Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:07 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: поздравления за Сфийския клон на Смукачитенови [re: Nimrodel]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано22.08.04 01:59



Сл.като ти си тръгна....НЕ ИЗДЪРЖАХ И СИ ПОРЪЧАХ ДОМАТЕН СОК......И НАШЕТО МУРГАВО ЗОМБИ-сервитьора(НЕ СЪМ РАСИСТКА-ТОВА СИ БЕ ПРОСТО Ф-А-К-К-Т)...взе ,че ми донесе...наистина доматен сок...Не знам кое го накара да се концентрира толкова??!По едно време замериса на мърша-всички го усетиха,но никой не се сети,че може да се носи именно от сервитьораКат ви казвам,че беше зомби-не вярвате!!

С Вампирката открихме общи неща и то не 1о и 2е!

Развеселихме 1н и без това весел таксиметров шофьор,като.......му обясних къде живея...

Лично на мен ми бе приятно да се запозная с "човешката форма"на съществата,с които си общувам тук...Само мога да се надявам и за тях да е било така...

Браво на нас,че успяхме да го орг/ме...



Тема Люта завистнови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано22.08.04 11:09



ме изгризва!!!
Ей на, това е да си от София!
Въпреки че като че ли няма чак такова значение, защото и без това съм достатъчно луда, за да се грабна ей така, за една вечер...
Радвам се, че сте се забавлявали до пръсване!
Жертви имаше ли?
Очаквам най-пикантни подробности.

И въобще, нещо изтървах, ама въпросната среща в събота вечерта ли беше?
Или в петък? Ако - да, душата ме боли, защото чак сега се сетих, че спокойно можех да преместя срещата си вСофия... и да ви доведа да видите постоянната ми жертва. Щях да съчетая приятното с приятното.
/Ей сега, вече усещам как любимата ми колежка Леа вдига заинтересовано вежда! Тя е моят ОТК, ако не знаете! /

Но въпреки всичко таааааааааакава завист ме гризе в момента, че отивам да видя дали е останал от джина, с който черпих колегите, преди да замина, за да се натряскам!

От големите мечти се страхуват само малките хора!

П.С. Скъпа Леа, ти си гений! Тактиките ти са просто отлични! Хайде сега, не ме питай за какво става дума!Ще ти кажа на ушенце /това е израз на Синтия, който много ми допадна!/
Я кажи между другото, твоята жертва дърпа ли се и мрънка ли?
Отне ми известно време да го дресирам, но свято следвах съветите ти...

За останалите: четете постингите на колежката с повишено внимание! Тя специалист-вемпайър!!!

Редактирано от Prof.McGonagol на 22.08.04 11:17.



Тема Re: поздравления за Сфийския клон на Смукачитенови [re: necrossumus]  
Автор VAMPlRKATA (vampire soul)
Публикувано22.08.04 19:03



abe be6e vesela sre6ta pone za men:)vie kak ia ocenqvate?

How can you see into my eyes...


Тема Re: поздравления за Сфийския клон на Смукачитенови [re: VAMPlRKATA]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано22.08.04 19:28



мнооо полезна,но твърде малко време,за старт е добре

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Re: Люта завистнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано22.08.04 20:41



Радвам се, че сте се забавлявали до пръсване! "-ТОВА ,ЧЕ В МОМЕНТА КОЛЕНИЧА ПРЕД КОМПЮТЪРА Е ЧИСТА СЛЕЧАЙНОСТ(нямам временно стол),но в тази твърде неудобна поза, ДЪРЖА да напиша в отговор,че :

лишената от професорско присъствие сбирка не можеше да достигне точката на кипене,(още повече,че не бяхме под крилцето готино събитие,като "Еврокон")с маскенбал и т.н.;

това,което си изпуснала, е удоволствието,да се изненадаш от това- коя "човешка форма"стои зад съотв.вампирски или др.ник...Лично за мен ,изненадите бяха приятни

Интересно беше,че от 11 присъствали на срещата,останах с впечатлението,че половината се занимават или са се занимавали с РИСУВАНЕ,което си е интересен факт за вампирската статистика...(както това ,че 70%се оказаха зодия Стрелец,според тв.изследване.......)

ЖЕРТВИ НЯМАШЕ!
СПОРЕД МЕН,НЯКОЙ БЕ МИНАЛ ПРЕДИ НАС П-З ЗАВЕДЕНИЕТО...НЯКОЙ ПАРАЛЕЛЕН КЛУБ"ВАМПИРИ"...ВСЕ ЕДНО СА ЗНАЕЛИ,ЧЕ НИЕ НЕ БЯХМЕ ИЗЛЕЗЛИ ДА "ВЕЧЕРЯМЕ"

Пикантни подробности щеше да има,ако беше дошла(независимо,дали сама или с постоянната ти жертва)!!!

Въпросната среща бе в събота вечер.

Относно това:
"Я кажи между другото, твоята жертва дърпа ли се и мрънка ли?"
(добре,че вече имам стол и мога да променя мъченическата си до момента поза и на спокойствие да ти се оплача)

Моите жертви И мрънкат ,И се дърпат и тр.да ги дебна или да заспят,или да се загледат в нещо по телевизията ,или да опрат до моето благоволение,ЗА ДА ГИ СМУЧА...УЖ Е ДОБРОВОЛНО,НО ВИНАГИ Е С "ПРЕГОВОРИ"И"СДЕЛКИ"...ТАКА,ЧЕ СВИКВАЙ,ЧЕ така ще е за вбедеще и при теб!!



Тема Енергиен вампир ли съм?!нови [re: lea]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано23.08.04 14:31



Странно!!
А ако ти кажа, че аз също съм се занимавала с рисуване? Такова е средно специалното ми образование!
Друг е въпросът, че не съм хващала четка от години и си останах само с едната гола да радост да гледам на стената в коридора последната вампирска картина, която нарисувах, а това беше преди 5 години!
Толкова съм зян сега, че и представа си нямаш.

А за жертвите...
Като се замисля, нямаше да е добра идея да го доведа. Все пак това е НАША сбирка, а и той щеше да се чувства, меко казано, странно. Хич не си пада по вампири и такива неща.

А явно много се вживявам напоследък /разказвам му, де/, защото снощи ми мрънкаше, че съм му изпила всичката енергия! В буквалния смисъл! Представяш ли си??!!

Защото някъде около малките часове той внезапно се почувства ужасно отпаднал , а аз напротив - станах кукуряк! Можех спокойно да пробягам разстоянието Хасково-София, така се почувствах!

Опитах се да му обясня, че съм чистокръвен САНГ, не съм енергиен вампир и т.н. , обаче резултатът беше никакъв. Дали не съм го направила, без да искам?!? Честно - това не е в стила ми. Обикновено контролирам тези процеси. Ужас!


От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Енергиен вампир ли съм?!нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано23.08.04 14:47



хахаха, е и ние еволюираме ,към нови нестандартни видове енергийни източници....
но аз си извозвам енергията от прана директно.

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Re: Енергиен вампир ли съм?!нови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано23.08.04 14:53



Нали и аз това казвам - че не съм енергиен.
Винаги съм си набавяла енергия от по-висши нива.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Люта завистнови [re: lea]  
Автор Cynthia (vamp)
Публикувано23.08.04 16:13



Ех и на мен ми е кофти, че пропуснах.
Е, имаме записани 2 клубни срещи в актива.
Не е зле!

Очертава се още една за Helloween -
тя обещава да е страхотна.
Ако може да се съберем всички ще е най-готино!

I wanna hurt you -
just to hear you screaming my name!


Тема Предложение за Хелоуиннови [re: Cynthia]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано23.08.04 19:52



Сигурна съм, че ще бъде страхотно!!!
Какво ще кажеш, ако си определим едно условие: всички без изключение, да бъдем облечени в черно, който е любимият цвят на вампирите... и да бъдем една мрачновато-разюздана тълпа!

От големите мечти се страхуват само малките хора!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.