Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 01.07.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Свръхестественото и Паранормалното- пренесена теманови  
Автор Juli ()
Публикувано02.09.99 16:20



Пренесохме тази тема от клуб "Религия", защото смятаме, че тук хората биха разбрали по- добре! Здравейте! Благодаря ти, че направи тази нова тема Дяволче! Аз разговарям от 6 години с моя чичо, който почина! Контакта ми става чрез схема, която аз сънувах и начертах. Отначало ми беше много трудно и постоянно ме болеше главата, но с времето се научих как да говоря с него. Той пише вече много бързо и спря да ме боли главата. Много пъти съм си мислила да се откажа, защото много хора разбраха и не ме оставяха на мира. Ние с Цвети се познаваме. Тя е сестра на моя приятел и не веднъж сме обсъждали тази тема. Ако започна да ти разказвам случки, просто трябва да пиша дни на ред. Само едно мога да ти кажа: Какво ли не съм виждала! Juli

Тема Свръхестественото и Паранормалното- пренесена теманови [re: Juli]  
Автор byly ()
Публикувано02.09.99 16:39



Juli, радвам се, че пренесохте темата тук. Разкажи, моля те, как започна всичко и как се развиха събитията. В темата "Извънземни няма" се появи интересно съобщение, чието място според мен също е тук.

Тема Свръхестественото и Паранормалното- пренесена теманови [re: byly]  
Автор Juli ()
Публикувано02.09.99 16:56



Преди 7 години почина чичо ми. Той беше много самотен, живееше на вилата и много обичаше да говори с мен. Когато му е станала лошо се е качил на колата и е дошъл в София. Поседял е тук още 2 часа и му е станало още по- лошо. В 7.00 /още учех/ бях с кучето навън, когато го изнесоха с носилка. Той помоли да спрат до мен и ми каза ,че ще се върне при мен. Не го разбрах тогава какво имаше в предвид. След като почина /2часа след като го закараха в болницата/, 2-3 месеца след това сънувах схемата по която пиша в момента, чух глас, който ми каза да я начертая. На другия ден си я направих и така започна всичко. Juli Моля Ви, пишете ми с латински букви, защото сега съм на работа, но компютъра в къщи не може да чете думите, написани на Кирилица.

Тема Свръхестественото и Паранормалното- пренесена теманови [re: byly]  
Автор Cveti ()
Публикувано02.09.99 19:10



Radvam se, che me poslusha i shte prodyljish da pishesh tuk. Syshto i za tova , che kato men sybra smelost da razkajesh fakta. Az umishleno ne iskah da te provokiram za da ne iztylkuvash neshtata pogreshno, no tainichko se nadiavah sama da go napravish. Niama da ti zadavam vyprosi zashtoto znam vsichko, no na drugite shte im byde interesno.

Тема Do Cveti- malko otklonenieнови [re: Cveti]  
Автор Juli ()
Публикувано02.09.99 22:28



Cvetke, pisha ot kumputura v kushti i ne moga da si procheta otgovorite napisani nabulgarski! Molia te, pishi mi dali ima problem, chete li se? Za sujalenie e taka vecher! Juli

Тема Do Cveti- malko otklonenieнови [re: Juli]  
Автор Cveti ()
Публикувано02.09.99 23:24



Zdravei, Yule, Vsichko se chete normalno taka che.....pishi. Prati mi edin mail za da vidia pyk az kak stoiat neshtata s moiata poshta, i proveri tova koeto ti kazah dnes. Kakyv adres se poiaviava na imeto mi? Chakam otgovor.

Тема Imam problemнови [re: Cveti]  
Автор Juli ()
Публикувано02.09.99 23:37



Imam problem s poshtata i ne moga da ti pisha az, a kude e tozi AVTOR, che neshto ne moga da go hvana? Vidia li, slushai kakvo ti kazvam. Eto ! Juli

Тема Imam problemнови [re: Cveti]  
Автор Juli ()
Публикувано02.09.99 23:38



Imam problem s poshtata i ne moga da ti pisha az, a kude e tozi AVTOR, che neshto ne moga da go hvana? Vidia li, slushai kakvo ti kazvam. Eto ! Az obache izlizam sega i chak utre sutrinta. Tuk sum do 12.30 Juli

Тема Imam problemнови [re: Juli]  
Автор Cveti ()
Публикувано02.09.99 23:45



Ne moga da razbera kakvo tochno iskash da kajesh? Sheguvash li se ili kakvo? Zashto imash problem s poshtata? Obiasni po-podrobno. Ako iskash obadi mi se po telefona da mi obiasnish, inache shte si otkarame do sutrinta.

Тема Imam problemнови [re: Cveti]  
Автор Juli ()
Публикувано02.09.99 23:57



Ami kak da ti se obadia, kato ti si v Internet? Ne mi razpoznava password. Utre kato otida na rabota shte proveria kakvoto iskash! Juli


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.