Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 28.06.24 
Музикални
   >> Ъпсурт
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Как може да слушате тези ненормални?!нови  
Автор Fire_fly ()
Публикувано10.06.01 21:53



Нямам какво да кажа за тази група освен:
Според мен е АБсурДно някой да слуша "музика" като тяхната.
Ако някой може да ми каже поне една смислена причина защо всички са полудели по тези ... ще го поздравя!



Тема Re: Как може да слушате тези ненормални?!нови [re: Fire_fly]  
Автор nachinaesht ()
Публикувано14.06.01 20:56



vij k`vo skapa ili skapi i az bih te uvajil samo s mal4enie kakto sa napravili drugite ama me podrazni 4e vliza6 pri "valcite kato agne preoble4en/a"!
nikoi ne te kara da gi slu6a6, prosto si zamal4i!

razni hora, razni vkusove!

Iasno li e!
i da se vslu6a6 malko v pesnite im 6te otkrie6 ne6to za sebe si



Тема Re: Как може да слушате тези ненормални?!нови [re: nachinaesht]  
Автор Fire_fly (just a girl)
Публикувано16.06.01 20:43



Аз също съм съгласна, че различните хора си имат различни мнения и точно заради това си давам моето.Не мога да мълча , когато чувам този вид "музика".Тя ме кара все по - често да си задавам въпроса : Музиката ли е отражение на нашия живот или живота е отражение на музиката и все по- често да си отговарям: Май е второто ..... а с "музика" като тази на АБсурД, Гумени глави и компания, не знам до къде ще стигнем.....

И още нещо, скъпи ми Начинаещ: ако не си чувал, мълчанието е знак на съгласие....



Тема pro4eti tova i pak pomisliнови [re: Fire_fly]  
Автор nachinaesht ()
Публикувано17.06.01 15:48



napalno sam saglasen s teb 4e s tazi muzika nqma da stignem do nikade, no zamisli se koi q slu6a... moje bi na6ite maiki i ba6ti, ami samnqvama se da ti kaja 4estno! slu6a q podrastva6toto pokolenie, za6toto kakvo drugo mu ostava da slu6a moje bi baladite ot vremeto na mama i tati, a!?
ami prosto tova im haresva vklu4itelno i na men, pak az sam siguren, 4e se pali6 zaradi teksta, nali ami prosto ne go slu6ai, zaslu6ai se v ritama, saglasi s men i opitai, a k`vo 6te kaje6!!!!????

pak i moga da ti kaja, 4e mal4anieto ne e znak samo na saglasieto, mal4anieto e dosta mnogogzna4itelno, to moje da ozna4ava i prosto Prenebrejenie, nali skapa!



Тема Re:Какво да мисля?!нови [re: nachinaesht]  
Автор Fire_fly (just a girl)
Публикувано19.06.01 22:27



В наше време има толкова много музика, а ти ме питаш какво да слушаш! Какво друго ти остава!?Казваш го сякаш това е единствената група на света или някой ти е опрял нож в гърлото и те е принудил да ги слушаш...Пазара е просто залят от музика...
Наистина, признавам, че имат хубав ритъм.Но текста ... той просто е под всякаква критика.А аз не мога да си затворя очите и да си кажа : Айде да върви!И да направят един невероятен ритъм (а аз съм сигурна, че музиката не е тяхно дело, за разлика от текста)той просто ще се изгуби сред купищата безсмислици и цинизми . И между другото аз вече не се паля, когато чуя музиката на АБсурД,Шамара и компания , просто ми става жал за тях.Та те са наистина жалки и не си заслужава де се занимавам с тях.

И, ако обичаш,НЕ МЕ НАРИЧАЙ "СКЪПА"!



Тема Re: Как може да слушате тези ненормални?!нови [re: Fire_fly]  
Автор Дecиттa (момиченце)
Публикувано20.06.01 00:07



И така-извинете ме за грубото вмешателство в ,искам да подчертая,определено безпочвения ви спор ,но не се сдържах да дам мнениейце по въпроса
И така уважаеми начинаещ и Fire_fly-до никъде няма да стигнете с този спор-безмислено е да се убеждавате един друг,защото така или иначе до консенсус няма да се стигне в случая...Мислете рационално!!!-приемете мнението на другия...Са не щъ да прозвучавам като укротителка на зверски караници-отклоних се от темата,искам да дам мнение както отбелязах:)
Значи съгласна съм с тебе Fire_fly , че в песните на тези групи има неуграничено количество цинизъм и дори вулгарна подигравка с жените-пример"Фенки-фенки"-която мнооого ме дразни.Но замисли се бе,мацка-това е нашето поколение-обичаме да се забавляваме и танцуваме.И тук въпросът опира до една много тънка граница-има песни и песни-Шамаросания гей е издънка на обществото но има хубав ритъм-Ъпсурт правят страхотна музика но пак някои песнички куцат в репертуара им-просто подбери това което ти харесва като мен-защото Ъпсурт определено имат готини песни и далеч не така вулгарни като на Шамара-даже хич...Все пак не те и задължаваме да ги слушаш-пазара е плъзнал от музика казваш ти-ами слушай каквото ти харесва и остави останалите да имат мнение,но не си мисли че всички на които им харесват Ъпсурт са долни и пропаднали дрогарчета -ооо напротив:)А и на пазара няма кой знае колко качествена музика-много от чуждестранното звучене и текстове адски добре се припокрива с цинизма на шамара-замисли се малко-пример-Еминем.Иначе има хубава музика права си!
А сега към теб сладурковец-начинаещ-не си правичък като твърдиш,че това е съдбата на днешните тинейджъри-защото от изказването ти за това какво са слушали майките и татите ни-определено такова заключение си направих-Ами какво да ти кажа-повечето момичета слушат Ъпсурт МишоДървара и компания само от гъзария -при момчетата също има такъв процент,но я вземи за пример Бийтълс(не твърдя че ги слушам),но човече те определено са си класика в жанра.А и друга по-качествена музика от български рап , черно и ала бала има повярвай ми-не всичко се върти около ЪпсуртВъпреки всичко аз много им се кефя и си оставам фенка-тфа си е мое мнение:))))
Ба дългата проповед му дръпнах-ще ме извините сладурковци ако съм ви отегчила ама са кво да направа-много съм си словоохотлива



Тема Re: Как може да слушате тези ненормални?!нови [re: Дecиттa]  
Автор unex (непознат )
Публикувано30.06.01 11:00



You're just so cool,baby.



Тема Re: Как може да слушате тези ненормални?!нови [re: unex]  
Автор Дecиттa (момиченце)
Публикувано01.07.01 01:37



10x but don`t call me baby



Тема Re: с мерак.нови [re: Fire_fly]  
Автор Chupacabra (сладурана)
Публикувано01.07.01 18:26



Вижте какво.Ъпсурд са чудесна група.Казвам го ,защото аз се обличам като тях,държа се като тях.Знам че някой ще избърза да ми каже "това не ти прави чест",но не е вярно.Напротив ,гордея се с това че съм различна и избивам сред другите които слушат лигава музика като Ритон,Теди Кацарова и тем подобни.Не е вярно че до никъде няма да се стигне с тази музика!Тя показва живота на тези избрали различният път и по-точно да бъдат различни.Показва начина им на живот с ирония.Никой не е задължен да слуша тази музика.На който не му харесва,да не се занимава с нея и да не я критикува.Защото ако ние започнем да критикуваме джаза(казвам джаз,защото баща ми е негов фен)и други такива,какво ще стане?Изглежда че феновете на рапа,хип хопа и техното са по-умни,ако съдим по приказката "по-умния винаги отстъпва",защото се оставят да ги критикуват и не казват нищо във своя полза,а продължават да съществуват.
Толкова от мене.

pishete mimolya vi PLS


Тема Re: с мерак.нови [re: Chupacabra]  
Автор Дecиттa (момиченце)
Публикувано02.07.01 17:48








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.