Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:21 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема ТРЕПЕРЕТЕ!нови  
Автор Mat Cauton (knight)
Публикувано12.07.04 18:46



Не се страхувам да ходя нощем по улиците,защото АЗ СЪМ НАЙ-ОПАСНОТО НЕЩО което някой може да срещне!
Мечът ми е изкован от метеоритна стомана в която е сложено парченце от единият от гвоздеите с които беше прикован Спасителят.
За щит използвам Сребърният Щит на Херакъл с който той заслепи Медуза и отсече главата и.
Имам броня от титан-ванадиева сплав създаваща силово поле със свойствата на Слънчевата Светлина,поле което се захранва от портативен реактор работещ на принципа на електролиза на среброто.
За дамите вампири моята целувка е смъртоносна заради двата килограма чесън които ям всеки ден.
Плащът ми е със Кръста на Тамплиерите, изписан с вампирска кръв.
'Malleus Malleficarum' е Моята Библия и аз постоянно си рецитирам отбрани откъси от нея.
Дракула ми реже чесъна за закуска, два върколака пазят замъка ми, а талъсъм използвам на бостана за да плаши гаргите.

ПАЗЕТЕ СЕ! АЗ ИДВАМ!

May the Light shine on all of you!




Тема Re: ТРЕПЕРЕТЕ!нови [re: Mat Cauton]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано13.07.04 13:20



Колко патетично! От теб би излязъл добър поет... Пък и героите в днешно време са на свършване... И кой е казал, че ние имаме нещо против тях? Човек живее.. и се приспособява.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Криминална Хрониканови [re: Mat Cauton]  
Автор Mat Cauton (knight)
Публикувано13.07.04 13:23



Трима вампри загиват при увасен инцидент в ресторант!

Трима вампири загинали в ужасни мъки след като им била поднесена светена вода вместо обикновена в механа 'При Mat Cauton'.

Собственикът Mat Cauton не е бил открит за коментар.





Тема Вода и металнови [re: Mat Cauton]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано13.07.04 13:28



Ох, слънце, много си ми симпатичен, но кога ще се научиш да различаваш фолклора от действителността? На хората ИМ Е НУЖНО ДА ВЯРВАТ, че са защитени. Само по себе си среброто не струва нищо... Кръстът е просто парче метал.. чесънът е просто растение... светената вода е просто H2O...
ВЯРАТА е това, което им придава сила. А в днешно време тя е много отслабнала. Така че за какво говорим?...
Пък и в историите за вампири има доста неистини...

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Пътно-транспортно произшествиенови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Mat Cauton (knight)
Публикувано13.07.04 18:11



Трима вампири загинали при пътно-транспортно произшествие на магистралата Трансилвания-Сплит. Пострадалите путували със лек автомобил Дачия кабриолет с вдигнат гюрук и слушали The Darkness по радио Дракула.В това време идващата насреща цистерна със светена вода навлязла в насрещното платно,обърнала се и се разляла върху автомобила на вампирите.Избухнали пламъци,който факт бил още повече утежнен от опитите на притеклите се хора да гасят със светена вода от цистерната.

Водачът на цистерната Mаt Cauton,обяснил че причината за катастрофата било вдъхновението с което слушал Средновековни молитви за защита срещу вампири, по радио Ватикан.



May the Light shine on you all!



Тема ти и аз..нови [re: Mat Cauton]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано13.07.04 18:49



Ставаш ми все по симпатичен...
Представяш ли си... един басайн със светена вода... и ти и аз вътре... как леко и плуващо се доближавам до теб... сетивата ти се замъгляват, а моите се изострят, изострят... и някъде в далечината радио Ватикан гъгне, призовавайки към кръстоносни походи... които за теб обаче отдавна вече нямат значение...

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: ти и аз..нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Mat Cauton (knight)
Публикувано13.07.04 19:25



Чак сега проклех гнусният си навик да ям по два килограма чесън!



Тема Re: ТРЕПЕРЕТЕ! [re: Mat Cauton]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано13.07.04 21:24



малка корекция:херакъл не е трепъл медуза.чудно,че и баш вампирите не го забелязоха.



Тема Re: ти и аз.. [re: Mat Cauton]  
Автор sabrina (dreamer)
Публикувано13.07.04 22:22



ей страшен си

тялото-тленно,душата-неустойчива
съдбата-загадъчна,славата-невярна
Марк Аврелий


Тема Re: ТРЕПЕРЕТЕ! [re: Mat Cauton]  
Автор DarkWolf (Rain Runner)
Публикувано14.07.04 00:04



Ти май като Турин Турамбар се изживяваш, а?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.