплита с "реалността"...

Случки от действителността случва ли ти се да забравяш?



Тема Re: Вампирски сън?нови [re: lea]  
АвторKlodia (Нерегистриран)
Публикувано20.09.04 11:30



Като си заговорихме за смесването на сън с реалност,се присетих за един много отвратителен мой спомен.Той е свързан с брат ми,не с мен.Та той има много силна сенна алергия и почти през цялата година се тъпче с някакви хапчета.Ходи като в транс и изглежда,все едно не е спал с дни.Той по принцип вече не живее с нас и аз затова като го видях много се стреснах.Та дойде си в нас един следобед и веднага легна да спи.Бяхме само аз и той вкъщи.Влизам аз по едно време на пръсти в спалнята.Той спи по гръб,с ръце на гърдите(как го прави и аз не знам)И както минавам покрай леглото,той стана рязко и дишаше като че ли е тичал.Изглеждаше много уплашен.Огледа се объркано и погледът му се спря върху мен.Никога няма да забравя как не ме позна.Погледа ме уплашено известно време и чак тогава явно започна да идва на себе си."Къде съм?"-попита ме."В къщи!"-огговорих му очудено."Кой ден сме?"-запита пак той.Казах му датата и деня и той пак заспа.Много се разтроих.Оказа се,че това не е единичен случай.Ако телефонът му звъннеше докато спи,той не само че говореше несвързано,но и после въобще не помнеше да е говорил.Добре,че спря хапчетата.Защото си личеше,че не знае къде точно е.
Мисълта ми беше,че явно е доста кофти да не знаеш сънуваш ли или не.



Тема Re: Вампирски сън?нови [re: Klodia]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано20.09.04 12:21



Аз нямах предвид точно това,което ти описваш...
Представи си ,че сънуваш,че отиваш при някой нощем и го захапваш за шията и пиеш кръв-нещо лесничко за теб избрах,събуждаш се и си казваш,но защо реших (на сън)да"вечерям с него",като той никога не ми е изглеждал вкусен...Добре ...,но виждаш човека(срещаш го не насън,а наистина) и той реално ИМА две рани на шията си,като от зъби...КАК ЩЕ РЕАГИРАШ??Ей такива ми ти работи...имах предвид...



Тема Re: Вампирски сън? [re: lea]  
АвторKlodia (Нерегистриран)
Публикувано20.09.04 12:40



Благодаря,че избираш леснички примери за моето затормозено съзнанийце!Според мен примерът,който дадох,си е точен.Но така поставен въпроса-да,случвало ми се е такова нещо.Например преди време сънувах,че си правя среща с една приятелка на Попа.На другия ден вечерта тази приятелка ми се обажда бясна защо не съм се появила на Попа.Казах й,че не съм обещавала подобно нещо,а тя твърдеше,че съм.Наистина не помня да съм се разбирала за подобна среща,още повече,че почти никога не си правя срещи там.А и на GSM-а ми не пишеше да съм й звъняла....
Също така една нощ преди класно по литература сънувах темата,която се пада.Имахме 5 произведения,всяко с по няколко вариации на тема.А на сутринта,като учителката каза темата-тя беше тази,която сънувах.Беше композирана по същия начин-същия словоред.Стреснах се,да ти кажа честно...



Тема Re: Вампирски сън?нови [re: lea]  
Автор Vampyre (Redeemer)
Публикувано20.09.04 19:06



да, естествено, че ми се е случвало . МНОГО често ми се случва да имам чувството, че преживявам една и съща ситуация за втори път, или че примерно съм я сънувал много време преди това ..... странно

Come Out, Come Out, Whereever You Are...!!!


Тема Re: Вампирски сън?нови [re: Klodia]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано20.09.04 20:20



ОХОООО!!!!ТИ СИ МЛАДА-има хляб в теб!За моите вампирски години....кви работи са ми се случвали...някои подобни на тва,коет описваш...Ще идваш ли на някоя от срещите?Има ли и др.НЕОБЯСНИМИ неща ,коит са ти се случвали?Отраряй си очите на 4!!!

П.П.Може да се окаже,че случаите ти са едва началото...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.