Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 17.06.24 
Компютри и Интернет
   >> UNIX
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема FreeBSD или OpenBSD....  
Автор;) (Нерегистриран)
Публикувано17.05.04 20:19



както беше казал някой;) Не знам на кое от двете да се спра, какви са разликите между двете. Досега си бях на линукса но реших да опитам и нещо друго. Та ако някой има желание да обясни на новака, сега му се е паднало ;))



Тема Re: FreeBSD или OpenBSD....нови [re: ;)]  
Автор sdg (shebang addict)
Публикувано18.05.04 10:01



Новакът да каже за какво ще го ползва И браво, взел си правилното решение за миграция


RTFM!
--sdg


Тема Re: FreeBSD или OpenBSD....нови [re: ;)]  
Автор MartinT ()
Публикувано18.05.04 11:21



Ami shtom pitash bih ti prepory4al FreeBSD. Ako shte si pol3vash mashinata 3a mnogo i ra3li4ni neshta tova e po dobria i3bor, ako shte vyrshi samo neshto opredeleno 4ak togava ima smisyl da se 3amislish 3a OpenBSD.

NetBSD syshto e interesno no 3a x86 ne se grijat tolkova mnogo, t.e. moje neshto koeto 3a x86 da e moglo da byde napraveno dosta otdavna oshte da ne e poneje ne e gotovo 3a druga arhitektura.



Тема Re: FreeBSD или OpenBSD....нови [re: ;)]  
Автор neuroshocked (шокиран)
Публикувано18.05.04 12:39







Тема Супер глупав въпрос!!!нови [re: ;)]  
Автор Osogovetz (медик)
Публикувано18.05.04 15:48



Като ти е за пробата, за опита, пробвай си сам, виж сам. Единственият истински начин да разбереш кое, защо, как, е да пробваш всичко сам. Подобни въпроси са направо абсурдни - кое било по-добро, та кое било... Пробваш, решаваш си сам, това ли ти пасва по-добре, другото ли...
Дори и някой тук да ти каже разликите, каква полза?
Ако ти се каже специфично различното по ОС-а, няма да разбереш. Другото пък си го пише в две, три изречения по стотици сайтове в мрежата.

Решението е просто: или се спираш на някое, или не се занимаваш. а най-добре да ги пробваш и да си провериш сам.
И изобщо не виждам смисъла от линуска да си минаваш на БСД. За какво? като ти е удобно, кефи се там и толкоз. ако пък речеш сега, че за пробата, че си експериментатор - няма да ти повярвам. нямаше да задаваш въпроси, щеше да се хванеш и да ги разцъкаш и трите.

И все пак... сложи си FreeBSD като за начало. има най-много документация, като че ли е най-лесно за начинаещи от трите, има елементарен инсталатор, поддръжка за доста нови чаркове,... и какво ли още не...


От всички човешки глупости, най-голямата е, да вървиш срещу себе си. умишлено.


Тема ATTN Osogovecнови [re: Osogovetz]  
Авторecho (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 09:26



Neznam koi vapros e super glupav, ama nikoi ne se e rodil nauchen. Tova che nqkoi e eksperimentator a drug se poira na opita na drugi ne zachi che e glupav. !!!!!!!!!!!!! Tova che vseki pita po neshto znachi li che vseki e glupav ??????



Тема ееееехххнови [re: echo]  
Автор Osogovetz (медик)
Публикувано20.05.04 16:45



ееееххх :>

От всички човешки глупости, най-голямата е, да вървиш срещу себе си. умишлено.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.