Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:31 22.09.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ТУК СА!нови  
Автор БАЙ МИТАК ()
Публикувано14.09.99 01:11



ЕСТЕСТВЕНО ЩЕ МЕ ПОПИТАТЕ КЪДЕ!? А? АЗ ЛИЧНО СЪМ ГИ ВИЖДАЛ! / ГОВОРИМ ЗА Н Л О НАЛИ? / КЪДЕ СЪМ ГИ ВИДЯЛ Е ОТДЕЛЕН ВЪПРОС! АКО НЯКОЙ СЕ ИНТЕРЕСУВА МОГА ДА МУ КАЖА! ПО-СКОРО ИСКАМ ДРУГА ТЕМА ДА ЗАСЕГНА! ЗАЩО ОБЕЗАТЕЛНО ХОРАТА ГИ СВЪРЗВАТ С РЕЛИГИЯТА!! ЩО? ЩЕ СЕ ИЗЯСНЯ! ЗНАЧИ ПРЕДИ ГОДИНИ ТУК СЕ ОТРИЧАШЕ ЦЪРКВАТА! КАК ТЪЙ ЩЕ СЛАВИМ ГОСПОД А НЕ ОНАЗИ МУШМУЛА В МАВЗОЛЕЯ!! СЕГА КОГАТО ОНОВА СИ ОТИДЕ ДЕТО МУ Е МЯСТОТО ВЕЧЕ НИКОЙ НЕ ПОВДИГА ВЪПРОСА ЗА ВЯРАТА! ТО ВЕРНО НАШИЯТ НАРОД ВЕЧЕ НА НИЩО И НА НИКОГО НЕ ВЯРВА!! АЗ НЕ СЪМ АТЕИСТ С КОМУНИСТИТЕ И НЕ СЪМ ДОБЪР ХРИСТИЯНИН С ВЯРВАЩИТЕ!! ЗАЩОТО:::::: ТЕ ИСКАТ ДА ВЯРВАМЕ СЛЯПО! АМА СЪВСЕЕЕЕЕМ СЛЯПО! И КОЕТО Е ОЩЕ ПО-ЛОШО ТЕ НАСАЖДАТ ТЕХНИТЕ ВЯРВАНИЯ НАСИЛА! ЕТО ТУК! ТУК ! ТУК Е ПРОБЛЕМА! В МОМЕНТА В КОЙТО СЕ ПОЧУВСТВАТ ПО-СИЛНИ И ЗАПОЧВАТ СИЛОВА ИНВАЗИЯ!! Т.Е. ЛИКВИДИРАТ ХОРА КОИТО КАЗВАТ ЧЕ ЗЕМЯТА Е КРЪГЛА И ГИ ИЗПРАЩАТ НА КЛАДА! Я СЕГА ПОГЛЕДНЕТЕ НАШИТЕ ДЕЦА! АМИ ЧЕ ТЕ В НИЩО НЕ ВЯРВАТ! ЛЕЛЕИЕЕЕЕ! ДАЖЕ НА НАС МАЙ! А? И ТОЧНО ТАМ ЩЕ СЕ РОДИ ИСТИНАТА!? ТЕ СА! ТУК СА!! НЕОБРЕМЕНЕНИ ОТ ДОГМИ И ПРЕДРАЗСЪДЪЦИ , ЕДИНСТВЕНИ ЩЕ МОГАТ ДА НАПРАВЯТ НЕЩО!! А, ЧЕ АЗ СЪМ ВИЖДАЛ ОНЕЗИ ИЛИ НЕЩО Е ДРУГА ТЕМА!! НО Е ИСТИНА! ОТДАВНА БЕШЕ!! АКО НЯКОЙ ПРОЯВИ ИНТЕРЕС -- ЩЕ МУ РАЗКАЖА!! ПОВЯРВАЙТЕ АКО ИСКАТЕ! АКО ИСКАТЕ!!! НИЕ НЕ СМЕ САМИ! НО ЗА ТОВА НЕ НИ ТРЯБВАТ НИТО МОЛЛИ НИТО ПОПОВЕ НИТО ПОЛИТКОМИСАРИ!! НИЕ СМЕ СИ ТУК И СИ ЖИВЕЕМ НАШИЯТ ЖИВОТ!! ЕСТЕСТВЕНО АЗ НЕ ПИША ВСИЧКО ТОВА СЛУЧАЙНО! ПРОСТО МИ ПРАВИ ВПЕЧАТЛЕНИЕ ЧЕ МНОГО МЛАДИ ХОРА СЕ ОБРЪЩАТ КЪМ РАЗНТИ СЕКТИ ИЛИ СИ ВЪОБРАЗЯВАТ ЧЕ САМИТЕ СА ПРОРОЦИ! ЖАЛКО Е! ТОВА Е ВРЪЩАНЕ НАЗАД! ТЪРСЯТ НОВА РЕЛИГИЯ! И НЯКОИ СЕ ОПИТВАТ ДА ГИ ИЗПОЛЗУВАТ НО СТАВА САМО ЗА КРАТКО! РАДВАМ СЕ ЧЕ СА ОБЩО ВЗЕТО РЯДКОСТ! НАКРАЯ ИСКАМ САМО ДА КАЖА! ВИДЯХ ГИ! БЕШЕ НАИСТИНА ОТДАВНА! И НЕ МОГА ДА КАЖАО ТОЧНИ ДАТИ НО МОГА ПРИ СЛУЧАЙ НА ИНТЕРЕС ДА ВЪЗСТАНОВЯ ВРЕ4МЕТО!! Т.Е. ДА СИ СПОМНЯ!!

Тема ТУК СА!нови [re: БАЙ МИТАК]  
Автор byly ()
Публикувано14.09.99 12:18



БАЙ МИТАК, интерес разбира се има. Би ли разказал по-подробно обстоятелствата около срещата ти с НЛО, а ако го направиш и възможно с по-малко емоции, цена няма да има ! Поздрави

Тема БИЛИ!!нови [re: byly]  
Автор БАЙ МИТАК ()
Публикувано14.09.99 15:09



ЕСТЕСТВЕНО АЗ ЩЕ РАЗКАЖА! НО НЕ БЪРЗАМ! ИСКАМ ДА ВИДЯ ВСЕ ПАК КАКЪВ Е ИНТЕРЕСА! ВСЕ ПАК АЗ НЯМАМ ЧЕСТТА ДА СЪМ ОТВЛИЧАН И МАЧКАН ОТ ИЗВЪНЗЕМНИ!! ПРОСТО СЪМ ВИДЯЛ! А ЗА ЕМОЦИИТЕ НЯМАЙ ГРИЖА! ТЕ СА МИ ВРОДЕНИ! СВИКНАЛ СЪМ СИ С ТЯХ! НАИСТИНА ПОЗНАВАМ ХОРА НА КОИТО ТАЗИ ФИЗИОЛОГИЧНА ФУНКЦИЯ Е АМПУТИРАНА НО НЕ ЖЕЛАЯ ДА СЪМ ОТ ТЯХ! АЗ РАЗБИРА СЕ СЪМ ДАЛЕЧ ВСЕ ОЩЕ ОТ МИСЪЛТА ЧЕ МЕ ПОДНАСЯШ! ЩЕ ТИ ОТГОВАРЯ НО ЩЕ ИЗЧАКАМ И ДРУГИ ДА СИ КАЖАТ ДУМАТА!! ЧАО ОТ БАЙ ТИ МИТАК!! :-)

Тема ТУК СА!нови [re: БАЙ МИТАК]  
Автор X-files ()
Публикувано14.09.99 19:21



Е и аз съм виждал НЛО при това на два пъти. Убеден съм че съществуват, но тази мисъл въобще не ме занимава. А и нищо не мога да направя. Нали не пречат на нормалния живот? Като съществуват какво? Да не са изяли някого досега? Поне аз не съм чувал за такива неща извън филмите. Мисля че трябва да се пазиме не от разни зелени човечета, а от самите нас и от това което става на земята.

Тема До Бай Митакнови [re: X-files]  
Автор Juli ()
Публикувано15.09.99 09:42



Ама ти наистина само се заяждаш! Не мога да разбера защо постоянно се чудиш с кого да се заядеш? Аз лично спирам да ти отговарям, защото ми се разваля настроението да ти кажа честно! Колкото и да бях търпелива, то търпението си има граници! Juli

Тема do Juliнови [re: Juli]  
Автор mig29 ()
Публикувано15.09.99 16:23



Ami tova ne e zajadane, literaturno tvorchestvo! A inache vseki mojeda si vjarva v kakvato glupost iska, daje che Lunata e pita kashkaval:).Ta taka s NL0-to.

Тема ДО ЮЛИ ПО ТЕМАТА!!!нови [re: mig29]  
Автор БАЙ МИТАК ()
Публикувано15.09.99 16:48



ЗНАЧИ АЗ ОТКРИХ ТЕМА В КОЯТО СЕ ЗАЯЖДАМ СЪС САМИЯТ СЕБЕ СИ! ИНТЕРЕСНО Е ТОВА! И НЕ Е ВЯРНО ТОВА ДЕТО ГО ПИШЕ МИГ-29! НЯМА ДА МУ НАСАЖДАМ ИЗЛИШНА ИНФОРМАЦИЯ! ТЯ СИ Е В МЕН! НО МИ СЕ СТРУВА ЧЕ ПО-СКОРО НЕГОВОТО ИЗЛИЗА КАТО ЗАЯЖДАНЕ! БАС СЛАГАМ ЧЕ НЕ МОЖЕ ДА ОБЯСНИ КАК СМЕ СЕ ПРЪКНАЛИ! ПО-НАТАМ КАКВОТО И ДА МИ ГОВОРИ ТО Е САМО ЗА ВЯТЪР! ФАКТЪТ Е! ИМА НИ! ТУКА СМЕ! ОТНЯКЪДЕ СМЕ СЕ ПОЯВИЛИ! И НЕ Е СЪВСЕМ БЕЗИНТЕРЕСНО ОТКЪДЕ! АЗ СЪМ АТЕИСТ! И ЗАТОВА ТЪРСЯ КОРЕНИТЕ В ПРИРОДАТА А НЕ В НЯКАКВА СВРЪХ-СИЛА КАТО ГОСПОД! НЕ МОЖЕ ДА ИМА ТОЛКОВА ЗВЕЗДИ ПЛАНЕТИ СИСТЕМИ ГАЛАКТИКИ КОМЕТИ АСТЕРОИДИ И ПР. И ПР. А ЕДИНСТВЕНО ЖИВОТА ДА Е УНИКАЛЕН! АБСУРД! ИМА ГО НО НЕ ГО ВИЖДАМЕ! НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА Е КАТО НАШИЯ! ВЪПРОСЪТ Е КОЙ Е СЪЗДАТЕЛЯТ НА ВСИЧКО! АМА ВСИЧКО! Я СИ ПРЕДСТАВЕТЕ КАКВО СИ МИСЛИ / ОБРАЗНО КАЗАНО / ЕДНА ХЛЕБАРКА ДОКАТО Я ГОНЯ ДА Я СМАЧКАМ! АМИ СИГУРНО ТОВА ЧЕ АЗ СЪМ БИЛ СЪМ И ЩЕ БЪДА! АЗ ЗА НЕЯ СЪМ ПОВЕЧЕ ОТ БОГ! ИЛИ ПОНЕ НАЙ-МАЛКО ТАКЪВ! ТА И НИЕ СЕ ЛУТАМЕ! А ТЕЗИ ДЕТО ИДВАТ И СА ОКОЛО НАС СЪЩО ЕДВА ЛИ ЗНАЯТ ИСТИНАТА! БАС ЧЕ И ТЕ ИМАТ ТОЯ ПРОБЛЕМ! ЕТО ДОПИРНАТА ТОЧКА! НО Е СЛОЖНО ПРИЗНАВАМ! ХАЙДЕ СТИГА ЗА СЕГА! А?

Тема ДО ЮЛЕТОнови [re: БАЙ МИТАК]  
Автор Цвети ()
Публикувано15.09.99 20:56



Юле, аз те предупредих! Не го раздаваи толкова емоционално. Щом някой те дразни, спираш да му отговаряш и проблема приключва. Провокатори и дразнители винаги ще има, така, че по-спокойно. Мен също ме дразнят много неща, и немога, да се начудя как може, някои хора, чели-недочели и недоразбрали, да проявяват компетентност,и на всичкото отгоре, и да се опитват, да си налагат незнанието на другите. Както виждаш, обаче въпреки това си трая и само чета глупост- след глупост. Съветвам те и ти да заемеш такава позиция. Дай, да се разберем за втората среща за която говорехме. Били е съгласен само трябва да се чуем пак, и да се разберем окончателно.

Тема ДО ЮЛИ!нови [re: Juli]  
Автор БАЙ МИТАК ()
Публикувано15.09.99 21:06



ИНТЕРЕСНО МИ Е КОЕ ТОЧНО ОТ НАПИСАНОТО СМЯТАШ ЗА ЗАЯЖДАНЕ ВСЕ ПАК! БИХ СИ ВЗЕЛ ПОНЕ ЗАБЕЛЕЖКА! А ТЪЙ ВСИЧКО КАЗАНО ОТ ТЕБ ИЗГЛЕЖДА ДОСТА ОБЩО И АЗ НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА С КОЕ ТЕ ДРАЗНЯ! АМИ АЗ СИ ПРИЗНАВАМ ЧЕ РОВЯ И ТЪРСЯ! А НЕ ПРОСТО ДА ВЯРВАМ СЛЯПО НА ВСИЧКО! КЪДЕ Е ЛОШОТО ТУК? ОТ ДРУГА СТРАНА ЛИЧНО НИКОГО НЕ СЪМ ОБИЖДАЛ ДОСЕГА КАКТО ГО ПРАВИШ ТИ В МОМЕНТА! ОСВЕН ЕДИН ИЛИ ДВАМА КОИТО ПРЕКАЛИХА СЪС СЛОВОБЛУДСТВАТА СИ! НЕ ТЕ РАЗБИРАМ МАЙ!?

Тема ДО ЦВЕТИ !!!нови [re: Цвети]  
Автор БАЙ МИТАК ()
Публикувано15.09.99 21:22



ЛИЧНО НА МЕН ДЕТО СИ НАЛАГАМ НЕЗНАНИЕТО МИ Е МАЛКО ЧУДНО КАК ВИЕ ХОРА С ПОЗНАНИЯ НЕ СТЕ ЧУВАЛИ ЧЕ Е НЕУЧТИВО ДА СЕ ГОВОРИ ЗА НЯКОГО В НЕГОВО ПРИСЪСТВИЕ КАТО ЗА ЧОВЕК КОЙТО ГО НЯМА! Т.Е. В ТРЕТО ЛИЦЕ! ТОВА ЧЕ НЕ СТИГАТ ДОВОДИ ЗА СПОР Е РАЗБИРАЕМО! ДАЖЕ БИХ ВИ ПОДСКАЗАЛ КАК МОЖЕТЕ ДА СПОРИТЕ! НО АКО НЕ МОЖЕТЕ СЕГА ПРОСТО НЕ СЕ ЗАХВАЩАЙТЕ! А НЕ ПРОСТО ДА СЕ НАМЕСВАТЕ КАТО НЕЗНАЕН АРБИТЪР И ДА ОТСИЧАТЕ КАКВО ТРЯБВА ДА СЕ НАПРАВИ! ТОВА МИ МИРИШЕ НА СЕКТАНТСТВО И НА НИЩО ДРУГО! ЗНАЧИ ЧЕ НЕ ИСКАТЕ ДА СЛУШАТЕ А САМО ДА ГЛЕДАТЕ САМОВГЛЪБЕНО В ЕДНА ТОЧКА И ДА СИ ВЯРВАТЕ БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ СТЕ ПРАВИ! ЦВЕТИ! УВЕРЯВАМ ТЕ ЧЕ ЩЕ ТИ Е ПОЛЕЗНО ПОНЯКОГА ДА СЕ ВГЛЕЖДАШ И В СЕБЕ СИ! ЗА ТРЕТИ ПЪТ ВИЖДАМ ЧЕ ГОВОРИШ ЗА МЕН НА ДРУГ! АЗ СЪМ ЖИВ УВЕРЯВАМ ТЕ! АКО ИМАШ НЕСПОДЕЛЕНИ ТРАВМИ ОТ МИНАЛОТО СЪЖАЛЯВАМ! НО НЕ Е ХУБАВО ТЪЙ! КОГАТО ИМАШ НЕЩО ЛИЧНО ПРОТИВ МОИТЕ СХВАЩАНИЯ КАЖИ МИ! НЕ ГОВОРИ ЗАД МЕН! ИЛИ ПОКРАЙ МЕН! ТУК СЪМ! С ПРИЯТЕЛСКИ ПОЗДРАВ ОТ БАЙ-МИТАК!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.