Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:24 23.04.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Съверменните вампири не се убиват по традиционниянови  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано04.08.04 10:28



начин)а със супер модерни оръжия))Мисля,че такава е фабулата във филма "Подзем свят", не съм го гледал, но някой може ли да сподели впечатления:)
Вампир съм,щот се разбуждам за живот къ 22ч.,мака че нерядко тогав аслед да си лягам

Who-Cares-About-MaMind!?


Тема Re: Съверменните вампири не се убиват по традиционниянови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано04.08.04 11:30



Това ли е единствената причина, поради която определяш себе си като вампир?

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Съверменните вампири не се убиват по традиционниянови [re: Prof.McGonagol]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано04.08.04 11:59



ами-)
Не съм от Енергийните вампира, аок тях визираш-те пък са съвсем измислени, не че няма такива хора, но това е натрапчиво и несъразмерно понятие
А ТИ по какво се охарактеризираш като Вамп?Да не си лейди вамп?кииииикикики

Who-Cares-About-MaMind!?


Тема Re: Съверменните вампири не се убиват по традиционниянови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор Marpaт (Selene)
Публикувано04.08.04 12:39



Ами и аз съм нощна птица... Особено в последно време...
Но това не те прави вампир! Не за това се чувствам такава... Всъщност ако ме видиш въобще не мязам на вампир (макар да е трудно да се каже как точно изглеждат вампирите)!Всъщност аз спя само три часа някъде след разсъмване... Така че и през деня съм си напълно активна!

Трудно ми да кажа точно защо, но аз се чувствам вампир!

Благодарение на добър ритник можеш да получиш криле.


Тема Re: Съверменните вампири не се убиват по традиционниянови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано04.08.04 12:47



И това също.
Да си вампир е форма на съзнание - изключително изострени сетива и умения да влияеш на другите. Това е много особен начин на възприемане на света, който малко хора притежават. Повечето от нас тук го имат.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Съверменните вампири не се убиват по традиционниянови [re: Marpaт]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано04.08.04 12:52



И аз това му казах - да си въмпир е особена форма на съзнанание и възприемане на света!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Съверменните вампири не се убиват по традиционниянови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Pebble (Ex-girlfriend)
Публикувано04.08.04 14:12



Ми , ако съдя по това , което казваш, мога спокойно да се оприлича на вампир...въпреки , че не се храня с кръв. Като бях малка много исках да дойде някой вампир и да ме ухапе , за да стане като тях. Даже си спомням , че постоянно спях на отворен прозорец...Но сега си мисля , че "вампир" далеч не е само пиене на кръв...както казваш ти това е форма на съзнание8-)))))

междудргото и аз съм стрелец


Have no fear,be OK

Тема Re: Съверменните вампири не се убиват по традиционниянови [re: Pebble]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано04.08.04 15:19



Иха, с теб ставаме точно 10 Стрелци!
Моля, напиши го в темата за зодиите!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Съверменните вампири не се убиват по традиционниянови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Marpaт (Selene)
Публикувано05.08.04 11:22




Понякога си мисля, че човек не става вампир (било като го "ухапят" или поради други причини), той се ражда такъв. Друг е въпроса дали ще съумее да овладее силата си или няма да може (като мене)!

I'm the Death Dealer! And I'll come for you...some night!


Тема Re: Съверменните вампири не се убиват по традиционниянови [re: Marpaт]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано05.08.04 12:41



Страхотно! И аз точно така мисля! Дори подозирам, че случаят с мен е точно такъв!

От големите мечти се страхуват само малките хора!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.