Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 27.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема THE X-FILESнови  
Автор JAYMZZZ ()
Публикувано24.08.00 21:57



ima li fenove na dosietata? J.A.Y.M.Z.Z.Z

Тема THE X-FILESнови [re: JAYMZZZ]  
Автор C.S.I.R. ()
Публикувано24.08.00 22:37



:) Има, има и то много! В досиетата "Х" също има много истини, ала трудно се забелязват. Трябва да се гледа м/у кадрите. Нещо като четене но между редовете. В. А.

Тема THE X-FILESнови [re: C.S.I.R.]  
Автор JAYMZZZ ()
Публикувано24.08.00 23:14



ei C.S.I.R. HI TI ! tova e mnogo vgrno koeto go kazva6 :) no azzz gledam m/u redovete i gore - dolu znam koe e istina i koe - ne , makar mnogo trudno da se zabelgzva koe e to!!!(ot tova koeto sam 4el , znam koe e istina de) :) ti si ot varna , nali? me too c-u soon , maybe !!! "THE TRUTH IS AUT THERE"

Тема THE X-FILESнови [re: JAYMZZZ]  
Автор venko ()
Публикувано25.08.00 13:06



ISTINATA SI E TAM :-) Smiatah da go pisha na otdelna tema - no mai mozhe i tuka. Kontakt - e twarde weroiatno da ima. I tochno za towa e filma X-files - mozhe bi i Mazhete w cherno - kakto pisah po dolu - horata sme suewerni zhiwotni i ne sme gotowi - kato tziwilizatzia da priemem i osaznaem kontakta. Tuk e i roliata na tezi filmi - da podgotwiat saznaniaeto ni. X-files - izwanzemite sa predstaweni kato magliawi figuri - ako ne drugo to pone ne i zlonamereni - kontakta se pazi w taina - dawa se i prichinata na tazi taina - NIE NE SME GOTOWI..... MIB - polozhenieto e podobno - w goliamata si chast izwanzemnite sa dobronamereni, zhiweeshti mezhdu nas - izpolzwashti zemiata kato mezhdinna stantzia .... Predpolagam che teparwa shte ima oshte podobni filmi - takiwa koito da zalichat obraza na zlonamerenite zawoewateli ... edwa kogato 1-2 pokolenia izrastnat s tozi now image - chowechestwoto w shte bade shto gode gotowo da prieme kontakta...

Тема THE X-FILESнови [re: venko]  
Автор JAYMZZZ ()
Публикувано25.08.00 18:40



HI TI venko? 10x za hubavoto razgsnenie! :) the x -files - az predlojih da ima takav club , no edva li ot dir.bg 6te se setgt da napravgt :( ako iska6 otidi na "predloji nov klub" i glasuvai s 2 race za tova ne6to !!! neka da napravgt takav club!!! a ina4e koi si zapisva vsi4ki serii na "DOSIETATA"? ngkoi 6te mi kaje li? azzz C-U SOON J.A.Y.M.Z.Z.Z.

Тема THE X-FILES [re: JAYMZZZ]  
Автор Ross ()
Публикувано27.08.00 22:06



Toва е Холивуд :)))

Тема DAнови [re: JAYMZZZ]  
Автор Voyager_I ()
Публикувано03.09.00 18:44



DA

Тема THE X-FILESнови [re: JAYMZZZ]  
Автор Pushachat ()
Публикувано03.09.00 21:08



JAMZZZ, честно казано бих се учудил много не толкова ако нямаше фенове на "Досиетата Х", колкото бих биб поразен ако някой ми кажеше, че имат но са малко. В " Досиетата Х" са засегнати важни проблеми (като това защо ЦРУ иска да скрие важна информация за НЛО-тата) и е наблегнато на факта колко много доказаателства имаме, че не сме сами във Вселената. А щом дори такива които не вярват истински в извънземни считат сериала за интересен (аз познавам такива хора), то какво да кажем за маниаци на тема паранормални явления като мен (вярата на агент Ф. Мълдър не е и наполовина силна на моята въпреки плаката му "I Want to believe")?

Тема Отг: THE X-FILESнови [re: JAYMZZZ]  
АвторPushachat (Нерегистриран)
Публикувано30.09.00 20:54



Как може въобще да задаваш този въпрос!
"Досиетата" разкриват толкова важни истини и отварят очите на толкова много хора, че техните фенофе край нямат (както и епизодите им), а ти питаш дали ги има. Засрами се! Не е казано, че щом се вълнуваш от НЛО-та трябва да се вълнуваш и от "Досиетата Х" но все пак...



Тема Отг: THE X-FILESнови [re: JAYMZZZ]  
АвторMooI (Нерегистриран)
Публикувано09.11.00 14:37



toshko ,ne si edinstven,maminoto




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.