Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:18 17.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Цялата истина за НЛОнови  
Автор ермак ()
Публикувано14.06.00 23:51



И така,сега ще ви кажа всичко,което знам.Аз съм бивш агент от КГБ,от български произход съм.Всичко започнало,през 1940 в Алпите гестапо се среща с представителите на извънземна цивилизация,те са от Съзвездие Кентавар и са сиви на цвят с големи глави ръст около 1,2 метра."Гостите"предлагат бойни технологии срещу експерименти в "лагерите на смърта",за тези експерименти не се чува нищо след войната,всичко е засекретено от съюзниците.Предмета на експериментите е създаване на хибриден вид между човек и този вид извънземни.При превземането на Берлин са открити трупове на страни"хора" обявени за монаси бомпо т.е представители на черна тибетска секта помагали на Третия райх.Историята продължава през 1947,прословутия Розуел,това е обикновенна авария,расата е друга- ръст същия,форма на тялото и прочие,същия вид но друга раса,цвета е розов почти като човешка кожа.В края на 50-те идват тези от Плеадите и разкриват една истина....в космоса има много хора голяма човешка федерация в плеадите,около сириус,орион ,там живеят и други черните орионци,които ненавиждат хората.И така хората от плеадите предлагат помощ за екологията,развитие на духа,срещу премахване на доста опасните"ядрени играчки",правителството наСАЩ отказва.След това идват черните орионци,предлагат бойни технологии паралелно се явяват и тези от Кентавар,черните предлагат повече ,правят и демонстрации някъде в Невада.Договор се подписва през 1962,но черните не го спазват,те правят безогледни отвличания на животни и хора,не съобщават на комисията станала известна,като Маджестик 12,за всички свои действия,стига се до комфликт,но в крайна сметка всичко се заглажда.Сегашното правителство е безсилно има правителство в сянка,то дърпа конците.Секти като "Свидетели на Яхова" и прочие са тяхно дело.Черните наречени в документите "големите" защото са по-големи на ръст от кентавряните но са от същия вид,заявяват че те са създали човека тук на земята,че теса пратили Христос и могат да се разпореждат с хората по свое усмотрение.Нещата излизат от контрол и през 1987 президинта на САЩ,Горбачов и китаиския ръководител сключват договор за защита от нападение "отвън" везира се начало на звездна война.Извънземните в СССР се появяват паралелно с тези в САЩ ,правителството отказва на тези от плеадите,и приема предложението на кентавряните.По-късно договоро е прекратен и СССР е в своеобразна война,прекратяването на договора води до изоставане в технологиите,това се наваксва чрез шпионаж.Сега и Русия и САЩ разполагат с космически боен флот,заимстван от дадени или пленени от извънземните технологии,извършени са полети до Марс и Венера,ползват се йони двигатели,все още немогат да се произведът гравитациони,което ще позволи преходи в хиперпространството.Луната е изкуствен спътник на Земята създаден преди 100000 години,динозаврите са избити от хората с цел заселване на земята,бази за заселване са били Шамбала,Атлантида и нейде в гръцко,но избухва звездна война Земята остава изолирана,Марс е обезлюден от глобална катастрофа и сега е заселен само под повърхността,останалите в изолация в базите решават да заселят Земята,но процеса не се развива правилно и хората подивяват,Атлантида загива поради авария ,така наречените олимпйски богове превършват спецялните средства и умират от старост.За щастие войната свършва ,но вече е късно....остава само Шамбала.Сега сред нас има извънземни тези от човешкия вид са неразличими,дори и след медицински преглед,те са хора като всички нас,големите глави не се показват "на светло",а за щастие антропоморфните не се интерисуват от хората,това са същества които могат да менят формата си...сега са хора,след малко кентавряни,после друго.....много са опасни,но нямат интерес към хората.Има галактически съюз и вселенски съюз,затова големите глави не могат да нападнат открито,това значи да се упълчат срещу много по силни от тях.Има и енергйни същества така наречени ангели и демони от митологията,но за тях нямам достоверни данни и няма да пиша.Това е истината,каквото можах казах,сбогом.

Тема Цялата истина за НЛОнови [re: ермак]  
Автор koteto ()
Публикувано15.06.00 00:57



abe mnogo filmi gledash beee

Тема Цялата истина за НЛОнови [re: ермак]  
Автор XTC ()
Публикувано15.06.00 14:39



Niama istina za nishto

Тема Цялата истина за НЛОнови [re: ермак]  
Автор Votan ()
Публикувано16.06.00 16:03



Дали пък ....

Тема Цялата истина за НЛОнови [re: koteto]  
Автор ермак ()
Публикувано17.06.00 16:50



Дечица,води се война и вашите задници са на дръвника също!Това в филмите е нищо в сравнение с действителността.Аз съм виждал от кентавряните в бадемовидните им тъмнокафяви почти черни очи се чете надмена омраза,дори и преди да им пръснем главите с истрел от "Макаров",война е това а не забава за лигави хакерчета в интернет.Хайде чао,че почти ме засякоха....

Тема hey, nakarai me ...нови [re: Votan]  
Автор tgabrovski ()
Публикувано19.06.00 22:12



... da ti poviarvam. niamash stil na agent ot KGB - po-skoro pishesh kato niakoi 4ovek na okolo 20 g.

Тема hey, nakarai me ...нови [re: tgabrovski]  
Автор Votan ()
Публикувано22.06.00 09:11



Незнам кое е вярно и кое не, но звучи значително правдоподобно. Не съм склонен да вярвам на това, което прочетох, просто защото нямам доказателства. Искам, обаче, да питам tgabrovski къде и кога и виждал той агент на КГБ , че да познава стила им. По-скоро той е гледал много филми и то не фантастики ,ами тъпи екшъни, където подобни фраза за "стила " са много модерни. В крайна сметка е трудно да се каже кой е прав и кой - не, но анализа е хубаво нещо.

Тема hey, nakarai me ...нови [re: Votan]  
Автор tgabrovski ()
Публикувано22.06.00 12:19



ето това ми трябваше - реакция. обичам да съм в опозиция. мотивите ми да не ми се вярва за КГБ-произхода на ермак са тези: - бивш агент - това трябва да е човек, по възрастен от 40 г. Не ми се вярва толкова млад човек да има достъп до такива данни (с потенциално най-висока секретност) - ако пък е по-възрастен, как му е дошла въобще идеята да влиза в мрежата - като гледам хората на около 55-60 години са абсолютни компютърни инвалиди. Да не говорим, че пенсионерите трудно биха отделили пари за мотане из интернет. Какво ще кажете по въпроса

Тема gluposti ..... [re: tgabrovski]  
Автор mitkohr ()
Публикувано22.06.00 15:20



palni ...

Тема gluposti .....нови [re: mitkohr]  
Автор tgabrovski ()
Публикувано22.06.00 21:38



koe po-to4no


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.