Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 27.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За Лох Неснови  
Автор Pushachat1 (информатор)
Публикувано21.03.01 16:16



Здравейте!
Днес на ред са теориите за чудовището от Лох Нес. Предполагам, че всички знаете за това миктично чудовище, затова ще започна направо. Да се обаждат всички знаещи нещо по въпроса.
Първата теория (на учените) е че чудовището е огромен плезиозавър останал в езерото от времето на динозаврите, но не обясняват как се е запазил толкова време (нали не е открита женска).?
Втората теория бе звадена на показ от Еон и принадлежеш пак на учен. той твърдеше, че Лох Нес, всъщност е НЛО, направено е от метал и се прехвърля през измеренията (нека ме поправи ако греша) затова не могат да го хванат. ТОВА ЗВУЧЕШЕ ДОСТА ПРАВДОПОДОБНО.
Третата теория е чисто моя. Защо не допуснем, че Лох Нес е извънземен вид (защо всички извънземни трябва да са като хората?!!

) и в останалата си част (като изключим, че е метално) теорията на Еон е вярна? По подобен начин може дори и Иети да се прехвъря м-у измерениятя

P.S. Призовавам
Ако неумишлено съм предал неточности във версият на Еон да си обади и да съобщи.
Всички, които знаят малко или много по случая с Лох Нес да се обадят
Тези, които не знаят нищо да хванат енциклопедиите и да научат нещо.



Тема Re: За Лох Неснови [re: Pushachat1]  
Автор DNA ()
Публикувано22.03.01 10:01



V "Enciklopediq na neobqsnenoto" pishe:
Svedeniq za morski 4udovi6ta dostigat do nas o6te ot drevnostta i nqkoi ot tqh sa dostoverni, kato naprimer slu4aq s legendarniq Kraken, koito se okaza gigantska sepiq. Prez 1933 g. vnimanieto be naso4eno kum predpolagaemiq tehen subrat ot ezeroto Loh Nes v 6otlandiq.
Za razlika ot pove4eto fal6ivi trevogi, zagadkata na tova ezero stava obekt na metodi4ni izsledvaniq i prez 1961 g. se sformira specialen ekip, nare4en Komitet za prou4vane na qvlenieto Loh Nes. I dosega pristigat svedeniq, 4e v ezeroto jivee pone edno gigantsko jivotno ot neidentificiran vid. okazva se, 4e o6te prez 1970 g., organizaciqta pritejava nqkolko filma, koito" ne se poddavat na tradicionno obqsnenie". Edna lenta bila izpratena za analiz v specialniq otdel na Kralskite voenno vuzdu6ni sili i rezultatite bili tvurde obnadejdava6ti. Osven tova prof. Turnur ot Burmingamskiq universitet bil napravil zvukozapis na "golemi obekti s povedenie na jivi su6testva" na stotina metra dulbo4ina.
Literaturata po vuprosa ve4e nadhvurlq ramkite na obi4ainiq 4itatelski interes. V knigata na Burnard Hiuvelmans " Po sledite na morskite drakoni" istori4eskata 4ast e podkrepena s vnu6itelna bibliografiq, prilojen e i spisuk na o4evidci za neobqsnimi vodni 4udovi6ta, videni mejdu 1693 i 1964 g. Avtorut pomestva i spisuk s nad 500 slu4aq na uloveni ili izhvurleni na brega osobeni biologi4ni vidove.

Eto i edna moq teoriq. Ima predpolojeniq 4e 4est ot izvunzemnite sa mnogo po blizo do nas. Vsu6tnost te obitavat prostranstvoto pod Zemqta( kakto pi6e Eon) i v 4ast ot tova prostranstvo moje da ima okeani koito da sa naseleni s izvunzemni biologi4ni vidove. Na mesta tezi podzemni okeani moje bi se svurzvat s tezi nad zemqta i edno ot tezi mesta da e ezeroto Loh Nes. Tova moje da obqsni za6to Nesi e ot neidentificiran vid i za6to ne moje da bude hvanata i da se dade neosporimo dokazatelstvo, 4e to su6testvuva.





Тема Re: За Лох Неснови [re: DNA]  
Автор Eon (търсещ)
Публикувано22.03.01 17:49



здр. на всички
не си спомням да съм казвал нещо за измеренията но сигурно сам го казал защото аз забравям много
но съм твърдо ЗА тази теория за прехвърлянето между пространствените измерения...

keep searching...
Конкретният свят се е изплъзнал през бримката на мрежата изплетена от науката...


Тема Re: За Лох Неснови [re: Eon]  
Автор Moonkkey (непознат )
Публикувано22.03.01 23:20



E,are sega, izmereniq , tuka mai navlizame v razdela fantastika na klub nlo

Blajeni sa tezi koito ne sa videli i sa povqrvali



Тема Re: За Лох Неснови [re: Moonkkey]  
Автор Pushachat1 (информатор)
Публикувано23.03.01 21:17



Доскоро изяснавахме, като се аргуметирахме с учените факторите. Сега изясняваме следствията, като се аргуметираме с факторите. Наскоро в "Малко отклонение за Външните светове", "Ето ви една шокираща теория", темата за Чернобил и още много тем засегнах темата за измеренията. Нещо подбно смятам да засегна и в темата за черните дупки. А темата за НЛО е актуална ВИНАГИ!!! Иначе защо сме в този клуб?





Тема Re: За Лох Неснови [re: Pushachat1]  
Автор KlD (Лапе(нце)то)
Публикувано24.03.01 00:31



Rosi - iasnovidstwo
Sofia; NADEJDA 5; bl.538; vh."V";et.6;ap.57
tel.: 366 542

"Хора, не се страхувайте. Страхът убива любовта."


Тема Re: За Лох Неснови [re: Pushachat1]  
Автор Moonkkey (непознат )
Публикувано24.03.01 21:55



Ne be 4ovek, znam, misulta mi e otnosno, tova dali loje da preminavat prez izmereniqta loh nes ili ieti...Spored men tova si pada malko naludni4avo...dda si priznaq kak taka , biologi4en material da se prenasq prez prostranstvoto...+tova naskoro 4etoh 4e ieti e delo na Sivi4kite,mai,.... ta tui de ,kakvo ste kajesh?:)



Тема Re: За Лох Неснови [re: Moonkkey]  
Автор Pushachat1 (информатор)
Публикувано24.03.01 22:16



Moonkey,
преди време в "Ето ви една шокираща теория" изказах мнение, че е възмаожно извънземни да изпращат духове на свои индивиди в тела на Земляни (за повече подробности - виж темата). По този начин те се прехвърлят през измернията (виж това може и да не съм го казал, но мисля, че се подразбира) Не виждам защо да не мож да става неща подобно прехвърляне м-у измерения и при същества като Йети и Лох Нес, особено ако те са и биологично от друга планета.


"Да бъдеш учен още не значи да бъдеш умен"
Енгелс

Редактирано от Pushachat1 на 24.03.01 22:18.



Тема За Лох Нес дa e [re: Pushachat1]  
АвторZen (Нерегистриран)
Публикувано25.03.01 01:27



Tova za izmereniqta e interesna hipoteza, no dali nqkoj izprashta tezi syzdaniq, ili te sami osyshtestwqwat prehoda? Vtoriqt variant oznachava, che te sa razumni i to poveche otkolkoto mojem da si predstavim..., vse pak tova ne zvuchi prqavdopodobno(breh che dylga duma) Ot druga strana, ako se pozovavame na hipotezata, che Nesi i Yetti sa praistoricheski vidove...to e nevyzmojno te da sa oceleli sami prez tezi milioni godini evoliuciq, t.e. nqma izvestno sushtestvo na Zemqta, koeto da jivee poveche ot 1300 godini(tree), i zashto takiwa twari da sa oceleli samo v Loch ness i Himalaite?!?!? Katastrofata dovela do izchezvaneto na dinosavrite e zalichila i golqma chast ot bozajnicite jiveeli togava, a Yetti e chovekopodobna majmuna spored men, koqto e vyzniknala mnogo po-kysno.
Ot druga strana ne vijdam smisyl alien-ite da si experimentirat s izcheznali vidove, ako tova imate predvid, a ako samite Nesi i Yetti sa aliens, to kakvo gi vodi tuk na Zemqta...svobodno pluvane i razhodka v planinata li?:) Tova na majtap de. Po moe mnenie, nito edna hipoteza ne moje da se smqta pone malko za dostoverna, ne e neobhodimo da me podkrepqte razbira se.
Believe the lie?



Тема Re: За Лох Нес дa eнови [re: Zen]  
Автор Pushachat1 (информатор)
Публикувано25.03.01 22:10



Зен,
а защо не допуснеш следното - когато един Йети остарее той бива прехвърен от Земята ( където е проучвал условията) на своята планета в друга планета. От духа му се излича инфо и се подменя с друг дух, който влиза в това тяло. После пак го прехвълят тук. Или направа прехвърлят чисто нов по-млад Йети. Същото може да става и с Лох Нес.

"Най- същественото е невидимо за очите"
Сент - Екзюпери




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.