Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:14 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема А срещата на Хелуин остава ли си все пак?  
АвторKlodia (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 11:47



Установих,че докато съм била на лов по Черноморието съм пропуснала една по-ранна наша среща(на 21 авг май).Така че исках да попитам дали все пак има желаещи за още една среща и то на първоначално замисления ден-Хелуин?(между другото кога точно беше въпросния празник?)Та кво ще кажете-ще се съберем ли пак?



Тема Re: А срещата на Хелуин остава ли си все пак?нови [re: Klodia]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано25.08.04 15:16



то хубава е идеята но много от рано сме го подхванали ,а раното пиле рано го колят
сиреч много ше кажат супер ,ще се видим и после повече от половината ще се окаже че не могат ,защото в последният момент нещо станало..
е лошо няма,но не това точно е идеята нали....

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема срещата на Хелуиннови [re: Klodia]  
Автор Cynthia (vamp)
Публикувано25.08.04 15:41



Идеята си остава - даже разни планове има вече.
Най-вероятноще се съберем - но да не бързаме все пак.
А иначе това е в края на октомври - 31 - ако се не лъжа...

I wanna hurt you -
just to hear you screaming my name!


Тема Re: А срещата на Хелуин остава ли си все пак?нови [re: necrossumus]  
Автор Cynthia (vamp)
Публикувано25.08.04 15:45



Там е работата, че наистина
най-вероятно половината няма да дойдат -
само на приказки ще го карат.

Дано да греша...

I wanna hurt you -
just to hear you screaming my name!


Тема Ей, зъбатковци!нови [re: Klodia]  
Автор DarkWolf (Predator)
Публикувано25.08.04 16:59



Нали уж нещо съвместно с Толкин щяхме да правим? До колкото разбрах те са съгласни, в момента се търси къде може да се празнува. Става въпрос някъде с преспиване. За да можем да си направим празника както подобава - цяла нощ.

Ето ви линк с темата в Толкин. Предложения се приемат всякакви.

Редактирано от DarkWolf на 25.08.04 18:12.



Тема Re: Ей, зъбатковци!нови [re: DarkWolf]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано25.08.04 17:04



хаха,вълчо,приятелю-"преспицане"звучи добре

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Re: А срещата на Хелуин остава ли си все пак?нови [re: Klodia]  
Автор Sturm (Master Of Sound)
Публикувано25.08.04 18:38



Привет!

Значи някъде вече предложих:
Да се направи парти по случай Halloween с разннобразна музика, не само Готик и Индъстриъл И на туй парти да се съберем Ние и нещастните смъртни, за който ще има "Кървавав баня!"
Скоро ще се ослушам в кой столичен клуб може да се направи и ще ви информирам своевременно Има и други любопитни нещица, но когато са 100 % тогаз ще ви ги издам

Поздрави!

Музиката е в Машините!

Nur Die Besten Sterben Jung!


Тема Re: А срещата на Хелуин остава ли си все пак?нови [re: Sturm]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано25.08.04 18:48



че к'во му е на готика и индъстриъла ?особено ако говорим за LAM?

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Е, аз ще направя всичконови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано25.08.04 20:09



възможно...

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: А срещата на Хелуин остава ли си все пак?нови [re: necrossumus]  
АвторKlodia (Нерегистриран)
Публикувано26.08.04 09:52



Абе някой от вас случайно да слуша house?А иначе тоя Хелуин вярно бил след много време.Кофтиииии....Може И нещо по-ранно да направим,а?



Тема Re: А срещата на Хелуин остава ли си все пак?нови [re: Klodia]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано26.08.04 10:45



Може да се каже, че аз лушам. Всъщност, не точно, защото не купувам този тип музика, но страшно много я харесвам по време на купон или в дискотека, много ме опиянява...

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: А срещата на Хелуин остава ли си все пак?нови [re: Prof.McGonagol]  
АвторKlodia (Нерегистриран)
Публикувано26.08.04 10:54



Мдааа-това е целта на тази музика-опянение.Според мен това е най-вампирската музика.Какво слушаш иначе?



Тема Re: А срещата на Хелуин остава ли си все пак?нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано26.08.04 14:18



АКО НЯКОГА СЕ ПОЯВИ ЕСТАКАДА,можем да я поканим,като VJ!

Ще й подшушна моите предложения,а те са:

Sisters of Mercy

Star Wars(razbira se!)

M.Menson(toja izrod ima mn.gotini par54eta!!)

i mn.mn.drugi!!!!!!!!



Тема Хаус, Продиджи и музиката като цялонови [re: Klodia]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано26.08.04 14:35



Напълно споделям мнението ти!
Не съм специалист обаче!
Мога само да кажа, че ако основната тема от Блейд е Хаус, то... Ох, какво парче, нали?!
Иначе, много съм куфяла на Продиджи! Ах, представи си само една вила сред лунни поля в сребърна лятна нощ, в която въздухът е толкова чист, че се вижда на километри, една веранда, Продиджи до дупка, а на верандата четири туземни силуета - и четирите млади, атлетични и красиви, две момичета и две момчета... в див екстаз...
Само като се сетя, мале!

От големите мечти се страхуват само малките хора!

послепис: Мзика слушам всякаква, стига да е добра, но без чалга.
Ще се затрудня да избброя, но нека опитам:
Джаз, Уърлд, Хаус, качествен поп, етно, метъл, рок...

Изпълнители:
Рони Джейм Дио ах, този Египет в окови!!!/, Слеър, Меноуър, Аксепт и Хелоуин /Forever and one ме побърква!/ навремето...
Уайтснейк, Роксет, Ал Ди Меола, Лот Лориен /българска банда, препоръчвам я на всеки!/, Анастейша /каква страст!/, Кошийн / I'm gonna catch you if I can... колко вампирско!/, много саундтраци: Досиетата Хикс, Гарванът, Матрицата, Батман завинаги, Опасен ум /подарих я на приятеля си, защото не слушам много рап/, 1492 или Завладяването на рая /Е, това вече е от Вангелис, много подходящо за по-специални моменти, макар че и Лот Лориен не са зле в това отношение/... да не пропусна, разбира се, ПРодиджи, на които имам всичките албуми и АМА С ГЛАВНИ БУКВИ - ИНГВИ ЙОХАН МАЛМСТИЙН СЪВМЕСТНО С ЧЕШКАТА ФИЛХАРМОНИЯ - ЕДИН КЛАСИЧЕСКИ ОРГАЗЪМ СЪС СОЛО, ИЗПЪЛНЯВАНО НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА КИТАРА! ТОВА Е МУЗИКА ЗА ВАМПИРИ!
Сигурна съм, че колегата Некросумус ще си падне по нея...
Той има такъв изискан стил!

А ти, Клодия, каква музика предпочиташ?

О, щя да забравя: СЪТВОРЕНИЕТО НА СВЕТА от Владимир Джамбазов - не може да се опише, а само да се почувства, това е истински вампирски пир за ушите

Редактирано от Prof.McGonagol на 26.08.04 14:57.



Тема Re: А срещата на Хелуин остава ли си все пак?нови [re: lea]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано26.08.04 14:37



И основната тема на Блейд, разбира се!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Хаус, Продиджи и музиката като цялонови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано26.08.04 17:28



yes darling,много хубава музика изброи-на някои от тези изпълнители и творби съм абсолютно съпричастен с теб,на други само идейно като стар рокаджия например ,а други са ми мрак.но да се средоточим на единството
конкуестът е прекрасен саундтрак и най-любимата песничка ми е the monastery of La Rabida.
интервюто има прекрасен саундтрак който не е никак за изпускане ,но ние си го знаем ,за туй само споменавам-дори в осмо парче -на Лестат има доста клавесин-най- хубавият и изискан вампирски инструмент ,за мен роденият през средновековието
а в батмана тройката има едно чудесно парче на ,не знам точно но се казва
the hunter gets captured by the game е и разбира се холдми трил ми и тъй насетне ,но това си го знаем че е големо парче .
аз персонално ако трябва да се хваля с любими групи съм си простичък за разбиране- доорс ,нирвана,London After Mindnight
жалко че почти никой не ги знае последните,а те са много вампирски готик индъстриъл ,а и самите те приличат на наши хора,ама не и не никой не им обръща внимание
пуснах им венъж диска който имам (моя си компилация) в роккафето Лавеле и абсолютно никой не ме попита -кои са тия бе?много са добри!.

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Некроссумус, слънце мое,нови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано26.08.04 18:56



душа моя ненагледна - ДА НЕ БИ ДА ИСКАШ ДА КАЖЕШ, ЧЕ ИМАШ САУНДТРАКА НА ИНТЕРВЮ, който с една приятелка-вампир търсим от години?!!!

От големите мечти се страхуват само малките хора!

Оказва се, че май имаме общи вкусове с теб!
Например Monastery of La Rabida... която ми е любима, но не НАЙ-любима... Най-любимата ми е именно Завладяването... много е подходяща за нежни моменти, а и не само - емоционално съм дълбоко свързана с това парче...
С картината един полупразен кънтри клуб и развявани от вятъра бели завеси в следобедната светлина, с вкуса на кокосова пиня колада и ментолови цигари... със залеза след един филм, който се превърна в част от нещата на този свят, променили живота ми, а именно индийският Кама Сутра - приказка за любовта... на 6 март 1999... което тръгна от 6 март 1998, но това е една друга тема...!

За клавесина също съм съгласна, макар че... и саксофонът не е за изхвърляне...

Представи си само една уханна лятна нощ, топла и пулсираща със светлините на един огромен град... Престави си една тераса с оформен в сложна плетеница каменен парапет, върху който е забравена продълговата чаша шампанско или още по-добре - висока чаша в готически стил, пълна с кървавочервено вино... Представи си лекото замайване от виното... което обаче не е обхванало теб, а бледата красавица с лъскава руса коса, плътни червени устни и притворени очи с извити мигли... Облечена е в дълга вечерна рокля от лъскава материя, до която ти все още не си се докоснал... Изгаряш от копнеж да го направиш, но изчакваш... Докато държиш своята чаша в ръка и знаеш нещо, което жената до тебе не знае - ТВОЯТА чаша не съдържа вино... И виждаш нещо, което тя не вижда - на шията й има две малки червени следи... А музиката е богата и плътна, тя те кара да усещаш пулсиращата нощ с ритъма на собственото си сърце... Представи си жената, тя е омаяна, сънлива, тръпнеща... Знаеш, че ще бъде твоя и чувството за превъзходство те кара лениво да се наслаждаваш на съдържанието на чашата си... Подухва ветрец, който разтваря завесите... и този саксофон, ах, това протяжно саксофонно соло...

Не промени ли мнението си?

Другото, с което направо ме убиваш е The hunter get captured by the game това парче е моят пътеводител в съблазняването! Не говоря за текста! А за ритъма... Но ти знаеш за какво говоря, нали? Точно такъв трябва да бъде един танц - физически, душевен, интелектуален...

За Hold me Kiss me Thrill me Kill me просто няма какво да говорим!
Още преди 7-8 години го включих в сборния албум с вампирска музика, който подарих на описаната по-горе приятелка вампир за нения незнам-си-колко-стотни рожден ден... И тя ако знаеш какви ги натвори в последствие!

Но предполагам, не мога да бъда отговорна за собствените й вампирски нагласи, нали? Все пак тя е хищник... Което не е лошо, но когато инстинктът контролира теб, а не ти него... може да стане опасничко.
Това обаче също е една друга тема... Макар че съм сигурна, че при други обстоятелства с приятелката ми доста бихте си допаднали...

Доорс ,Нирвана,London After Mindnight съм ги слушала във въпросния кънтри клуб, в който прекарвах 70% от времето си в периода между 1996 и 1999... Това силно повлия на музикалната ми култура. Да не говорим колко тона джаз съм поела... концерт не пропусках. Но тогава и сетивата ми бяха други. Много по-изострени. Но и светът бе по-болезнен.

*Впрочем, за London After Mindnight не съм сигурна...*
За Индъстриъл - пипна ме по бели гащи!

Редактирано от Prof.McGonagol на 26.08.04 19:27.



Тема Re: Некроссумус, слънце мое,нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано26.08.04 19:44



малеееее ,Боже Всемилостиви,направо ме разстреля в главата и сърцето.
нямаш милост ти!
паснахме си ,признавам сакса е върхът особено толкова гениало поднесен от теб ,считам това за най-красивият подарък правен ми от вампирка
не бих могъл да добавя нищо в описанието на емоционалното настроение на псеничките за които си говорим,не мога!
що се отнася до саундтрака-ДА имам го! пиратски малко разбира се.свалих го от Арената и си го направих в компакт дисков формат,аудио формат,та да си го слушкам необезпокояван от липсата на певецета
а белите прашчици може да ги оцветим -не се притеснявай
с нетърпения очаквам да те видя наживо,вселено моя!

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Re: Некроссумус, слънце мое,нови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано26.08.04 20:18



Казах бели гащи, а не прашки!

От големите мечти се страхуват само малките хора!

Редактирано от Prof.McGonagol на 26.08.04 20:19.



Тема Re: Хаус, Продиджи и музиката като цялонови [re: Prof.McGonagol]  
АвторKlodia (Нерегистриран)
Публикувано26.08.04 21:29



Невероятно е,че явно повечето вампири харесваме не само еднакви стилове,но доста често и еднакви песни!Доста от изброените са ми харесвали в дадени моменти.Но за сега съм се спряла на хаус и неометъл.От неометъла най-велики според мен са Orgy.Някой да ги е слушал?
А за хауса....Има парчета,чиито монотонен ритъм те подтиква да правиш само едно.....Да вампирстваш,естествено,какво друго(представете си,че гледам невинно)



Тема Re: А срещата на Хелуин остава ли си все пак?нови [re: lea]  
Автор Estacada (вампир)
Публикувано27.08.04 10:05



mila lea!
eto 4e se poqwih!
10x za predlojenieto no Halloween partyto e proekt na Sturm, taka 4e kym nego otprawqjte muzikalni jelaniq pls! Vie ne znaete, no toj sy6to e dj, mos dori i e wode6t na radio predawane.

A moeto u4astie w partyto 6te se izrazqwa w burni tanci i prelitaniq nisko pod tawana!



Тема Re: А срещата на Хелуин остава ли си все пак?нови [re: Estacada]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано27.08.04 10:57



В такъв случай се надяваме да вземеш НАЙ-ДЕЙНО участие!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: А срещата на Хелуин остава ли си все пак?нови [re: Klodia]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано29.08.04 11:41



някой конкретизира ли къде ще бъде срещичката ,че аз нещо се изгубих във всичките тия слова?

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Не е ли малко ранонови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано29.08.04 12:36



да конкретизираме?


От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Не е ли малко ранонови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано29.08.04 12:37



верно е ,ма да е ясно кой ще може да дойде и кой не

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Добре, къде ще я правим?нови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано29.08.04 13:25



С Толкин ли?
В София ли?
Сами ли?
Извън ли?!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Добре, къде ще я правим?нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано29.08.04 13:42



мен много ми хареса идеята да е в София (ясно защо) ,в някой готик клуб с ди джей -много е точно за нас.С хаос и готк и индъстриъл музика-супер!!!
там поне и жетвите ни ще са облечени подобаващо-в черно.

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема И на мен ми допада тази идея... нонови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано29.08.04 13:52



ще трябва да ми препоръчате някой не много скъп хотел... Знам един, бях там миналото лято, когато отскочих до София ленд, Ганеша се казва - препоръча ми го един мой познат /светило в българската медицина/, но не си спомням цената... Абе, искам да кажа... вече съвсем се изчервих, ето , не си я спомням, защото не съм плащала аз... и... Както и да е, в София ленд беше супер.

Ама София на мен ми е като тъмна Индия - псулютно безпомощна съм и просто седя там, където ме оставят!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема За хотеланови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Lorien (pure soul)
Публикувано29.08.04 14:03



Потърсих в нета и намерих това:
Ценоразпис


Единична стая - 60 лв.
Двойна стая - 70 лв.
Двойна бизнес стая - 80 лв.
Апартамент - 100 лв.
ВИП Апартамент - 150 лв.

А за връзка:

Телефон: (+359 2) 71 87 98, 971 38 15 thru 17
Факс: (+359 2) 71 87 98

E-Mail: reservations@hotelganesha-bg.com

Надявам се съм оцелила верния хотел =)

Редактирано от Lorien на 29.08.04 14:04.



Тема Re: И на мен ми допада тази идея... нонови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано29.08.04 14:06



в такъв случай няма да те оставяме
но това "седя там където ме оставят" беше много сладко-невинно почти като навика на Клодия
хм обичам безпомощни сладурани

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Re: И на мен ми допада тази идея... нонови [re: necrossumus]  
Автор Lorien (pure soul)
Публикувано29.08.04 14:08



А ти като казваш за някой готик-клуб имаш ли нещо предвид?!? =))
Или ще трябва тепърва да се разпитва и проучва?!? =))



Тема Re: И на мен ми допада тази идея... нонови [re: Lorien]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано29.08.04 14:12



някой вече беше предложил от по-нагоре,та аз просто подкрепям идеята му


смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Re: И на мен ми допада тази идея... нонови [re: necrossumus]  
Автор Lorien (pure soul)
Публикувано29.08.04 14:14



Аха =)) Еми, мен пак си ме гони склерозата =)) Ама сега ме мързи да ги видя всичките отговори отново =))



Тема Хм, що се отнася до хотелите,нови [re: Lorien]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано29.08.04 14:32



единичните стаи в *нормалните* са на цена от около 25-30 лева, а двойните - около 45. Толкова е например в Пловдивския Тримонциум или в Родопи. Около 60 лева е цената на двойна стая за чужденци в Империал /а те плащат доста по-скъпо в нашите хотели, защото за тях си има различен ценоразпис/, така че 60 лева за единична стая за българин в български не е никак, ама никак евтино - по-скъпо е даже от единичната в пловдивския Марица, която беше около 40 и нещо, доколкото си спомням, а той все пак е доста реномиран.

Това ти го казвам само за в случай, че ти се наложи някога да търсиш хотели из Пловдив. Аз съм се превърнала в специалист на тази тема!
Просто честичко съм пътувала напоследък. Не само до Пловдив, говоря по принцип.

Но благодаря за усилието, Лориен!
Не че не мога да изкарам една нощ и в по-скъп хотел, но е безсмислено, още повече, че не съм сигурна каква част от нощта ще прекарам в стаята си - все пак е Хелоуин. Така че бих предпочела да е нещо евтино.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Не ме оставяйте,нови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано29.08.04 14:38



на теб ти е смешно, ама...
То не съм чак такова чудовище, каквото изглеждам тук - ще се убедите. Всъщност, доста съм си невинничка...

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Нормално е, все пакнови [re: Lorien]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано29.08.04 14:40



сме на по100-200-500... и кусур! На тая възраст...

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Хм, що се отнася до хотелите,нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Lorien (pure soul)
Публикувано29.08.04 14:50



Ами....всъщност това е инфото за онзи хотел, който ти каза =))) Нали искаше да ти кажат колко са били стаите там, но явно съм гледала на офертите за чужденците =)) Не знам



Тема Re: Нормално е, все пакнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Lorien (pure soul)
Публикувано29.08.04 14:51



И аз това казвам на всички =)) Годинките си казват думата =)



Тема О оо, за Ганеша линови [re: Lorien]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано29.08.04 15:14



става въпрос?! Ами той бил доста скъп тогава!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: И на мен ми допада тази идея... нонови [re: necrossumus]  
АвторKlodia (Нерегистриран)
Публикувано29.08.04 15:36



А пък на мен ми хареса "сладко-невинно почти като навика на Клодия".Ейййй,някой да каже добра дума и за мен!



Тема !Идея!нови [re: Klodia]  
Автор Vampiria (ТъмнинА)
Публикувано11.09.04 22:59



Така..Нека се обединяваме понеже всички сме сладури:)Тоест 2та Толкин Форума и Вампирите!
става дума за това :


А по точно за хижа Планинец.Мястото както ще забележите изглежда пре достатъчно голямо да да ни побере.Друга положителна страна на мястото е че вече от няколко места ми го похвалиха като подходящо за случея.Тоест да можем да си дивеем спокойно дори и среднощ.
Идеята е да тръгнем за там на 31 да прекараме нощта на самия празник и да се върнем на другия ден.
Какво е вашето мнение?
Аз в най скоро време ще се обадя за да разбера по точни подробности и най вече цени.
Аз си мисля че ако сме повече ще е по весело!
Поздрави и си помислете добре

Carpe Diem!...Carpe Jugulum...

Тема Re: !Идея!нови [re: Vampiria]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано11.09.04 23:02



идеята никак не е лоша ,но какво ми стана с готик клуба ха?

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Re: !Идея!нови [re: necrossumus]  
Автор Vampiria (ТъмнинА)
Публикувано11.09.04 23:07



Готик..ех как обчам горик...
ами не знам..аз само предложих

Carpe Diem!...Carpe Jugulum...


Тема Re: !Идея!нови [re: Vampiria]  
Автор DarkWolf (Mostly Autumn)
Публикувано11.09.04 23:51



Аз пък си обичам хижи. Гори колкото щеш наоколо, спокойствие... Взимаш уокмена, касетките излизаш някъде и си имаш автентична готик обстановка:)



Тема Re: !Идея!нови [re: DarkWolf]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано12.09.04 00:16



кой те е излъгал че готика е горска музика
мен ми се връзва с катедрали ,каменни гробници или задимени светкащи нощни клубове -много тъмни на места ,много цветно светли на други,хора с кожени дрехи и много метал и боядисани коси се клатият в такт с Kiss на LAM-няма начин все пак си е моя представата

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Re: !Идея!нови [re: necrossumus]  
Автор DarkWolf (Mostly Autumn)
Публикувано12.09.04 00:32



Готиката е базирана на мракът. Какво по-мрачно и мистично място от една нощна гора, м?



Тема Re: !Идея!нови [re: DarkWolf]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано12.09.04 00:49



ами в йога и на изток гората е свещено място,а ти сам някога ми каза че пустинята според арабите е мрачна и е убежище на злото,макар че според мен и тя а е свещена и мистична ,въобще според мен природата е всичко друго но не и мрачна и готическа ,е може би ако говорим за катакомби под земята бих се съгласил.
но ще се съглася че гората е красиво място

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема та за Готик-а..нови [re: necrossumus]  
Автор Vampiria (ТъмнинА)
Публикувано12.09.04 00:55



Като стана дума за Готик:
gorgon gothic shop ще представи за първи път мултимедийно ревю на авторски дрехи с марката gorgon. Това ще се случи в рамките на Петия Национален Tattoo Fest София 2004, на 26.IX /неделя/, в зала "Христо Ботев". Ще бъде показан отново експерименталния филм flesh, създаден от кръга gorgon. За първи път в конкурсната програма на Феста е включена категория dark tattoo със специална награда от gorgon gothic shop
В случей че някой се интересува..:)
Мислях да го повдигна като тема..ама да не кажете че е реклама

Carpe Diem!...Carpe Jugulum...


Тема Re: !Идея!нови [re: necrossumus]  
Автор DarkWolf (Mostly Autumn)
Публикувано12.09.04 01:03



Пак се опира до гледни точки:) От страната на ристияните църквата е свещенно място. От страната на мюсюлманите - Мекка, джамиите... За мен, няма по-свещенно от природата.



Тема Re: !Идея!нови [re: DarkWolf]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано12.09.04 09:04



ти си мъдър вълк ,братко -слава на теб

бах дъ уей -много готино си тичаш на подписа

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема По-съгласна и въодушевенанови [re: Vampiria]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано12.09.04 10:45



от това не мога и да бъда!
Оторизираме те, мила!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема В готик клуба винагинови [re: Vampiria]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано12.09.04 10:46



можем да идем! Ама винаги!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Няма опасност данови [re: Vampiria]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано12.09.04 10:49



кажем такова нещо! Все пак да не забравяме нашата любима Естакада, която така достойно понесе вампирския факел пред света! Тя е много тясно свързана с този готик шоп!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема И аз това му казах!!!нови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано12.09.04 10:50




Просто ме изпълва всеки път, като го видя!
По-сладък вълк отдавна не беше галил зрението ми!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: По-съгласна и въодушевенанови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Vampiria (ТъмнинА)
Публикувано12.09.04 23:01



Благодаря за доверието!
Сега се появи малък проблем относто връзката с въпросната хижа а по точно телефоа им е изключен.Но това никак няма да откаже проклето същество като мен.Ще продължавам да звъня а при първа възможност ще отида до там.Надявам се да е тези дни.Ще направя всичко възможно.

Carpe Diem!...Carpe Jugulum...


Тема Re: По-съгласна и въодушевенанови [re: Vampiria]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано12.09.04 23:16



а къде каза че е тая хижа слънчице?

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Re: По-съгласна и въодушевенанови [re: necrossumus]  
Автор Vampiria (Serpent Angel)
Публикувано12.09.04 23:33



Ами под Кулата..

Разположение: в м. Сврачара
Изходни пунктове: м. Златните мостове - 0,40 ч
кв. "Княжево" (през м. Малкото Копито) - 2,00 ч
с. Владая (гара на жп линия София-Кулата (Гюешево)) - 2,15 ч
Съседни обекти: х. "Септември" - 0,30 ч, х. "Момина скала" - 0,30 ч, почивен дом "Белите брези" - 0,30 ч, м. Дендрариума - 0,30 ч

Другата седмица ще отлетя натам..Даже и ще го снимам да ви го покажа..дано ви хареса

Carpe Diem!...Carpe Jugulum...


Тема Re: По-съгласна и въодушевенанови [re: Vampiria]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано12.09.04 23:39



имахх предвид че е на витоша ,а не на Хималаите например
имаше предложения за стара планина и такива неща ,а на мен това ми е обезсърчаващо далеко и при всички случаи щяхте да минете без мен

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Леко офф за LAMнови [re: necrossumus]  
Автор Taлиecин (radiant brow)
Публикувано12.09.04 23:44



Аз бих предпочел A Letter To God, Psycho Magnet или Hate!, но и Kiss става

No one remembers the singer. The song remains.


Тема Re: По-съгласна и въодушевенанови [re: necrossumus]  
Автор Vampiria (Serpent Angel)
Публикувано12.09.04 23:46



А..ох..сори ама леко тъпичко си падам.
На любимата Витоша е да:)

Carpe Diem!...Carpe Jugulum...


Тема Re: Леко офф за LAMнови [re: Taлиecин]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано12.09.04 23:48



невърдълес ор невърдъмор -няма значение,жното е да са те!
съпричастен съм комплитли

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Re: По-съгласна и въодушевенанови [re: Vampiria]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано12.09.04 23:49



като говориш с умалителни си толкова сладкааааа (гледа милно и му текат лигите до земята )

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема съгласна и въодушевенанови [re: Vampiria]  
Автор Cynthia (vamp)
Публикувано13.09.04 08:42



...това е наистина страхотна идея!
Дано да се получи -
сигурна съм че ще си изкараме наповторим Helloween!

I wanna hurt you -
just to hear you screaming my name!


Тема Re: съгласна и въодушевенанови [re: Cynthia]  
Автор DarkWolf (Mostly Autumn)
Публикувано13.09.04 21:22



Не можах да се въздържа...
Пише се Halloween. Helloween е групата:)



Тема Re: съгласна и въодушевенанови [re: DarkWolf]  
Автор Cynthia (vamp)
Публикувано13.09.04 21:31



Oooooooops!
Sorry.....

I wanna hurt you -
just to hear you screaming my name!


Тема Re: съгласна и въодушевенанови [re: Cynthia]  
Автор Vampiria (Serpent Angel)
Публикувано13.09.04 22:04



Хе хе то като гледам ако стане всичко може да се комбинира Helloween с Halloween:)
А аз ще се погрижа да стане.

Carpe Diem!...Carpe Jugulum...


Тема Re: По-съгласна и въодушевенанови [re: necrossumus]  
Автор Vampiria (Serpent Angel)
Публикувано13.09.04 22:16



Леле добре че няма чести срещи че ако знаеш какво ти се струва сладко ...

Carpe Diem!...Carpe Jugulum...


Тема Re: А срещата на Хелуин остава ли си все пак?нови [re: Estacada]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано13.09.04 22:26



Ти се появи,но аз изчезнах....
Тази седмица ще съм ангаже,но сл.се надявам да е по-лежерна и да мога повече да чета и пиша тук.

Иначе не съм забравила,че топката е в твоя двор



Тема Re: съгласна и въодушевенанови [re: Vampiria]  
Автор Cynthia (vamp)
Публикувано14.09.04 13:59



Може, може...

I wanna hurt you -
just to hear you screaming my name!


Тема Пълна програма.(или нещо от сорта)нови [re: Klodia]  
Автор Vampiria (Serpent Angel)
Публикувано19.09.04 00:06



И така..пълна програма на Плана-Гарван за празнуване на Halloween в Хижа Планинец:
Транспорта:По принцип трябва да отиден до авто гарата на Овча Купел от там да хванем 61 до Златните Мостове.Говорих с една туристическа фирма която ще ни закара на същата цена като автобусите които се качват до горе(2лв на твар).Дори управителя на съответната фирма каза че може да ни вземе от където искаме а не само от Овча Купел.А този разговор се наложи защото на разписанието на райсовете пише че са 16 местни..макар че този в който аз се возих си беше нормално голям Чавдар но не мога да бъда сигурна че тозно когато ние решим да отпътуваме няма да е бусче.Можем да решим ще ползваме ли фирмата или ще се взползваме от разписнето както следва(това е за празнични дни-което ще рече събота и неделя..малко ме притеснява понеделник какво ще се окаже..):тръгващи от Овча купел-9:30;10:15;11:55;14:45 нататък не сметнах за нужно да ги пиша.Заминаващи от Златни:8:15;9:30;10:15;11:05;13:20;15:30;16:15;17:05.Ако ще ползваме фирмата обаче трябва да се обадя няколко дена преди това за да кажа точна бройка-по принцип те обслужват е едни червени бусчета с по около 15ина места.Та трябва да кажа колко да ни подсигурят.
Пътят:Нищо работа.За 20ина минути сме там по една съвсем културна и готина пътечка!
Обстановката:Олеле какво беше в механата(или каквото там се води)леле..Едно такова камено-дървено..С една камина където има истински огън..Магия..Само на едно място като че мернах чесън ама ще се поправи..До стаите не се качих.Не очаквам 5 звезеди но се надявам да няма проблем.Все пак е хижа.
Цените:Говорих с човека там и той каза че за 30ина човека ще излезе 120лв..което праи по 4 на същество..което малко ме съмнява ама така каза той.За запазването трябва да отидем(тук някой ще се жертва да доде с мен)няколко дена по рано с някяво капаро и да кажем какво ще искаме да ни напазаруват.Все с нещо трбява да се изхранват свъчи тези твари:)
Тааа ако има още въпроси свържете се с мен.Записването започва от СЕГА и ще продължи до седмица преди датата.ICQ то ми го има в профила ако има нещо..
С огромната надежда да приемете!!

Carpe Diem!...Carpe Jugulum...


Тема Вампирия, мила, звучи страхотно!!!нови [re: Vampiria]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано19.09.04 17:12



Но не знам дали ще смогна - отвори ми се семинар в средата на месеца и среща в Истанбул!!! Не знам дали ще смогна финансово... а ако дойда, може да е с компания - с един приятел от чужбина, не е гадже, де, но... не знам дали ще успея. Той е дива глава и сигурно няма да има нищо против, още повече, че според мен, е настоящий вемпайэр!
Ах, как ми се иска и колко страхотно звучи! Невероятно просто! Ама аз като съм от Хасково, как ще смогна за срещата? Ще се наложи ли да преспивам в София??

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Трябва да можеееш:(нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Vampiria (Serpent Angel)
Публикувано20.09.04 11:34



Значи:проверих разписанието на влаковете има влак от Хасково до София който тръгва в 5:55 минава през Пловдив и пристига в София 10:32.А от София за Хасково през Пловдив(понеже е най кратко)заминавщи има в:14:15,15:20,16:20.
Което ще рече че като дойдеш на 31 ще те посрещнем; ще хванем автобуса за нагоре.Ще преспим(добре де...ще празнуваме Halloween)горе на хижата.И на другия ден 1ви можеш да хванеш влака за на обрато.Ще се убиеш от път но ако ти е проблем спането в София това е варианта..Мисля че нашите птиятели от БГТФ от Пловдив ще са със същата програма.
Всъщност..не знам дали не искаш да дойдеш с кола или автобус де..
Но това е в горе долу...ако мога с нещо да помогна за да дойдеш само кажи

Carpe Diem!...Carpe Jugulum...


Тема Re: Пълна програма.(или нещо от сорта)нови [re: Vampiria]  
Автор Cynthia (vamp)
Публикувано20.09.04 14:15



Лелеееееееее - това е просто невероятно!
Пиши ме там - на челно място в списъка

Наистина ако сме повече ще се получи нещо невероятно!
Браво на организатора!!!

I wanna hurt you -
just to hear you screaming my name!


Тема Ммммммммнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Cynthia (vamp)
Публикувано20.09.04 14:20



Ей, дано да можеш да дойдеш!
Супер много ще се раздвам да те видя...

Пък за спането в София -
ако ти се наложи - за теб все нещо ще измисля

I wanna hurt you -
just to hear you screaming my name!


Тема Re: Пълна програма.(или нещо от сорта)нови [re: Cynthia]  
Автор VAMPlRKATA (vampire soul)
Публикувано20.09.04 18:19



Zaedno na praznika!!!Super az idvam zadaljitelno!!!

How can you see into my eyes...


Тема Re: Пълна програма.(или нещо от сорта)нови [re: Cynthia]  
Автор Vampiria (Serpent Angel)
Публикувано20.09.04 21:03



Толкова се радвам че ви хареса!!
Списъка е вече факт!

Carpe Diem!...Carpe Jugulum...


Тема за списъканови [re: Vampiria]  
Автор Cynthia (vamp)
Публикувано21.09.04 08:44



Ей, да го публикуваш тоя списък накрая -
да се знае...

I wanna hurt you -
just to hear you screaming my name!


Тема Re: за списъканови [re: Cynthia]  
Автор Vampiria (Serpent Angel)
Публикувано21.09.04 10:52



Ми..аз за сега пиша само 1001% сигурните..има време ще го пусна обещавам:)

Carpe Diem!...Carpe Jugulum...


Тема *кхъм*нови [re: Klodia]  
Автор Vampiria (Serpent Angel)
Публикувано02.10.04 23:51



Та дайте малко живот ..грешка..малко раздвижване на темата.
Знам че е рано но все пак.Кажете ако има някакъв проблем или ако нещо не сте съм до уточнила..
Активизирайте се милички!Нека сме заедно на този празник!


Carpe Diem!...Carpe Jugulum...


Тема Re: *кхъм*нови [re: Vampiria]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано03.10.04 11:01



йессс ,рок енд ролл ,блъд енд флеш, дет енд дикей, йей !!!

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Re: *кхъм*нови [re: necrossumus]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано03.10.04 14:14



ВСЕ МИ СЕ ЩЕШЕ ДА Е В ЗАВЕДЕНИЕ В СОФИЯ

Не,че имам конкретно предвид,но дали да не пообиколим,преди да нарамим раниците за хижата?

Искате ли,като се спрем на нещо(заведение),да го пуснем ТУК в темата или по-добре на нова тема и да гласуваме за тв.идея,Вампирия и тази която ние ще предложим...

Знам,че си си дала труд,което оценявам и даже на мен ми звучи добре,така,както описваш мястото,но стаите не си ги видяла(мен това ме притеснава),а и сложно някак ми се струва...Преспиване в хижа...

Всъщност,КАЖЕТЕ ОСТАНАЛИТЕ!!!ИМАТЕ ЛИ МОИТЕ "ТРЕВОГИ"?



Тема Re: *кхъм*нови [re: lea]  
Автор Vampiria (Serpent Angel)
Публикувано03.10.04 14:32



Цитирам:'Туристическа -с 5 легла - по 6 лв. на легло
Стая с 2 или 3 легла - по 7 лв.
Стая с 2 легла с баня-тоалетна - 8 лв ' това са данни от ходенето на MANIMAL до там.
Както решите.Но да ви предупредя че минала година из заведенията (особено тематични като Helloween и Вещиците)беше фул макс-резерваций вход и т.н..А и другите 2 клуба са за хижа.Но наистина вие решавате

Carpe Diem!...Carpe Jugulum...


Тема Re: *кхъм*нови [re: Vampiria]  
Автор Klodia (egoist)
Публикувано03.10.04 14:44



Ами ако е на хижата,аз няма да мога да дойда.Със срам признавам,че просто няма да ме пуснат.Кажа ли на баща ми(биологичния,не ти,любов моя),че ще ходя на някаква хижа с група вампири,нали се сещате каква ще е реакцията.Така че аз гласувам за София,но това не е от значение.



Тема Re: *кхъм*нови [re: Klodia]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано03.10.04 16:03



е дъще значи и аз мога да дам назаден -мързелат ми е пословичен........
единственото пътешествие което бих направил извън предлеите на центъра на София и криптата ми (или прекрасният ми средновековен апартамент) е до Индия с Вирош (а той мозъка моле ви са ,тръгнал за Австралия ,хах) за да поогледаме и пробваме майсторките на тантра йога и кама сутра ,за нищо друго на света.... щом съм виждал Париж и Ню Орлеаннннннн (нали си знаете) всичко са видели очите ми.....

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема *кхъм*нови [re: lea]  
Автор Cynthia (vamp)
Публикувано03.10.04 17:14



Ама как ще си направим готин,
типично вампирски купон в заведение в града....
Просто няма да е същото.
Едно е нейде из лудницата на града,
съвсем друго си е на планината -
отдалечено, диво, с огньове, музика....
Това ще е страхотно, просто неповторимо -
само като си го представя
И никой няма да ни безпокои, ще си дивеем на спокойствие.
Аз по- хубаво от това не мога и да го измисля...

I wanna hurt you -
just to hear you screaming my name!


Тема Re: *кхъм*нови [re: Klodia]  
Автор Cynthia (vamp)
Публикувано03.10.04 17:21



Естествено че има значение за какво ще гласуваш...
Ей наистина ли няма да можеш да убедиш баща си
/биологичния/ да ти пусне?!
Естествено му спестяваш факта, че ще ходиш
там с вампири...
Просто ще ходиш за една вечер на купон с приятели
Какво лошо има в това?!

I wanna hurt you -
just to hear you screaming my name!


Тема Re: *кхъм*нови [re: necrossumus]  
Автор Cynthia (vamp)
Публикувано03.10.04 17:27



Ей, Некро и ти ли, бре?!..........
Много почва да ме разочарова това тук........
Какъв вампирски колектив сме, а?!

I wanna hurt you -
just to hear you screaming my name!


Тема Re: *кхъм*нови [re: Cynthia]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано03.10.04 18:16



вел,както се казва на един норвежки език -сам дификултис сонт дифисил
адъруайз си мнооо пррава ,най-диво щее да съчетаем опасното с приятното-огън край гората ,разрастващ се към и във гората,много кръв и много животни (на шиш),гробища ,Луна ,призраци ,въргал....... масови оргии и пищящи жертви по олтарите ,еееех младост.....

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Мизерници!нови [re: Klodia]  
Автор DarkWolf (Mostly Autumn)
Публикувано03.10.04 18:58



Градски дегенерати!
Тровете се по гнусните опушени заведения! А аз ако трябва и сам ще си го празнувам тоя Хелоууиин, но ще е ИЗВЪН ГРАДА.
Казах.



Тема Re: Мизерници!нови [re: DarkWolf]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано03.10.04 19:09



иййййй колко си лош

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Re: *кхъм*нови [re: necrossumus]  
Автор Klodia (egoist)
Публикувано03.10.04 19:40



Моля те,разкажи ми за Ню Орлеанс!Аз точно там не съм ходила!



Тема Re: *кхъм*нови [re: Cynthia]  
Автор Klodia (egoist)
Публикувано03.10.04 19:43



Абе то вампирите се подразбира,че ще ги пропусна,ама той е толкова ревнив,че не ме пуска да ходя сама никъде след 10:30-11:00 вечерта.Много съм нещастна!(хлипа злочесто)



Тема Re: *кхъм*нови [re: Klodia]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано03.10.04 20:29



ахххх там е като ,като хмммм Париж на Америка ,отвсякъде във въздуха мирише на френска колония,а от юг ,откъм Поан дьо Лак се носи дъх на захарно цвекло ,жасмин (едва ли захарното цвекло мирише ,но Луи винаги прекаляваше във възхвалите си към плантацииката си).
но стига за Поан дьо Лак ,той беше далеч,Орлеанс обаче беше типична колонялна столица за Новия Свят и бе управляван от бегълци от старта Европа ,дошли да търсят нов живот или от благородници желаещи да дишат по-свободно въздуха на своята богата,себелюбива аристократичност далеч през цял океан от френската корона.
кръчми ,публични салони (поне тогава тъй се викаха) театри на улицата ,хорската глъч в туй малко градче (за настоящите мащаби на София дори) беше като на женския пазар сега -като махнем индийската каста от цигани (тяхната глъч някакси винаги ще побеждава останалите),може би приличаше на суетата на средиземноморските пристанищни пазари през античността ,когато египетски търговци паркират () малките си корабчета -лодки на кея и разтоварват стоките от култови предмети за богослужение на Изида или Озирис (най-любимите богове в цялото средиземноморие през елинистическият период универсализирани и взети назаем от Египет . от другата страна гърцко семейство подрежда грънците които са фамилен занаят от десетилетия-рисувани гръцки вази с Илияда и Одисея и други митологични мотиви ,както и обикновени съдове за бита без украса.А ето там един персиец подвиква разни слова ,с които дори и на най-простите селяни дошли на пристанищният битак става ясно че подмазва стоката си от скъпи платове,с култови символи на Ахура Мазда -бога на доброто .....
същото бе и в Орлеан ,но малко по-съвремено ,да не забравяме тогава се слушаше предимно музика за клавесин

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Re: *кхъм*нови [re: necrossumus]  
Автор Cynthia (vamp)
Публикувано04.10.04 14:39



Хмммммммм - колко точно го описа...

I wanna hurt you -
just to hear you screaming my name!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.