Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:15 24.06.24 
Музикални
   >> Ъпсурт
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ъпсурт в Софиянови  
Автор *cлънчицe (rave)
Публикувано09.10.05 09:19



На 22 октомври в Зимния дворец на спорта най-хитовата банда на България ще поднесе на феновете си поредната неочаквано добра комбинация. Три месеца след издаването на легендарния албум QUATTRO, ЪПСУРТ ще зарадват публиката с двучасов грандиозен лайф, не без горещата подкрепа на „Nescafe 3 в 1”.
Специален гост на концерта е Мала Родригес – феномена на испанската хип-хоп сцена. Лошото момиче на Испания ще подгрява в 40-минутен сет „лошите момчета” на България. След почти 60 концерта и участия през лятото извън столицата до момента, ЪПСУРТ най-накрая ще забият топ-хитовете на 2005 година и на софийска сцена. В концерта ще се включат и гост-вокалите от най-новия албум на бандата – Галя от Каризма и Милен Цветков, Лора Караджова, Дичо, Стоян Роянов Я-Я, Белослава и музикантите Лили Йончева и Живко Петров.
Билети за шоуто могат да бъдат открити от 10 октомври на касите на Билетен център НДК, музикалните магазини „Бордшоп”, „Мюзик фешън”, „Ориндж”, „На тъмно” и он-лайн на адрес www.ticketstream.bg с цени от 5 лв. в предварителна продажба, и 8 лв. в деня на концерта. Лица под 16 години, ще се допускат на концерта с придружител, който също притежава билет.

Часът на концерта все още не е уточнен.

ПП. Паяк, там ли сме ?!




-------



Тема Re: Ъпсурт в Софиянови [re: *cлънчицe]  
Автор *cлънчицe (rave)
Публикувано10.10.05 11:41



Ето и малко инфо за испанската мадама..за тези, на които не им е известна..:

Мала Родригес е феномена на испанската хип-хоп сцена, чийто прякор „Мала” означава „Лошата”.
Родена в Кадис, Испания още 15-годишна Мала Родригес се запалва по хип-хопа, под влиянието на „гангста рап” и графити. През 1999 излиза първият и сингъл „A Jierro/La traca”. Началото на 2000 година е налице и вторият сингъл „Yo marco el minuto/Tambalea”, суперлативите за който са достатъчно основание за стартиране на турне, дори и без издаден албум. В края на същата година излиза и първият албум на Мала Родригес под името „Lujo Iberico”, който веднага се превръща в класиката на испанския хип-хоп. 2002 е годината, в която Мала участва с парчето „Afila el colmillo” в саундтрака към „И твойто майка също” на режисьора Алфонсо Куарон.
След три години от издаването на първия албум и продадени над 40 000 копия, на бял свят се появява - „Alevocia” /2003 г./- вторият албум на любимката на Испания, който затвърждава позициите на Мала като хип-хоп изпълнител номер 1 на Испания. През 2004 година „Alevocia” е издаден и в САЩ.




-------


Тема Re: Ъпсурт в Софиянови [re: *cлънчицe]  
Авторoлa (Нерегистриран)
Публикувано10.10.05 14:15



Ъпсурт са супер. сЪжаляавам че не мога да бЪда на концерта. две години назад бях в СофиЯ и бидях групата. сега сЪм в Полша но често слушам албуми на Ъпсурт. те имат оргинален стил. в техните песни мога да намеря бЪлгарска душа и типичен бЪлгарски хип хоп.



Тема Re: Ъпсурт в Софиянови [re: *cлънчицe]  
Автор *cлънчицe (rave)
Публикувано17.10.05 01:12



Часът се знае- 20 ч, билети вече се продават на споменатите места.


-------



Тема Re: Ъпсурт в Софиянови [re: *cлънчицe]  
Автор titonik (revenga)
Публикувано17.10.05 20:20






turn off
your tv


Тема каръшки паешки пропускнови [re: *cлънчицe]  
Автор spider4o™ (испански)
Публикувано24.10.05 14:48



аз си мислех, че по дифолт съм си на този концерт, само че ми се объркаха плановете и трябваше да замина за морето (не за да правя тен, разбира се)
Миналия месец така пропуснах концерта на Корн, защото бях в Испания. Е тогава поне не се ядосвах въобще, щото причинта си я биваше. Ама сега двойно ме е яд, щото хем Ъпсурт пропуснах, хем тази испанска дива, а аз съм доста про-испански настроен.
Да ми разкажеш подробно за концерта. А тая Мала Родригез пя ли една песен "Jugadores, Jugadoras"?

______________
spider4o - Espana 14:2


Тема Re: каръшки паешки пропуск [re: spider4o™]  
Автор jair1O1 ($8.50 winner)
Публикувано07.11.05 10:55



абе бате тука от публиката имат въпрос, какво ще рече spider4o - Espana 14:2
щото айде за 14 ясно. ама некак си това две навява някакви мисли



Тема Re: каръшки паешки пропускнови [re: jair1O1]  
Автор spider4o™ (испански)
Публикувано11.11.05 16:51



а, да, той и петльо някъде ме беше питал и обяснявах за развоя на мача :)
ами 14 от най-добрите ми дни срещу 2 от най-лошите ми. по едно стечение на обстоятелствата и двете се случиха на испанска земя.
и деба..поведоха ме още в началото с 2:0 да го еба. добре, че винаги съм бил футболистче и НАБУТАХ още 14 гола :))))

______________
spider4o - Espana 14:2


Тема Re: Ъпсурт в Софиянови [re: *cлънчицe]  
АвторOлa (Нерегистриран)
Публикувано12.11.05 22:09



На майка ти в путката черна



Тема Re: каръшки паешки пропускнови [re: spider4o™]  
Автор God Thoth (!Champions!)
Публикувано17.11.05 01:18



набутал си 14 гола:) колко подходящ глагол използва:)

като се наливаме заливаме в троян ще разкажеш подробно:)

...
The great God of science, writing, knowledge and magic



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.