Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:40 28.04.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Относно ловците на вампири...  
Автор lkew (temp)
Публикувано03.09.04 22:30



Вчера беше странен ден.
Седя си аз вкъщи , кротко гледайки телевизия и пиейки кетчуп, когато на вратата се звъни. Ма едно такова представително. Отлитам аз до нея през най-близката дупка в стената, поглеждам през шпионката и арбалетна стрела се забива в окото ми. Досадно. Погледнах и с другото. Некъв ентусиаст. С лък и арбалет... Стрела се заби и в това ми око, поради което се наложи да извадя тази от първото и да отворя вратата. Аз съм търпелив човек, но рядко понасям подобно отношение.
- Стой! - изкряка ми ти наглоса и очите му просветнаха като 22 ватови крушки. Може би беше пийнал.
- Къв си ти бе? - запитах аз по примера на поетесата.
- Аззз съм Гошо Хелсинг, братчед на майката на дядото на шурека на брата на гаджето на Ван Хелсинг! Зъбите на тила и дръж ръцете така, че да ги виждам!
Запитах се как да разположа на тила си своите зъби. Помолих младежа за помощ, но той само ме застреля пак. Досадно. В крайна сметка му казах, че няма никакви комплекси и затворих вратата, оставяйки го отвън. Обикновено съм гостоприемен, но понякога хората прекаляват с нахалството си. Отивам аз, сядам, пък оня думка по вратата, млати я с чук, дупчи с бормашина, замеря с гранати и се опитва да стопи с горелка. Неудобно, не можех да си слушам музиката. Аз съм голям фен на Чайковски. Това между другото.
По едно време той се отказа, а аз отидох да си направя чай с кетчуп и лютеница. Докато си го пийвах и браузвъх, с кофа между мен и клавиатурата за всеки случай, на вратата пак се звъни. Отивам аз, изпълнен с най-мрачни предчувствия. Пак той. Седи си с някакво водно пистолетче и се хили.
Аз решително отварям вратата, а той без думичка да каже почва да ме пръска. Водата беше студена.
Някъде след втория литър той почна да се уморява, явно спусъка не беше от най-удобните. Аз бях започнал да губя търпение.
- Ха! Напръсках те със светена вода! Мри, гадино!!!
Със съжаление си влязах, отидох до хладилника и му донесох айрян. Той ме гледаше неразбиращо. Подадох му го, казах му да пийне една шкембе чорба и отново затворих вратата. Винаги съм бил щедър.
Бях станал вир вода, пък и кожата почваше леко да ме сърби, така че отидох да си взема една вана. Докато се къпех, на вратата отново се позвъня. Това предизвика леко раздразнение у мен. Така или иначе вероятно отново щеше да е онзи младеж, така че постоях вътре около двадесет минути, след което се избръснах (което не беше лесно, тъй като и огледалото вкъщи се беше развалило подобно на онова на морето. Може би е вирус, който аз съм донесъл...), облякъх, закусих една малка следобедна закуска и отворих вратата. Той беше задрямал, подпрял гръб на стената. Реших да не го безпокоя. Гледах малко телевизия, повисях в нета и се наканих да си лягам, когато той отново звънна. С ясно различимо недоволство излязах през стената в коридора и го изгледах лошо. Той вдигна колекция кръстове и каза : "Гори, сатана!!!!"
Това не бе подходящ начин да подновим запознанството си, освен това винаги съм бил силно атеистичен. Взех кръстовете, смачках ги на топка и му ги върнах с предложението да ги предаде на вторични. Той се възмути и настоя, че един от тях е бил осветен от папата. Аз отвърнах, че в такъв случай хомогенната маса, която той държеше в ръка в момента, също е осветена от папата (макар и с по-малка концентрация на светенесот) и че може да си изкове нов кръст, през което време да ме остави на мира. Той обаче явно беше потомствено глух и не се предаде. Извади някаква библия. Извади чесън. Извади фенерче със слънчеви батерии. Извади шишенце ракия, на което високомерно пишеше "светена вода". Реших, че ще си прави пикник в коридора и се прибрах у нас. Но вече бях пробил дупка в стената, което позволи на досадника да влезе вътре! Мамка му и прасе! Той продължи да ме обижда и да ме замеря с какви ли не селски и религиоазни принадлежности. Накрая ме захапа за крака и сега се влачи след мен, където и да ида. Просто не знам какво да направя. Вие как се справяте с такива досадници?

Никой не идва на Земята
За да остане.


Тема Re: Относно ловците на вампири...нови [re: lkew]  
АвторVladDracul (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 23:20



еее страшен си човече...

търкалях се от смях...
абе нали знеаш :"Секви идиоти има"...пък и те някои като са се взели на сериозно/ловците де



Тема Re: Относно ловците...нови [re: lkew]  
Автор Baмпиp (жаден)
Публикувано04.09.04 01:38



Всичко приемам.
Само да не ме гъделичкат по петите.



Тема Re: Относно ловците на вампири...нови [re: VladDracul]  
Автор lkew (temp)
Публикувано04.09.04 01:44



Мирси :)

обмислям табелка : "do not disturb" за пред врата на апартамента. Дано това ги задържи...

Никой не идва на Земята
За да остане.


Тема Малеле,нови [re: lkew]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано04.09.04 12:38



ако това си го писал ТИ, приеми моите най-горещи вампирски поздрави и поклони, защото е брилянтно!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Малеле,нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано04.09.04 12:57



такова е ,такова е
Икю ,брато следващия път се екипирай с горелка ,нали знаеш:гузен, непален бяга
аз винаги си нося запалка в чантата и шишенце спирт или ракия за да произведа такъв ефект ,когато ми се наложи
а ние знаем -смъртните се плашат от огъня дори повече от нас

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Малеле,нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Cynthia (vamp)
Публикувано04.09.04 14:02



Наистина си е страхотно.
Пък и мила той си ми е братче
и е от семейството!
Нормално е - то е семейна черта...

I wanna hurt you -
just to hear you screaming my name!


Тема Re: Малеле,нови [re: Cynthia]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано04.09.04 14:04



а ника му е като името на любимият ми дзен монах
професора знае защо

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Братче?!нови [re: Cynthia]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано04.09.04 15:50





От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Малеле,нови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано04.09.04 15:50



Знам, ама не се сещам!

От големите мечти се страхуват само малките хора!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.