Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 05.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Help.....дълги постинги.....  
Автор LEO (член)
Публикувано01.02.01 13:38



Драги ми съклубници,

Всички знаем защо сме тук, където сме, приятно ни е и правим усилия да научим нови неща, да откриваме истината....
Аз обаче имам проблем с времето......ужасно много искам да намеря време и да чета всичко онова, което пишете, но нямам необходимото време.... Оценявам всичко, което правите (и аз се изкушавам да пускам понякога дълги постинги), но имам едно предложение.
Когато се пуска дълга информация, нека преди нея има нещо като резюме, някакво мъничко обобщение, за да се разбере за какво става дума и човек да прецени да чете ли по-нататък или не.
Какво ще кажете за това?

Be good.....


Тема Re: Help.....дълги постинги.....нови [re: LEO]  
Автор Лъчeзapнa (член)
Публикувано02.02.01 15:19



Абе ти компютру у вас нямаш ли си? Копваш си темичките като нямаш време да седиш в интернета и си ги четеш послееее....
Ся, шъ караш 'ората да съ рецензират, резюмират и т.н. М'ого трудна работа им поставяш

.





Тема Re: Help.....дълги постинги.....нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Eon (минаващ)
Публикувано02.02.01 15:32



am chi da:))


keep searching...
Beyond Time And Space Is The Spirit Of The Universe...


Тема Re: Help.....дълги постинги.....нови [re: LEO]  
АвторRedGuy (Нерегистриран)
Публикувано07.02.01 11:12



Zdr!
Deca !
Az sum naistina totalno i otvsqkude za podobo tvurdenie ,samo taka Leo (such a good boy ,isn't he!)DOlu dulgite postingi bez rezyumetta!!!Dolu!!!

As I said :
If you ever need me -SCREAM!!!





Тема Re: Лео, де да беше единственият.....нови [re: LEO]  
Автор Pushachat1 (минаващ)
Публикувано07.02.01 17:29



Лео, де да беше единственият с този проблем!
Честно казано времето е постоянен проблем и при мен ( аз имам петнайсет часа месечно но сего като ги слях за тримесечието и разлагам вече сама с около 24 часа) Моето решени е следното - влизаш, почваш да пишеш, излизаш от Интернет ( ако ще пишеш дълго) и сле като го напише влизаш пак в Интернет за да го изпратиш. Така винаги ще ти остава време да се ровичкаш на Интернет - адресите. Е засега бше това. Бързам, защото не съм си изключил Интернета, а трябва да разпределя 24 часа на почти 50 дни. Чао, доскив.



Тема :-)...Da..malko prekalih posledniq pyt...:-)нови [re: LEO]  
Автор Дyx (ентусиаст)
Публикувано07.02.01 17:53



Ok..Otli4na ideq.....



Тема Re: Лео, де да беше единственият.....нови [re: Pushachat1]  
Автор LEO (член)
Публикувано07.02.01 18:17



Пушач, благодаря ти много.......така се опитвам да правя и аз......но идеята ми беше малко по-различна. Между другото, аз си противореча и също ги пускам дългички...... Но обещам занапред да застана твърдо под, не, пред идеята си..... Моля те, дай ми някакъв е-мейл адрес, на който да ти пусна една колекция от темички, пускани в клуба от мен, всичко на български език.....Може да си пропуснал някои........
Част от времето си прекарвам в преводи.......
Чао засега



Be good.....

Тема Re: Help.....дълги постинги.....нови [re: LEO]  
Автор Chronus (минаващ)
Публикувано08.02.01 00:55



podkrepiam te LEO ... niakoi pyt se otnasiam po niakolko chasa da cheta :)

One World, One Future, One Love Parade!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.