Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:04 28.09.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ПРОЕКЦИИ ОТ КОСМОСАнови  
Автор Дyx (ентусиаст)
Публикувано18.01.01 20:09



НАЧАЛОТО НА ЖИВОТА
Началото..Вода,Ледове,Мъгли,Вулкани,Бури,Урагани,Дъждове.....някъде започва формирането на жива материя....Водата е жива материя..от нея е произлязло всичко...Но Планетата е жестока...бърза смяна на сезоните резки температурни аномалии....Липса на кислородна среда.....
И изведнъж се появяват първите"Млекопитаещи"...имам предвид прокариоти(Смея се)..доклетъчни и ред други твари които защъкват наляво надясно в своя ареал.
Налудничево е да мислим,че всичко което се случва е така заради простата закономерност някога някъде в основите на създаването на живота на Земята да са пресъздадени уникалната комбинация от фактори довели до комбинацията от предпоставки с които са задействани мощните еволюционни промени на които сме свидетели и ние високо съзнателни същества на въглеводородна основа.
Исками се да изкажа следното мнение(но без да искам качвам летвата и това малко ме притеснява..но...)
Някога някъде в пространството и времето се е случило нещо което нашата логическа и мисловна дейност не могат и бегло да си представят.Та тогава на високо ниво е решено от някой който е създал всичко това(Става дума за Вселената и законите които царят в нея),че е възможно проектирането и еволюционното развитие на различни видове физически и абстрактни енергиини ГЛОБАЛИЗАТОРИ които да населяват въпросната ВСЕЛЕНА.Та въпросат е,че ние няма на какво да се учудваме.Има толкова измерения и видове физически и "Духовни"разновидности на живот,че ..просто нашето съзнание не може и за миг да допусне какво всъшност предстъвлява целия организъм КОСМОСА> поради закодираното еволюционно невежество (свързано с нивото на еволюция..А ние сме още на ниско стъпало)


Всичко се случва....http://www.street.bg/users/paradise_lost

Редактирано от Дyx на 18.01.01 20:21.



Тема Отг: ПРОЕКЦИИ ОТ КОСМОСАнови [re: Дyx]  
АвторEdin_anon (Нерегистриран)
Публикувано18.01.01 21:57



Нямаше начин да не се ситгне до едно такова налудничево зъключение, въпреки че то всъщност не е толкова налудничево. Проекциите според теб са нещо съществуващо. Неотдавна бе разяснено тук за паралелните светове. Твърде е дълга теорията, но просто помисли над това може ли минималната част от точката да види линията, в която се състои тази точка. Моментите приеми за точки, вектора за времето и ще откриеш отговор на въпроса си, който няма да бъде непременно верният, но поне ще е добро предложение.



Тема Отг: ПРОЕКЦИИ ОТ КОСМОСАнови [re: Edin_anon]  
Автор Дyx (ентусиаст)
Публикувано19.01.01 11:56



Opredeleno e taka.No idetq se izhojda ot tova,che nie sme proekciq na kosmichnoto..I tova dovejda do misylta,ch kosmosa syzdava vsichko v sebesi.Koeto oznachava ,che otpada vyprosa za tova dali sme syzdadeni ot izvyn Zemni sili...Tova prosto e taka......zashtoto bez tqh nie ne absorbirame generativnata duhovnost ot nishtoto..Toest nie sme duhovni proekcii ot kosmosa.

http://www.street.bg/users/paradise_lost


Тема Отг: ПРОЕКЦИИ ОТ КОСМОСА [re: Дyx]  
Автор LEO (минаващ)
Публикувано19.01.01 12:51



Дух, за мен Космосът или Вселената е нешо живо...... толкова живо и пулсиращо същество, колкото сме ние в този момент. Вселената крие много тайни, но на нас не ни е подволено да ги разбулим при сегашното ни ниво на духовно израстване. Ще трябва още дълго да вървим по пътя, за да достигнем духовната си зрелост.
Ние сме част от онзи някой, който е създал всичко това! За мен това е Бог! Богът-Вселена.


Be good.....


Тема Отг: ПРОЕКЦИИ нови [re: LEO]  
Автор Дyx (ентусиаст)
Публикувано19.01.01 15:34



М да.Това исках да кажа.Макар и това да е част от идеята ми.Другата....някой ден ще я спомена..някой друг път..

http://www.street.bg/users/paradise_lost


Тема Отг: ПРОЕКЦИИ нови [re: Дyx]  
Автор LEO (минаващ)
Публикувано22.01.01 09:53



Обожавам неуловимостта на търсещия ти дух.

Be good.....


Тема Отг: ПРОЕКЦИИ нови [re: LEO]  
Автор Дyx (ентусиаст)
Публикувано23.01.01 11:31



A az obojavam da use6tam 4ove6koto dale4e zad granicite na dopustimite mi vyzmojnosti.
Познава ме се...

http://www.street.bg/users/paradise_lost


Тема Отг: ПРОЕКЦИИ ОТ КОСМОСАнови [re: Дyx]  
Автор X FlLES (ентусиаст)
Публикувано23.01.01 14:48



Сайта ти ми хареса

Те са сред нас...


Тема Отг: ПРОЕКЦИИ нови [re: Дyx]  
Автор LEO (минаващ)
Публикувано24.01.01 12:33



Познаваме се....
което трябва, се случва...


Be good.....


Тема Което се случва.....се случва заради случая да....нови [re: LEO]  
Автор Дyx (ентусиаст)
Публикувано24.01.01 21:22



Някога сънувах разни оръжия ..и как ги притежавам...Бях войн.Незнам защо но това винаги ме е ласкаело като идея.Вой на Доброто.Опитах се да бъда войн който спасява едно момиче от Лапите на Полтаргайст..и се озовах на място което ясно ми показваше,че съм много слаб..и мъничък да бъда това за което се мисля...странно...
Познаваме се..:-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.