Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> UNIX
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Добре дошли -- служебна тема  
Автор Йopooл-ГyйМодератор (обитательбездны)
Публикувано15.05.03 23:51



Добре дошли във форум UNIX на clubs.dir.bg

Това е административната тема на клуба. Има следните основни под-теми: правила, FAQ, линкове, съобщения. Моля всеки отговор да бъде в една от тези под-теми, а аз периодично ще ги прочиствам и подреждам.

Хвърлете един поглед на правилата, и приятно прекарване във форума.

Желание е едно, толерантност е друго, а търпение - трето.

Редактирано от Йopooл-Гyй на 15.05.03 23:47.



Тема Правила на клубанови [re: Йopooл-Гyй]  
Автор Йopooл-ГyйМодератор (обитательбездны)
Публикувано15.05.03 23:46



Към момента са действащи следните правила (предложения са добре дошли):

Форум UNIX е място за дискусии, не за лишени от смисъл спорове - когато пишете, прилагайте доказателства.

Хвърлете един поглед на:




Уважавайте времето на другите - регистрирайте си nick, стремете се да пишете на кирилица.

Нямаме нужда от flamewars. Теми от рода на "най-добра ОС", "UNIX vs. Whatever", "Smth. rox", "Smth. else sux" има голяма вероятност да се озоват в /dev/null (available in selected theaters)

Желание е едно, толерантност е друго, а търпение - трето.

Редактирано от Йopooл-Гyй на 15.05.03 23:58.



Тема FAQнови [re: Йopooл-Гyй]  
Автор Йopooл-ГyйМодератор (обитательбездны)
Публикувано15.05.03 23:48



Тема за FAQ. Ако някой смята, че нещо спада към тази категория, да го слага като reply на този постинг, аз периодично ще ги обединявам.

Желание е едно, толерантност е друго, а търпение - трето.


Тема Съобщениянови [re: Йopooл-Гyй]  
Автор Йopooл-ГyйМодератор (обитательбездны)
Публикувано15.05.03 23:51



Това е под-темата за съобщения. Ако имате да кажете нещо публично (от организационнен характер примерно [бира, още по- примерно]) - тук е мястото.

Желание е едно, толерантност е друго, а търпение - трето.


Тема Абе нещо..нови [re: Йopooл-Гyй]  
Авторeдин (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 09:03



Ако всичко, изброено от теб, наистина отива в /dev/null, какво ще остане тук всъщност? Откъде да "изтегля" (разбирай открадна) *ix ? Или как трябва да се инсталира FreeBSD? То и до сега малко се пишеше тук - ама явно сте решили да го съсипете съвсем това място. ВСЯКА тема тук, така или иначе седеше поне месец на първа страница - така че, не виждам какъв е проблема. Не може да се направи сериозен клуб от 5-6 човека в България, които са подкарвали нещо различно от *BSD и около 30-40, които от *ix -те познават само *BSD. То е ясно, че на сериозните въпроси всеки намира отговор в други форуми. Не виждам смисъл да се трият теми "*ix vs. *ux" - с тези теми има вероятност някой все пак да се заинтересува и да си инсталира FreeBSD и, поне малко, да се разшири инсталационната база на юниксите в България, което според мен е много по-смислена цел, отколкото аз да имам един rs6000 в къщи, ти да имаш един спарк и двамата да се правим на големи разбирачи тук. Ти решаваш, но не забравяй, че "налагането" на правила е редно да става само там, където има опасност "маловажните" теми да изместват "важните" и съответния форум да стане тромав и досаден. За сега тук не съм видял такава опасност. Ако пък решиш още днес (например) да приложиш всички правила, за един сериозен UNIX клуб, колко теми от наличните в момента трябва да оставиш? 2? 3? Или може би ще остане само "служебната"? Не е това начина да се раздвижи клуба - сигурен съм. Но, успех - все пак.



Тема Re: Абе нещо..нови [re: eдин]  
Автор Йopooл-ГyйМодератор (обитательбездны)
Публикувано16.05.03 11:20



:)

Правилата имат пожелателен характер.. колкото да се замислят хората. Предложения за правила са welcomed, както съм казал, те правилата не зависят от мен, а от вас.

Иначе, на теб какво, не ти е омръзнало от избиване на комплекси и кой по-по-най ОС ? В чисто виртуални термини ? Което съгласи се, е безмислица.

От трета страна, да си ме видял да трия нещо ? :-)

PS. Да си чувал че кражбата е престъпление ? :-)

Желание е едно, толерантност е друго, а търпение - трето.

Редактирано от Йopooл-Гyй на 16.05.03 11:24.



Тема Re: Добре дошли -- служебна теманови [re: Йopooл-Гyй]  
Автор beak (непознат )
Публикувано13.01.07 01:49








*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.