Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:19 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Расова Дискриминация!!!нови [re: DarkWolf]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано13.09.04 23:07



не ти вярвам ,въркулакът трябва да е вълкочовек,а не вълко -супервълк
защото ако е просото мутирал вълк той не може да представлява никакъв окултен интерес.
ако нещо греша,светни ме

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Re: Расова Дискриминация!!!нови [re: necrossumus]  
Автор lkew (imp)
Публикувано13.09.04 23:15



Идеята е, че върколака е своеобразна граница м/у човек и природа, докато вампира е своеобразна граница между алкохолика и фена на бързата закуска


Така или иначе, върколаците са с различен алайн от вампирите. Върколаците са по принцип chaotic (нютрал, гууд), докато вампирите са ййвл (чаотик, нютрал). А играта маскюрейд не я считам за източник, щото на нея не ми хареса как си купих меч още в началото и до съвсееем края карах само с него (до момента, в който минах на базука)

Ас тхе инглисх сай : Ноу мор пор!


Тема Re: Расова Дискриминация!!!нови [re: lkew]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано13.09.04 23:27



Икю,за пръв път мойта шпага намери преднамерено слабо място в твоята отбрана-Ангаррррррррр! хвърлям ти Рукавичников и те каня на дуел-как не те е срам да ме пращаш мен и мойте съсмукачи във полето на таз тъй грозна и тромава ,осакатяваща естествената ни прелест ,аристократичност и грациозност дума - ййвл(много френско казано от твоя страна трябва да призная,ако е с меко Лиъ)
ний не заслужаваме подобно грубо отношение-нашите животински инстинкти (с изключение на тези на Клодия)са напълно контролируеми и не водят до съкращаване на ничий сладък чиляшки животец.
врълкулаците обаче във вълчата си страст едва ли могат да се похвалят с подобна аристократична и философска умереност-уи ар бружа ,а те малко кривят към сабат и тзимици(говоря само метафорично разбира се-освен за довършителните им кулинарни наклонности)
сооо мон шер Икю ,жю тю при дю н'е па си брюталлллл( мекото лиъ) авек ну! с'ил тю пле!

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Re: Некро, .... мое, ти да не синови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Neon (delightful)
Публикувано14.09.04 00:02



моля заповядай, ще видим дали няма да станеш Буда, ако ме захапеш

Dharma
Този ум е Буда


Тема Хангуа! Круше! Пай си краката! :Рнови [re: necrossumus]  
Автор lkew (imp)
Публикувано14.09.04 02:28



Хах, икю отклонява атаката с елтините си РПГ познания и умения :D

изгуугли си ако искаш C-N-L G-N-E системата за алайнмент :)
Тя е съставена от 2 оси - гууд/ ивъл (едната) и кеъс/уол (втората) [за нечулите - бяха прозинесени със силен северовиантамски акцент, леко наподобяващ триенето на камък в гума]
съответно можеш да си направиш различните варианта, като най-средния е "труу нютрал" (типични алайнмънти за пеперудата, земния червей, средностатистическия камък и шпековия салам)


начи кеотик са разни диви същества, които силно се доближават до състоянието инсенити, поади което са психически нестабилни и се държат горе-долу като върколак, прекалил с бира-с-ракия-с-водката, само че се клатушкат по-малко.
Докато гууд-ивъл е друга ос, която (в случай на нютрал по другата ос състояние, да речем) определя дали съществото клони към алтуризма или към крайния убийсвен за другите егоизъм, при който не се интересува през колкo трупове трябва да мине.

Така че вампирите са в общия случай ивъл (щото са егоисти++), като понякога доближават кеотик (като във вампайър маскуерейд, примерно).

такам. Мога да дам допълнителни разяснения, ако искаш. :РР

Дупка ин секюрити уъз сикюрд!

Ас тхе инглисх сай : Ноу мор пор!

Редактирано от lkew на 14.09.04 02:33.



Тема Re: Хангуа! Круше! Пай си краката! :Рнови [re: lkew]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано14.09.04 10:12



Икю май брадър по заби,знаеш че това са твърде геймърски и измислени ,псевдо моралистки описания-сам определи за себе си какъв искаш да бъдеш,аз обикновено се слагам нещо от сорта неутрал гууд,щото мраза да съм подчинен на някакви си оси пък било то и морални само.
вамприте в моите очи са свобода -свобода от слабото човешко,но свобода и от силното животинско ,което обаче е сляпо и ниско съзнателно.ний сме съвършения баланс между човешки генийй и абсолютна природна сила!
е малко по филмите ни показват като животни ,ама нали е тъпа пуканкова индустрия та така е.
а нашия въркулак е в по-голяма степен силен,защото владее и магията на превърщането

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Хм дааа, от самото началонови [re: Cynthia]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано14.09.04 11:22



имах усещането, че мога да разчитам на теб!!!
Пък и аз не съм стисната!
Душата си давам за колегите!!!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Ще се радвам... нонови [re: Neon]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано14.09.04 11:24



едва ли - просто аз съм много извисен вампир... В смисъл - най-много да ни хареса и на двамата...
И тия ми ти там полета и енергии във вид на спирала да се завихрят и...

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Некро, .... мое, ти да не синови [re: Neon]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано14.09.04 11:56



то е казано -ако видиш Буда -изпийй му кръвчицата-мъдра дзен-вампска поговорчица,само за високи фази на медитацията,когато думите не значат много,но смисъла се вижда ясно

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Re: Хм дааа, от самото начало [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано14.09.04 11:59



всеки може да си даде душата,хората постоянно го правят,а можеш ли да си дадеш тялотохъм? (облизва се сладострастно и примлясква в такт с Кисс на ...е вие знаете нa кой)

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.