Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:22 30.04.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Тука му е мястото за Еврокон!нови  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано08.08.04 14:41



Силно се колебая откъде да започна!
Защото бе страхотно, невероятен купон... абе направо - жив духовен и емоционален оргазъм, да ме извинят непълнолетните!

Като изключим страшно силното присъствие от клуб "Дж. Р.Р. Толкин", които направо скриха топката на всички, действащите лица на нашата вампирска минисреща бяха следните:

ИСТОРИК - античен, зъл, опасен, но с покоряващ чар и заслепяващи знания.
Синтия - магнетично красива в тоалет, на който би могла да завиди самата Лилит.
Смог - древен и люспест, интелигентен и забавен, мъдър като всеки дракон... и с много вкусна кръв!
Вампирия - загадъчна и бледа, с крехка красота....поканих я в нашия клуб.
И аз, професор Макгонъгол - ами-и-и-и-и... каквато съм си аз!

Хайде, сега е ред на другите участници в Срещата да разкажат... това, което на САМИТЕ ТЯХ направи най-голямо впечатление!

Аз лично ще спомена запивката с най-известния съвременен полски фантаст Анджей Сапковски /главните виновници за това бяха Грахче и Страйдър от клуба на Толкин/, латвийския млад-еж и млад писател Каспарс, който ме захапа по ухото и автографа, който взех от Робърт Шекли!

От големите мечти се страхуват само малките хора!

Редактирано от Prof.McGonagol на 08.08.04 14:43.



Тема Re: Тука му е мястото за Еврокон!нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор3и3иToп (Нерегистриран)
Публикувано08.08.04 16:56



А къде беше купона?



Тема Еврокона беше върхът!!!нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Cynthia (Moon Light)
Публикувано08.08.04 20:40



Просто нямам думи -
срещата беше наистина върхът.
Благодаря на Prof.McGonagol за
прекрасните думи...
А тя сямата бе просто неузнаваема!
Държа да подчертая колко популяризирахме клуба
сред целокупния фендъм на Еврокона.
Все пак милото ни клубче днес навършва
1 месец.
Та тази клубна среща беше и своеобразно
отпразнуване на събитието.
И беше неповторимо.
Каква невероятна първа клубна среща,а?!

I feel I should go and play with the thunder.
I just don`t want to wait for a wonder!

Редактирано от Cynthia на 08.08.04 20:43.



Тема Re: Тука му е мястото...нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Baмпиp (жаден)
Публикувано09.08.04 02:28



А да си спомнихте и за нас, които сме в другия край на света...



Тема Re: Тука му е мястото за Еврокон!нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано09.08.04 11:02



За да не те повтарям едно към едно във всичко, мога само да допълня какво ми направи на мен впечатление:

- вампирите не са това, което са... и правят невероятни подаръци!:) Навсякъде представях Макгонагъл като лидера на Вампирския клан (макар че тя от скромност не искаше да го правя), но май никой не повярва, че такова сърдечно и добро същество има нещо общо с вампири.... поне докато не я видяха през нощта на Маскения бал! :)) А Синтия в тоалета си просто излъчваше вампиризъм...

- срещнах много стари приятели и създадох доста нови.

- ако сте в Пловдив и търсите най-яката кръчма - питайте ИСТОРИК. Заведе ни в едно култово металско кръчме за всеобща радост на смъртни и безсмъртни. ( поздрави, приятелю - абсолютно всеки с който после говорих се кефеше неимоверно, че се е запознал с теб!):))

- Професорът пропусна да спомене срещата с Любо Николов, който ни разказа надълго и нашироко за стари и нови неща, по които работи. А Професорът беше един много доволен професор, макар че не успя да опита кръвта му...

- Грах е една великост! (за това повече ще пиша в родния ми Толкинов клуб) :))

- бирата в барчето на Дома на културата е много евтина и добра - а обстановката сред страхотно готини и чудесни приятели ни накара за всеобщо учудване единодушно да решим да пропуснем лекцията на Шекли в близката зала.:) И никой след това не съжаляваше...:))) Шекли вече го бяхме сбарали доста преди това, но по пътя за кафепоя ни го отмъкна тълпа фенове.

- полските писатели пият доста , даже и от чужди бири, като свършат своите... но трудно могат да се сравнят с средно-земските твари, дракони и вампири . Изпонакапаха доста рано, докато ние още не бяхме стигнали разцвета си.

- времето тече бързо в Пловдив.

Благодаря на всички чудесни вампири (най-вече Професора, Синтия, Историк), които бяха там..., а които не бяха могат само да съжаляват за пропуска.



Тема Re: Тука му е мястото за Еврокон!нови [re: 3и3иToп]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано09.08.04 12:30



Къде ли не!

Където бяхме ние - там беше купонът!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Страхотно е,нови [re: Cynthia]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано09.08.04 12:35



че сети за рождения ни ден!!
Аз толкова бързах, когато пусках тази тема, че съвсем забравих! А главна заслуга за популяризирнето на клуба вечерта на купона в Средната земя има не кой да е... а самата Синтия, която, участвайки в надпреварата за най-интересен костюм, информира всички присъстващи по микрофона за въпросното ЧРД, с което спечели овациите на публиката!

От големите мечти се страхуват само малките хора!

Редактирано от Prof.McGonagol на 09.08.04 12:36.



Тема Re: Тука му е мястото...нови [re: Baмпиp]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано09.08.04 12:41



Аз си спомням за теб непрекъснато!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Тука му е мястото за Еврокон!нови [re: SMAUG]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано09.08.04 13:12



Скъпи мой Драконе,
по-добре не мога и аз да го разкажа!!
Благодаря за прекрасните думи...
Кръчмето беше SHADOWS.
А за теб мога да кажа, че си върхът!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Тука му е мястото за Еврокон!нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Mat Cauton (knight)
Публикувано09.08.04 13:45



Ееееех, някои ' хора' добре си живеят!Като слушам само какъв купон е било и направо проклинам The Common's sake което ме прати по ветровитите пътища на Старата земя! Като се замисля че някога мислех за Карлово като за роден град и че е само на 60 км от Пловдив !Ама какво да се прави-някой трябва да върши черната работа - да спасява девици и да се бие с дракони. Добре че Рицарската Чест не ми позволява да завиждам, иначе не знам!

And no quarrel a knight ought ot take
But for truth or for the common's sake!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.