Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:21 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема размисли и въпроси за енергийния вампиризъмнови  
Автор чepивaмп (жадна)
Публикувано06.08.04 06:25



има хора по-слаби от нас, от които изсмукваме енергия, както има и по-силни от нас, които изсмукват нашата.

има хора, които доброволно дават енергията си, както има и такива които насилствено я отнемат.

има хора, които го правят несъзнателно, както и такива, които смучат енергия напълно съзнателно.

накратко - има хора, които печелят и които губят енергия. т.е. закона за енергийният баланс (запазването на енергията) е в сила.

а колко по-хубаво, (а също така и по-лесно) щеше да бъде, ако имаше повече хора, които се зареждат с енергия от естествен източник! ако се свържем с алтернативни източници на енергия, винаги ще имаме много повече от колкото можем да изразходваме и борбата за енергийно надмощие между хората ще отпадне.

кои са тези алтернативни източници на енергия? къде да ги търсим? и как да се свържем с тях?

Редактирано от чepивaмп на 06.08.04 06:29.



Тема Re: размисли и въпроси за енергийния вампиризъмнови [re: чepивaмп]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано06.08.04 10:36



Точно това се опитвам да правя аз.
Единият е храната - плодове, зеленчуци, зърнени храни, мед. Месото не е за препоръчване - организмът изразходва прекалено много енергия, за да го смели, да не говорим, че стресът, който изпитват животните при смъртта си, остава в месото и влияе отрицателно на организма. Не съм вегетарианка, но и не изпитвам особена нужда от месо..

Другият начин е да визуализираш енергийните източници - аз виждам различните видове енергия като светлинни пояси. Белият пречиства, зеленият енергизира и оздравява, червеният зарежда със сила и т.н. Но напоследък не го правя често.

Другият начин е природата - лекувала съм главоболието си, като съм прегръщала дърво и съм оставяла духа си да се превърне в дърбото, ефектът е невероятен.

Друг начин са местата със силна енергия - обикновено са около манастирите, но старите. Хората преди векове са избирали точно такива места, за да строят, което не може да се каже за сегашните строители на църкви и параклиси.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема НАЙ-ВАЖНОТО Енови [re: Prof.McGonagol]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано06.08.04 15:03



ДА РАЗКАРАШ "ЛЕТАЧА"!!!!!!!!!!

Споменах го някъде.

Летачът няма земен произход.Храни се с енергията,която отделяме,когато на подсъзнателно или на съзнателно ниво си кажеш"ИМАМ ПРОБЛЕМ!"Лично аз бих причислила и тъй наречените малки и гол.тирани,които са хора.Те могат много да помогнат в създаването на дисциплина,но смучат ен-я яко.ТВОЯТА ЗАДАЧА Е ДА СТАНЕШ ПОЧТИ СЪВЪРШЕН,за да се справиш с тирана.За вс.тиран си има разл.тактика-тр.да я откриеш сам и да я приложиш успешно,АКО ТИ Е МИЛ ЖИВОТА!

НЯМА ВРЕМЕ ЗА ПОМАЙВАНЕ!!!!НА НИКОЙ НЕ ТР.ДА ПОЗВОЛЯВАТЕ ДА ВИ"ВАДИ ОТ РАВНОВЕСИЕ"!ЯСНО???!

Летачите започват да ни папкат от бебета.Вс.човек се ражда с тънка обвивка "осъзнаване"(част от аурата,може да се каже)Възрастният човек е "оглозган"-останала му е 2см.такава обвивка на равнището на стъпалата...

Как се "отбива"летач?-Ч-З СПИРАНЕ ВЪТРЕШНИЯ ДИАЛОГ!

ДР.ИЗТОЧНИЦИ НА ЕНЕРГИЯ- ИМА 1Н МЕТОД,който се нарича"неправене"-с това аз ,като малка мнооого се занимавах.Има разл.н-ни,но 1я от тях е ,например,да гледаш облаците и да виждаш фигури-аз понякога виждам цели градове-фантастично красиви,но както и да е!Така събирам за нула време сексуална енергия-или поне аз не знам как да я трансформирам в др.вид ен-я и я употребявам за това...Абе то,като ми е дотрябвало ен-я съм я употребявала и за др.неща,но това го разбрах съвсем наскоро...

И АЗ ИМАМ СПЕЦ.ОТНОШ.КЪМ ДЪРВЕТАТА!!!!КОЛКО СТРАННО-АЗ СЪМ ПРЕГРЪЩАЛА ДЪРВО,ПРОСТО ТАКА...И АЗ НЕ ЗНАМ ЗАЩО...ИСКАХ ДА ГО ПОЧУВСТВАМ,ДА СЕ ПОЧУВСТВАМ ,КАТО НЕГО...МОЖЕ БИ...



Тема Re: размисли и въпроси за енергийния вампиризъмнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор чepивaмп (жадна)
Публикувано06.08.04 17:48



похвално е това, че знаеш откъде да се снавдиш с нужната енергия и най-вече, че го прилагаш на практива

а дали има и други алтернативни източници?!



Тема Re: НАЙ-ВАЖНОТО Енови [re: lea]  
Автор чepивaмп (жадна)
Публикувано06.08.04 17:54



дон Хуански методи, нали? по терминологията ги познах

примера с неправеното съм го (не)правила много пъти, но не знаех, че така се зареждам с енергия. прости винаги ми е било много приятно да блея по облаците и да разгадавам фигурите...



Тема Напоследъкнови [re: чepивaмп]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано06.08.04 18:57



не го прилагам много-много.

Друз източник е водата. Но много зависи. Големите водни пространства могат и да отнемат енергия. Дъждът енергизира и пречиства, както и ако успееш да използваш енергията, отделяща се по време на буря.

Почти всички растения зареждат. Но не пробвай на цветята вкъщи продължително време - ако излъчваш негативна енергия, може да ги унищожиш. Все пак, те са изолирани и откъснати от природата, не могат да черпят от енергията на земята .

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: НАЙ-ВАЖНОТО Енови [re: чepивaмп]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано07.08.04 18:37



Добройутро!(както казат в "Ало-ало")

Гледам,че се моташ в кастанедианския клуб,но аз влизам рядко-такъв ми е периода явно...Та доколкото забелязвам не си падаш мн.май по КК?М?

Вс.,което лично съм изпробвала,готова съм да го препоръчам на хора,които ще са "узрели",за да го разберат и приложат...Правилно си усетила нещата за това чии са методите,въпреки че и ти и аз, съвсем сами сме стигнали до прилагането на някои...Защо ли...АМИ НАДАРЕНИ СМЕ СИ!!!



Тема Re: конкретен въпрос запредпазваненови [re: lea]  
Автор aq (дълго чакащ)
Публикувано09.08.04 01:22



Здравейте вампири,аз не се смятам за вампир,но знае ли човек!
Одавна се чудя каде да попитам за енергииния вампиризъм,и ето ,че ви открих.
Конкретния ми въпрос е ; Как да се предпазвам от енергииния вампиризъм,от хора които не съзнателно отнемат енергия ,когато си в близост до тях.или случайно ги срещнеш на улицата?
Визирам точно определена личност за която и други хора смятат ,че в присъствието и се чувстват уморени, а при случайна среща,,не им върви,,.Иначе тази персона е много интелигентен,възпитан и отзивчив човек.
Дано ме разбирате за какво става въпрос!

Никога не знаеш каквогубиш ,когато печелиш и какво печелиш,когато губиш!


Тема Re: Напоследъкнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Marpaт (Selene)
Публикувано09.08.04 19:24



Сега разбирам защо понякога водата ми действа по странен начин!

BTW единственото растение в стаята ми ме мрази. Явно защото все му прехвърлям негативната си енергия. Горкото ми кактусче. Мисля да го подаря на някого, та дано се чувства по-добре там! Ама трябва да подбера подходящ човек!

I'm a Death Dealer! And I'll come for you some night!


Тема Re: конкретен въпрос запредпазване [re: aq]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано09.08.04 22:12



Този случай,който описваш е интересен,но ми трябват мн.повече подробности,за да го определя такъв ли е и от кой вид е!

Най-добре е да се избягва присъствието му,разбира се! Защитата зависи и от "личната сила"на човека!

Ако искаш, пиши ми на бележка!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.