Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 10.05.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Абе, вие наистина ли...нови  
Авторfantasy (Нерегистриран)
Публикувано08.08.04 17:52



... се смятате за вампири?

Наистина ли пиете кръв? Страхувате се от слънцето, от кръстове и от чесън? Могат да ви убият само с кол в сърцето?

Не мислите ли, че това е малко детинско?



Тема наистина ли...нови [re: fantasy]  
Автор Cynthia (Moon Light)
Публикувано08.08.04 20:46



Не - мисля че информацията ти е малко стара.

....а и - гледаш твърде много ТV

I feel I should go and play with the thunder.
I just don`t want to wait for a wonder!


Тема Re: Абе, вие наистина ли...нови [re: fantasy]  
Автор Melissa (evil vampire)
Публикувано08.08.04 22:22



Хммм....от чесън се страхувам само ако е в ПРЕКАЛЕНО големи количества...
От слънцето изобщо не...питай очевидци-излизала съм облечена в черно на 29 градусова температура...
А за кръстовете....ми че то аз си имам в къщи..."Малко" е с черепи ама пак си е кръст...
Дали пия кръв...ами ти защо мислиш окултистите са толкова малко

Редактирано от Melissa на 08.08.04 22:25.



Тема Мило моми4е от Търновград(?), виж сега...нови [re: fantasy]  
Автор lSTORlK (GuardianOfTime)
Публикувано08.08.04 22:34



Аз и другаде (ти?) го казах, и тука ще го повторя:

Когато започнеш да гледаш твърде продължително Бездната (или Мрака), Бездната (или Мракът) също ще се загледа в теб.

Има пътища, които се струват прави(лни) на човека, вървящ по тях, но, в действителност, (възможно е) краят им (да) води до погибел.

Пазете се, светлината във вас да не се превърне в мрак!

Не съжалявайте за времето, което сте прекарали, живеейки в мрак. Но се радвайте, че живеете в светлина. За да осъзнаете благодатта на Слънцето и на свелината му, трябва да поживеете и в мрака на нощта.

Вие сте солта на земята.
Но, когато солта загуби своята соленост (вкусовите си качества), тя ще бъде изхвърлена навън и изпотъпкана от хората.


Не съм сигурен дали точно аз трябваше да кажа тези неща, но някой трябваше да ги спомене.

_______________________________
Imperare sibi maximum imperium est.

Редактирано от lSTORlK на 08.08.04 22:38.



Тема Re: Мило моми4е от Търновград(?), виж сега...нови [re: lSTORlK]  
Авторfantasy (Нерегистриран)
Публикувано08.08.04 22:54



АКо бях от Търновград, щях да знам. Никога не съм говорила с теб и не си ми казвал нищо, освен това, на което отговарям в момента. Не, не искам да ме мислите за някоя нахалница, която има за цел само да дразни околните - не съм от този тип хора.

Някога и аз имах влечение към вампирите - струваха ми се невероятно романтични, страховити, привлекателни... Само че преди известно време разбрах, че всъщност са меко казано глупост. Няма как човек да бъде вампир и не разбирам защо искате да се представяте за такива. Не е ли това малко... ненормално? Прекалено? Ъм...

Между другото - знаеш ли, че звучиш като проповедник? Все едно сте някаква секта, която има за цел да обърне хората към the dark side, както се казва...

Не мисля, че е... правилно.

Какво толкова ви влече към вампирите, че се представяте като едни от тях?



Тема Re: Мило моми4е от Търновград(?), виж сега...нови [re: fantasy]  
Автор Бeзцeнни (Aeltauriel)
Публикувано08.08.04 23:08



Не зная дали ми е работа да се намесвам без туй не съм от най-дейните, но все пак си чета в това чудесно клубче.

Мисля си, че в днешно време почти всички хора осъзнават много добре, че приказките са измислици, че няма вампир, върколаци, чудовища под леглото, феи и какви ли още не приказни неща. Обаче, смятам, че това осъзнаване не пречи на никой, поне в един клуб, да се представи за вампир например, нали? Няма нищо лошо и сектантско/туй вече взех прекалено често да го чувам, когато се отнся за някой по-странен интерес в група хора... Все едно да кажеш, че всички, които обичат гъбите са секта, проповядваща консумирането им:) или нещо такова/
Мисля, че всеки един от нас има нуждата да е различен от това, което е денем. Всички си имаме и по-тъмна и/или различна страна.:)
Освен това, все така продължавам да си мисля/излезнах голяма мислителка/, че хората тук не се представят просто и само за вампири,а се интересуват от легендите за тях и т.н. и т.н.

Аз лично не виждам нищо нередно в цялата тази история.
А и това, което написа ISTORIK не ми прозвуча като проповед, която да ни обръща към 'the dark side":)

We are the power inside, we bring you fantasy.
We are the kingdom of light and dreams...



Тема До fantasyнови [re: fantasy]  
Автор lSTORlK (GuardianOfTime)
Публикувано08.08.04 23:12



Извинявай!
Нищо лично.
Прикавзвах с едно момиче на тази тема и много ме изнерви.
Питаше неща, дет' не й е работа.
Накрая едва сдържах търпението си.
Аз съм премного търпелив и толерантен, но в едни нормални граници.
Накрая, си призна, че иска да ме цитира.
А аз съм свикнал да ме цитират само във форумите или учениците ми.
И - след като съм дал съгласието си.
Не мога да я спра да пише глупости, естествено.

До професорката...

Т'ва журналистите, верно се чудите какви тъпотии да пишете.
И хората си дават парите за разни бози.
Не е луд, който пише тъпи статии, а тези, които купуват вестника, където последните са поместени.
Още древните римляни са казали, по този повод:
"Пиииип (цензурирано) на писателя - в пииииип (цензурирано) на читателя!"

Не се нуждае от коментар.

_______________________________
Imperare sibi maximum imperium est.


Тема Re: вие наистина ли...нови [re: fantasy]  
Автор Baмпиp (жаден)
Публикувано09.08.04 02:20



Аз съм или поне това е същността ми.
За другите - не знам.



Тема Re: До fantasyнови [re: lSTORlK]  
АвторZiZiTop (Нерегистриран)
Публикувано09.08.04 12:58



А за теб нормално ли е даскал в елитно училище в "свободното си време" да се изявява като вампир?



Тема Ааааа, не така! [re: ZiZiTop]  
Автор Mat Cauton (knight)
Публикувано09.08.04 13:59



Както казват плебеите: ' Не с рогът!'
Да не излизаме от рамките на добрия тон, че и без това много простотия има по този свят както обичаше да казва Св. Колумба!

An no quarrel a knight ought to take
But for truth or for the common's sake!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.