Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Sre6ta na hudojnicite vampiri!нови  
Автор VAMPlRKATA (vampire soul)
Публикувано01.09.04 15:35



Zdraveite!Dano ne vi pritesnqvam,oba4e mi hrumna 4e iskam da vidq i drugi koito risuvat.Kakvo 6te kajete za edna sre6ta na hudojnicite vampiri?Oba4e neka da e po-kasno,za6toto ne vsi4ki sa tuk.Nqkoi sega otivat na more,drugi puk sa o6te tam…e koito iska moje i sega da se vidim:)

How can you see into my eyes...


Тема Re: Sre6ta na hudojnicite vampiri!нови [re: VAMPlRKATA]  
Автор Vampirism (Вампир)
Публикувано01.09.04 17:06



Az sam navit da se vidim samo da e nadvecher =o)
zashtoto prez denq sam angajiran

i sam za sreshtite
samo moqta zabelejka e
ako moje da se sabirame na mqsto kadeto e
TIHO a ne trqbva da vikash za da izkajesh mnenieto si
=o))))

chaoche za sega

Don't be afraid of darkness,
be afraid of what's hidden in it!


Тема Re: Sre6ta na hudojnicite vampiri!нови [re: VAMPlRKATA]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано01.09.04 17:37



Мястото беше ГАДНО!!!Мога да го кажа споко-още повече,че аз съм една от тези,които подкрепи идеята за "О,Шипка" ...Не бях ходила скоро там...
Хайде казвайте предложения за др.заведения!!!..........щом ви стиска да се виждате И без мен........

В крайна сметка,няма да се чувствам добре,ако си нося моите творения,а никой друг не иска да си донесе своите само,защото ще трябва да ги носи ЗА 2РИ ПЪТ...Т.е.в този сл.бих предпочела да не виждате моите,ако аз не съм видяла вашите...

Ще го преживея някак,де!!!...

Чудя се ...,дали да не си сложа една лично моя мъдрост,относно зодия Рак,но хайде друг път,когато успея да я формулирам...



Тема Ами формулирай инови [re: lea]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано01.09.04 17:59



сложи, интересно ще бъде, като се има предвид, че аз съм, както се изразява колегата Неон, Стрелче с Раче.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


А, да не забравя: не може да си забравила Хенрик, за когото се изказа много ласкаво! Пичът, както се оказа, е завършил Академията по изкуствата в Копенхаген и сам си рисува кориците на книгите - например, кървавата пустиня върху Мисия в Самаржим.
Обеща да ми изпрати книга със свои илюстрации!

Редактирано от Prof.McGonagol на 01.09.04 18:06.



Тема Re: Ами формулирай инови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано01.09.04 19:07



е това ако не е самохвалство!!!

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Re: Ами формулирай инови [re: Prof.McGonagol]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано01.09.04 21:57



Ами Раците не си спазват уговорките с мен-нито важните,нито не толкова важните...А ПОСЛЕ СЕ ЧУДЯТ ЗАЩО СЪНУВАТ КОШМАРИ С МОЕ УЧАСТИЕ...



Тема Re: Ами формулирай и [re: Prof.McGonagol]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано01.09.04 22:34



"не може да си забравила Хенрик"-ти как мислиш-дали съм го забравила?Явно е надарен отвсякъде...Хм!Дали изобщо е простосмъртен?

Няма ли как и ние да видим илюстрациите?Плийз!



Тема Сори, ако така звучи, ама съмнови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано02.09.04 13:25



толкова щастлива - ето, току-що получих цели 38 К писмо от него! Съжалявам, не мога да се въздържа бурно да споделя радостта си... Наистина не го правя от желание ей така да се похваля, просто с кого да споделя, ако не с вас, които ми ставате все по-близки!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Може би са Рацинови [re: lea]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано02.09.04 13:27



с по-някоя планета във Водолей, затова!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Хенрик - надарен? Хм, да, нонови [re: lea]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано02.09.04 13:49



още не съм проверила дали е отвсякъде!


Пък и едва ли някога ще го направя - не ми се рискува да бъда изядена! Да, точно, не изпита, а ИЗЯДЕНА и то с костите!
Колкото повече го опознавам, толкова повече се убеждавам в това!

В продължение на две-три писма усилено водя разяснително-определителна политика сред него, сиреч помагам му да ми разясни и определи същността си на вампир, т.е. да си признае направо! Ако пък все още не е наясно, да СТАНЕ наясно възможно най-скоро! /що ли го правя, като аз ще си изпатя от цялата тая работа, сега поне се прави на примерен, ама акъл, на!
/

А в момента, щом ми изпрати някакви линкове или сканира нещо, за което съм го подпряла, ще пусна тук да ги видиш.

Определено имаш вкус, колежке! Фенка съм ти, но ти и без това си го знаеш!! Никога не съм се съмнявала в теб!

Ооооооо, ама съм вампир патладясал /то с работа като моята не е странно!/: Ами аз писах на Хенрик за теб, ето какво:

Btw, my colleague Lea from the club said, when she looked at your photo: Oh, he is stronger than me!
This is a big compliment 1st, because she possesses a strong individuality and never says something she doesn't think and 2nd cause she is one of the most striking vampires among ус!!!



Опс, току-що си проверих мейла: изпратил ми е няколко *големи усмивки*: на пришълеца, на череп, акулска, едно чене само и една физиономийка като тази , само че когато се усмихне, се показвал вампирски зъби!

Май постепенно схваща идеята!

А дали това може да се тълкува като признание, според теб????

От големите мечти се страхуват само малките хора!

Редактирано от Prof.McGonagol на 02.09.04 13:51.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.