Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:57 30.06.24 
Компютри и Интернет
   >> UNIX
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема abt BSD problems  
Автор DarkStar (.)(.)
Публикувано01.04.04 11:07



Здравейте мили участници в клуба.
Имам няколко въпросчета, на които очаквам да получа компетентни отговори, защото не мога да намеря никъде информация ......

Та значи инсталирах си за окло 2 дни едно BSD ..... май FBSD беше. Ето някой от проблемите които срещам:

1. Как мога да разгледам съдържанието на дадена папка? Когато напиша dir и ми казва, че съм сгрешил ....
2. Къде изчезнаха документите ми ..... до сега работих на windows 98 и след като инсталирах BSD-то сякаш windows-а ми изчезна. Моля ви да ми помогнете защото имах наистина важни снимки и филми там.
3. Как да си пусна интернета, защото сега се налага да ходя до близкият клуб и ми е много неудобно - дори и сега пиша от там ......

И.

FreeBSD will root jOOr phat anus.


Тема Re: abt BSD problemsнови [re: DarkStar]  
Авторbzd (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 11:52



WTF ????



Тема почтинови [re: DarkStar]  
Авторroot (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 15:38



се хванахме :>



Тема Re: abt BSD problemsнови [re: DarkStar]  
Автор Labrett (трън)
Публикувано02.04.04 10:55



Да беше го написал с нерегнат ник - щеше да има изпоналовили се :)

______________

Ако искаш изненада, защо просто не се влюбиш?


Тема Re: abt BSD problemsнови [re: Labrett]  
Автор DarkStar (.)(.)
Публикувано05.04.04 09:31



Да бе ..... усетих се ама мнооого късно ;))))
Sorry за несполучливият опит :))) Щеше да бъде забавно ако все пак някой се беше хванал. Такива уникално тъпи въпроси си бях подготвил ......

И.

FreeBSD will root jOOr phat anus.

Тема Re: abt BSD problemsнови [re: DarkStar]  
Автор MartinT ()
Публикувано05.04.04 11:48



4e to unikalno typi vyprosi ima i v Linux ;-)



Тема особено тамнови [re: MartinT]  
Автор Osogovetz (медик)
Публикувано05.04.04 11:51



напоследък :>

От всички човешки глупости, най-голямата е, да вървиш срещу себе си. умишлено.


Тема Re: особено тамнови [re: Osogovetz]  
Автор DarkStar (.)(.)
Публикувано06.04.04 13:51



Е ... сега ... за тебе знаем, че си linux-о пристрастен съмишленик ;)))) За съжаление (по мои наблюдения) повечето въпроси в linux клуба са брутално тъпи. Синдрома на по-популярната ОС ;)))

И.

FreeBSD will root jOOr phat anus.

Тема аминови [re: DarkStar]  
Авторroot (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 19:54



не точно. BSD ползвам от 4.6 насам. последната година ми писна от роенето на Линукс дистрота и глобализирането на явлението "линукс потребител", затова почнах да се занимавам активно с FreeBSD, а през последните 5-6 месеца не съм работил почти с Линукс. Така че може да се каже, че не съм пристрастен Линукс потребител, и ако изобщо може да се каже че съм изобщо за нещо пристрастен - то това е BSD. Иначе уважавам всяка ОС.
Просто на мен BSD ми върши чудесна работа, стабилно, централизирано, единно, във всяко едно отношение. Не ме интересува кой какво ползва, важното е какво на мен ми харесва. :>



Тема Re: аминови [re: root]  
Автор DarkStar (.)(.)
Публикувано06.04.04 21:05



Да бе ... и аз така ;)))
Btw днеска реших да се завъртя в linux клуба .... да ги видя как я карат. Единственото което разбрах бе, че дори и с най-добри чувства да постнеш нещо - то се приема едва ли не като обида. Което фактически означава, че все по-трудно и по-трудно става отсяването на участниците във форума ;))). Един вид всеки който сефте пише и/или изказва мнение е потенциален т.е. 100%-тов lamer. Клуба май се е превърнал в нещо като този на hardwarebg.com - каквото кажат "изтъкнатите" user-и се цени и подкрепя - YEAAAAAA !!! Всяко друг, различно мнение се оплюва и ..... така. Лошо Седларов ...... лошо.

В заключение мога да кажа - радвам се, че UNIX клуба си е такъв, какъвто е. Нека продължаваме в същият дух ;)))

И.

FreeBSD will root jOOr phat anus.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.