Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:41 26.05.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кой вися да гледа...нови  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано17.07.04 15:31



... Интервю с вампир в петък вечерта???

Я да видим кои са най-големите фенове!
Проста анкетка!

ОО, имам новина!
Нещо шантавичко!
Тук кметът се зае да префасонира целия център! Турна едни цветни плочки, павета, фенери - не ти е работа!
Снощи си гледам аз ИНТЕРВЮ и какво да видя??!
Ами онази улица с фенерите е копие, ама почти пълно копие, на нашата главна, както са я направили сега!
Много се зарадвах!!

От големите мечти се страхуват само малките хора!

Редактирано от Prof.McGonagol на 17.07.04 15:34.



Тема Re: Кой вися да гледа...нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано17.07.04 18:16



да се таковам във вампирско-бодхисатвенският задник да се таковам гледах го за 5 или 6 път и пак ми беше мноо кеф, и пак ше го гледам да се таковам пак във същия....
имам го два пъти и на диск -един на цял диск без титри а и на други два диска -раздлен със титри.и пак ще го гледам още толкова пъти

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Re: Кой вися да гледа... [re: necrossumus]  
Авторblabla (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 22:43



A mnogoto logicheski...,hm, netochnosti pravqt li ti vpechatlenie?
Naprimer zashto na Louis mu e tolkova golqm problemut (filmut go izkarva edva li ne noviq Hamlet) sled kato toi vsusthnost ne e istinski bezsmurten. Zashto naprimer sam ne prikliuchi sushtestvuvanieto si na vampir, kato to e takova breme za nego -taka ili inache predi da stane takuv toi jelae smurtta si ili nai malkoto mu e bezrazlichno.
Vtoro, suglasi se, e stranno 20, 20 i nqkolkoto vampira v Paris da si jiveqt spokoino kato vseki ot tqh, da kajem, unishtojava po dva choveka na den (nali tolkova beshe menutu na Lestat?) bez da obezliudqt grada za nqkolko godini?
A i kak puk na nikoi ne mu se vijda osobeno, che v kruchmite i po parkovete i gradinkite sled balovete lejat obezkurveni tela, ama vsichki se vturvat da gonqt dqvola kogato namirat izsmukanite gulubi?
I posledno...mnogo mi e chudno kak na Lestat dreshkite ot srednovekovieto sa uspeli se zapazqt tolkova dobre do nashi dni...
Kakto i da e..
Pone homoerotikata beshe na nivo;)



Тема Re: Кой вися да гледа...нови [re: blabla]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано18.07.04 14:12



Това не ми се вижда толкова фатално.
А и грешките не са точно логически. Дрехите на Лестат биха могли да се запазят, ако не е носил постоянно този кат, а по прин си има купени, които съхранява някъде...
Робите не се вдигнаха на бунт заради обезкръвените гълъби, а защото много им се беше насъбрало...
А за труповете... Това са били други години, много болести са върлували, не е имало комуникации, полицията не е разполагала с технологии... Било е по-лесно да се скрие. Докато сега... питаш ли ни??!

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Аз :-)нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Sarayah (лято в облаците)
Публикувано18.07.04 19:39



жалко, че по Канала няма повторения...иначе с удоволствие бих го гледала пак...и пак...и пак...:-)



Тема Re: Кой вися да гледа...нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор sabrina (dreamer)
Публикувано18.07.04 20:07



аз не съъъъъъъъъъъм

тялото-тленно,душата-неустойчива
съдбата-загадъчна,славата-невярна
Марк Аврелий


Тема Re: Кой вися да гледа...нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Loretta (curse)
Публикувано18.07.04 20:29



гледах, но дублажът ме дразнеше
така преиграват тия наши актьори...
защо не си дават филмите със субтитри не знам... дублажът всичко скапва
все пак гледах, де - Брад Пит си е Брад Пит

между другото някой ако вече е гледал Спайдърмен 2 - можете да видите момиченцето-вампирче вече като пораснала мома :)

a wee little girl with a can of gasoline


Тема Дублажнови [re: Loretta]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано19.07.04 18:38



Да, и мен ме дразнеше дублажът. Спомням си как навремето оризилиха така една класика *Играчка плачка*... Голям скандал стана..
А за момата, да, малката Клодия май порасна... Кирстен Дънст си я бива, но май като вампирче по я харесвах!х /Аз съм гледата първата част на Спайдърмен/.

От големите мечти се страхуват само малките хора!


Тема Re: Кой вися да гледа...нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Mat Cauton (knight)
Публикувано19.07.04 20:23



Тъй е, не им е лесно в днешно време на вампирите! Полицията има техника, Mat Cauton е в настъпление по всички фронтове и ги е натиснал здраво-направо са заплашени от изчезване!


And no quarrel a knight ought to take
But for truth, or for the common's sake!




Тема Re: Кой вися да гледа...нови [re: blabla]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано21.07.04 17:39



Гледай сега!Това е художествено произведение!Не можеш така да се вторачваш,сякаш гледаш филма с единствената цел- да се убедиш,че все пак има пропуски...

Филмът е направен,за да те вкара в състояние,настроение и т.н.ТОЙ Е ПРЕДИ ВСИЧКО ХУ-ДО-ЖЕ-СТВЕН!!!

И ДА- ХОМОЕРОТИКАТА БЕШЕ ОПРЕДЕЛЕНО НА НИВО!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.