Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 28.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ЧЕРНОБИЛ! + НЛОнови  
Автор УФOЛOГЪT-MAHИAK (ненормален)
Публикувано15.03.01 21:58



ЧЕРНОБИЛ, СССР. Катастрофата с чернобилската ядрена електроцентрала стана на 26. 04. 1986 г. Инцидентът и неговото глобално последствие бе широко отразен в медиите. Пет години по-късно след експлозията в електростанцията се случи друг инцидент, който обаче не получи разгласа. Вечерта на 11.10.1991 газътв един от генераторите прегрял и вероятно станал причина за ножа експлозия. Пламъци избухнали в електростанцията. Преди нанесъл сериозни щети на покрива.
!!!
Непосредствено преди експлозията няколко свидетели забелязали ярък прмет висящ над електростанцията . За проследяване на катастрофата на местопроизшествието pristignal fotoreporter za da zasneme ostankite. Като промил филма, забелязъл дископодобен обект, висящ над станцията. И както става обикновено (добре познатия ни сценарий.....) МВР ПОТУЛВА ВСИЧКО>>>>>>>>>>>>>>



На търсачите на истината, където и да са те. Вие знаете кои сте.

Тема Re: ЧЕРНОБИЛ! + НЛОнови [re: УФOЛOГЪT-MAHИAK]  
Автор RedGuy (the Chosenone)
Публикувано15.03.01 22:42



е ‚ сега‚ нее мисля 4е нло?то е виновно .....до олкото знам‚ уфо?тата се появяват така или ина4 около ядрени места‚ но да предисзвикат проблеми....не мисля‚ според мен‚ пожарът е вузникнал първи ‚ а после е досхло уфото....


if you ever need me -SCREAM!!!



Тема Re: ЧЕРНОБИЛ! + НЛОнови [re: УФOЛOГЪT-MAHИAK]  
Автор C.S.l.R. (Член)
Публикувано16.03.01 02:20



Истината за катастрофата в Чернобилската атпмна централа е всеизвестна на всички. Истината е грозна, последствията - глобални. Там НЛО е нямало. Там е имало човешка глупост!

За въпросната електроцентрала:
Една пара много трудно може да достигне ПРЕГРЯВАНЕ в отсег, където не е предвидено такова. Как се е случило, парата да ПРЕГРЕЕ в генератора, като там тя е далеч под нивото на максималната си прегрятост ?
И това не може да причини каквато и да е експозия!! Пробив, в корпуса - да, повреди и щети на парната турбина - да, но ЕКСПЛОЗИЯ? - категорично не!

Ако е станал проблем - то е бил в ПАРОгенератора, и вече той ако е имал пробив, или проблем, може да избухне, а в последствие парата да се изпусне и да нанесе допълнителни щети. Но това е практически невъзможно. !!!

Наистина тука може да се говори за НАМЕСА ( но въпроса е ЧИЯ ) ?
Това извънземна цивилизация да е заинтересована от някаква си малокапацитетна ел. централа ?
- не
А какво е захранвала тази централа?
Това е по правилният въпрос ?
Помислете и над него !!!



Center for Scientific Investigation & Research
Varna 2001


Тема Re: ЧЕРНОБИЛ! + НЛОнови [re: C.S.l.R.]  
Автор Eon (търсещ)
Публикувано16.03.01 15:29



Vijte kakvo
izvestno e che NLO-tata se poyavyavat nad yadreni obekti nad celiya svyat
i raketni ustanovki nad USA i bivshiya SSSR
opredeleno eksploziyata ne e prichinena ot UFO'to
moje bi sled eksploziyata to e dovtasalo za da vidi kakvo stava....
a shto se otasya do iztochjnika na zahranvane ??
kakuv e ?

kajete pls

keep searching...
Конкретният свят се е изплъзнал през бримката на мрежата изплетена от науката...


Тема Re: ЧЕРНОБИЛ! + НЛОнови [re: Eon]  
Автор C.S.l.R. (Член)
Публикувано16.03.01 16:34



Eon,

Въпроса е към вас главно - коя е тази електроцентрала, къде се намира,
и вече ще проверим изходната и енергия за какво се използва. Дали е стратегически обект или не е!

Ако знаете точното име или разположение на въпросната централа - кажете го.

Ще разберем после какво е захранвала, и имало ли е повод за "поява" на неиндентифициран обект...


Center for Scientific Investigation & Research
Varna 2001


Тема Re: ЧЕРНОБИЛ! + НЛОнови [re: Eon]  
Автор RedGuy (the Chosenone)
Публикувано16.03.01 19:15



Andjuk......


if you ever need me -SCREAM!!!



Тема Re: ЧЕРНОБИЛ! - идеално. Тъкмо за това исках да понови [re: Eon]  
Автор Pushachat1 (информатор)
Публикувано16.03.01 19:51



По това, което ти си написал мога да изкажа основно две теории.
Едната е свързана с нещо, което бях писал преди време. Тогава бях съобщих как няколко години след челнобилската авария ТАСС съобщава, че в СССР се е появило НЛО. Дори бивши военни са свители. На мястото са отчетени, че е кацал обект с тежест 11 тона и радияция. От СССР обаче съобщават, че радияциата се дължи на аварията в Черонобил. Шест години преди черноби в Англия е засечена същото количество радияция. Ето защо си мисля, че може да се е появило НЛО то да си е отишло но неговата поява да е активирала радияция която да е повишила налягането в района, в резултат на което е гръмнал реакторът на електороцентралата.
Теория 2: Известно е, че НЛО-та са завещали на древните да пазят Земята и се появяват често при големи аварии. И ето - става международна авария. Естествено пришълците пращат набюдатели
Версия 3: Тя комбинира първите две.
Сами изберете своята теория.

Е, какво ще кажете?



Тема Re: ЧЕРНОБИЛ! - идеално. Тъкмо за това исках да по [re: Pushachat1]  
Автор RedGuy (the Chosenone)
Публикувано16.03.01 21:36



Spore men, ima nesto takova, no zasto trbva da e vsledstvie na ufo radiaciq , 4e tolkova li sa prosti ,tak d ase kaje, 4e da ne si dadat smetka na posledstviqta ot radiaciqta(ta nali ni zavestavat da pazim Zemqta...?)

znaete kakvo a napravite sled signala...


if you ever need me -SCREAM!!!



Тема Re: ЧЕРНОБИЛ za CSIR??нови [re: RedGuy]  
Автор Eon (търсещ)
Публикувано16.03.01 22:49



zashto pitash kade se namira elektrocentralata???
nali stava vapros za chernobil..???
zashto pitash che tryabva da otkriem kade se namira?/?
iii oshte neshto
ti pitash za iztichnika na energiya nali
ami che nali vsyaka elektrocentrala si ima iztochnik na energiya
kakto naprimer kozloduy...
yadreni reaktori.....

???????
utochni se pls

keep searching...
Конкретният свят се е изплъзнал през бримката на мрежата изплетена от науката...


Тема Re: КАТО СЕ ЗАМИСЛЯ...нови [re: RedGuy]  
Автор Pushachat1 (информатор)
Публикувано17.03.01 18:58



Като се замисля откривам,
че точно до подобен извод бях стигнал в "ето ви една шокираща теория" Там казаах че критериите та земните и извънзевните вероятно се различават. Сега съм убеден, че е така. Вероятно извънземните имат много неща, които на тях не им пречат, но които биха унищожили нашата планета. Ето защо не се срещаме по-често с тях. мисля че мога да ви дам примерна ситуация на случилото се с Чернобил:
Появявя се НЛО (то е изпратено с наблюдателна цел или да осъществи контакт). То активира силно налягане, което на неговата планета не създава проблеми, но тук то пренатоварва реакторът на елктроцентралата и той гръмва. По-нататък всичко е ясно.
Не казвам, че пришълците умишлено ни навреждат. Но допуснете, че може и да ни навреждат. неумишлено .

P.S. Повече за пришълците и техните измериния очаквайте в темата ми за Лох нес.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.