Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:50 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Как точно вампирствате?нови  
Автор Neon ()
Публикувано29.07.04 16:27



Интересно ми е да разбера за хранителните ви навици, уважаеми вампири. Как се доказвате като такива в ежедневието ви? Защото, съгласете си, разликата между вампира и аристократа, освен в продължителността на живота, е точно в начина на гуляй.

Dharma


Тема Re: Как точно вампирствате?нови [re: Neon]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано29.07.04 16:42



Предполагам, никой тук не пие човешка кръв.
Отново ти казвам: да си вампир е въпрос на съзнание.
Има страшно много източници на енергия... Аз дори смятам да стана вегетарианка.

Забрави за филмите и омазаните чудовища. Все пак, ние сме вампири, а не прасета. Сред нас има и енергийни вампири, ако си забелязал/а. Гарантирам ти, че те МОГАТ да те накарат да се почувстваш приятно... или пък обратното. Както и аз. Макар да не се причислявам към тях, а да съм си чистокръвен санг по убеждения.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Как точно вампирствате?нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Neon ()
Публикувано29.07.04 16:44



добре, добре:) ще изчакам още малко мнения тук и ще кажа какво е моето

Dharma


Тема Re: Как точно вампирствате?нови [re: Neon]  
Автор DarkWolf (Rain Runner)
Публикувано30.07.04 00:05



На всяко пълнолуние излизам на лов за 3 дни. Ловувам из парковете спортисти, че се хранят по-здравословно. А най-обичам млади спортистки (хормони...). Ма да не са тичали много, че стават жилави...
В общи линии това е...



Тема Re: Как точно вампирствате?нови [re: Neon]  
Авторюдa (Нерегистриран)
Публикувано30.07.04 09:52



как вампирстват? - смучат пишки,как.



Тема Re: Как точно вампирствате?нови [re: Neon]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано30.07.04 11:11



Когато някой ми има доверие и се породи интимност,го хващам на специално място на шията-(оттам минават доста кръвоносни съдове,носещи специална енергия),мн.нежно с палец и показалец,като при щипане.Навивам езика си на рулце и започвам да "смуча",като мн.фино мачкам м-у пръстите си плътта,като предизвиквам по-гол.приток на кръв-енергия.Обикновено сл.доста време донора се изненадва и пита"Какво правиш?"Аз му отговарям и питам ,дали има нещо против да го правя-НИКОЙ НЕ МИ Е ОТКАЗВАЛ ДОСЕГА(освен роднините ми,с които мн.прекалих и избягват физ.контакт с мен,но и аз го "избягвам"-вече не са ми вкусни,като едно време...)Когато донора спи е още по-хубаво...Тогава се отпускам,защото няма да ми се налага да обяснявам кво правя...Това,което правя го правя за удоволствие,което бих сравнила,като удоволствие от секс,само дето липсва оргазма...Когато се разделя с някой донор,той се оплаква,че това му липсва"адски много"...Не само това му липсва,де!Ако видя ,че чувстват умора или неразположение(те обикновено сами си казват),не ги закачам...

Никой не е умрял от това,което правя!!!



Тема Re: Как точно вампирствате?нови [re: юдa]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано30.07.04 12:40



Отиди на темата, забранена за непълнолетни, и виж как го правим... Май плачеш за нещо точно такова!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Как точно вампирствате?нови [re: lea]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано30.07.04 12:43



Това за навиването на езика на рулце ми хареса страшно много!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Как точно вампирствате?нови [re: lea]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано30.07.04 15:06



В отговор на:

Това,което правя го правя за удоволствие,което бих сравнила,като удоволствие от секс,само дето липсва оргазма...




А защо не ги съчетаваш и двете? Така оргазма няма да ти липсва, а и при такова вълшебно манипулиране, едва ли и жертвата ще има нещо против.:)

Погледнато реално секса си е точно вампиризъм - размяна на усещания, флуиди и енергия.
Затова се преплитат така...
Затова усещането за интимност е толкова подобно....
Затова и се допълват толкова добре... :))



Тема Re: Как точно вампирствате?нови [re: юдa]  
Автор Neon ()
Публикувано30.07.04 17:13



не ти как, те...

Dharma



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.