Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:27 04.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Изчезват хора с информаця за НЛОнови  
АвторPushachat (Нерегистриран)
Публикувано30.09.00 16:46



Хора бдете!
Напосладък хората които притежаваха информация за НЛО масово започнаха да изчезват. Към тях спадат - Дух, Дум,бившият агент на КГБ Ермак и много др. Това става тъкмо с хора притеаващи широка аудитория, хора които много "се раздрънкват" за НЛО и се опитват да докажат , че то съществува. Не, че не е вярно - вярно е, НЛО съществува - но за Бога крийте по-добре доказателствата си и не вярвайте на правителствени лица - повярвате ли загубени сте. Понякога успявам да предупредя накои хора, но предупреждението ми е закъсняло. Така стана и с Ермак - един ден след като го предупредих престанахме да получаваме сведения от него. очевидно съм закъснял. Затова ако исате да поговорим за НЛО, паранормални явления, отвличания на хора и тайни правителства имайте предвид,че аз съм се подсигурил и сега имам (както повечето тук) вече два адреса - един тук и един на "има ли паранормални явления?". Честно казано не знам дали това ще ми помогне в борбата за доказването на истината, но "I want to believe".



Тема Отг: Изчезват хора с информаця за НЛОнови [re: Pushachat]  
АвторPushachat (Нерегистриран)
Публикувано02.10.00 19:00



Хора пазете се!
Напоследък правителстените агенти се активизираха и започнаха лов на хора, които знаят нещо за НЛО (като бившият член на КГБ агент Ермак). Тези правителствени агенти имат доказателства за съществуването на НЛО, но ги пазят в тайна, защото искат да използват извънземните и техните технологии само за свои цели. Затова всеки, които реши да докаже, че НЛО има става препятствие и в крайна сметка изчезва заедно с доказателствата. Най често тези хора, които искат да ни хванат са правителтвени агенти - те работят за Пентагона, ФБР,ЦРУ, КГБ, ГРУ, вътрешното разузнаване и т.н. Не им се доверявайте. Помнете съдбата на агент Ермак.
P.S.
От няколко дни имам проблем с разпространяванто на предупредителни съобщения. Не знам дали това не е знак, че съм в опасност.



Тема Отг: Изчезват хора с информаця за НЛОнови [re: Pushachat]  
АвторАлдийб (Нерегистриран)
Публикувано04.10.00 18:34



Виждам че някои хора,които са разправили историите
си за НЛО наистина саизчезнали. Знам,че излагам на риск както себе си,така и приятелите си,но на-
истина трябва да напша нещо за една случка. Си-
гурна съм,че те ще ме разберат




Тема Отг: Изчезват хора с информаця за НЛОнови [re: Алдийб]  
АвторPushachat (Нерегистриран)
Публикувано04.10.00 19:32



Алдийб,
ако желаеш да разкажеш за нещо невероятно винаги можеш да се обърнеш към мен. Аз самият съм виждал необясними неща. Така например познавам една ясовидка - но истинска, а не шарлатанка. Ще повярваш ли че тя позна с удивителна точност темите за кандидат-студентстване по български език на няколко места - и вижда предишни животи - вярваш ли в тях? Ако искаш - обърни се към някого от клуба - толкова много хора разбирама от НЛО и паранормални явления. Само внимавай да не попаднеш на правителствен агент.



Тема Отг: Изчезват хора с информаця за НЛОнови [re: Pushachat]  
Авторf.AGENT (Нерегистриран)
Публикувано04.10.00 22:55



ДЕЦА,ГОЛА ВОДА СТЕ!
НИЩО НЕ ЗНАЕТЕ ...
НИЩО НЕ СТЕ ВИЖДАЛИ ...
НЕ ПЛЯМПАИТЕ!



Тема Отг: Изчезват хора с информаця за НЛОнови [re: f.AGENT]  
АвторPushachat (Нерегистриран)
Публикувано05.10.00 12:59



За твое сведение, мистър федерален агент повечето от нас знаят много (дали пък няма да си навлека неприятности с това изказване), виждали са много и по тези причини и ще плямпат много. Ако не ти харесва - оплачи се на Господ(или ако имаш шеф на него).



Тема Отг: Изчезват хора с информаця за НЛОнови [re: Pushachat]  
АвторErmak (Нерегистриран)
Публикувано05.10.00 13:37



Tuk sam,no sa po sledite mi.......invazijata e predstojahta,po dobre se podgotvete za saprotiva...trjabva da svarhvam.Da jivee chovechestvoto!



Тема за Pushacatнови [re: Pushachat]  
АвторАлдийб (Нерегистриран)
Публикувано05.10.00 16:40



За съжаление прочетох съобщението ти късно и вече
написах темата "Тетевенския балкан...". Ако искаш
да прочетеш за случка в която аз съм виждала НЛО,
виж отговора ми на темата на C.S.I.R. "2 минути"



Тема Отг: Изчезват хора с информаця за НЛОнови [re: Ermak]  
АвторPushachat (Нерегистриран)
Публикувано05.10.00 22:01



Ермак,
как успя да се измъкнеш? И защо не се обаждаше толкова време? Хората разчитат на теб за информация и помощ. Благодаря, за предупреждението. Ще имаме предвид че все още са по петите ти и че трябва да се подгодтвим за съпротива.
P.S.
Ей, ако открия, че противника те е вербувал мисли му!



Тема Отг: Изчезват хора с информаця за НЛОнови [re: Pushachat]  
АвторFlogger-K (Нерегистриран)
Публикувано06.10.00 23:42



Всяка съпротива е безмислена.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.