Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 04.07.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Imam problemнови [re: Juli]  
Автор Cveti ()
Публикувано03.09.99 00:02



Sega izlizam ot internet i shte ti se obadia da ti obiasnia niakoi raboti. Haide chao.

Тема Imam problemнови [re: Juli]  
Автор Елена ()
Публикувано03.09.99 00:48



Zravei Juli ! Vsichko e tolkova intersno i zagadachno. Razkaji neshto poveche!

Тема Свръхестественото и Паранормалното- пренесена теманови [re: Juli]  
Автор byly ()
Публикувано03.09.99 08:54



Здравей, Цвети. Надявам се, че вече си на работа и можеш да четеш кирилица. Преди да продължиш с историята, моля разкажи нещо повече за твоя чичо. Що за човек беше, какво работеше, интереси и т.н.

Тема Свръхестественото и Паранормалното- пренесена теманови [re: byly]  
Автор byly ()
Публикувано03.09.99 09:06



Juli, извинявай. Обърках имената на теб и Цвети. Надявам се, че не се сърдиш.

Тема Imam problemнови [re: Елена]  
Автор Juli ()
Публикувано03.09.99 09:45



В интерес на истината, никога преди да установя контакт с чичо ми не съм вярвала, че съществуват такива неща. Бях чувала за прераждането и живота на душата след смъртта, но не мислех, че е възможно! Виж сега, аз мога да разкажа много неща, но зависи кое точно те интересува, имам в предвид случки ли искаш да ти разкажа или да ти разкажа за това, какво има там /нива, обстановката и въобще/. Сама знаеш, че едно да го разкажеш на някого, а друго е да го пишеш! Радвам се, че проявявате интерес! Нямам нищо против даговорим за това, а може би един ден ще се видим и ще Ви покажа! Беше ми много приятно: Juli

Тема Свръхестественото и Паранормалното- пренесена теманови [re: Juli]  
Автор mig29 ()
Публикувано03.09.99 11:36



Interesno za kakvo stava duma tuka?Razgovori s umreli, glasove, kikita razni ili drugi podobni? Makar che sym kraino skeptichno nastroen kym takiva "javlenija" ste mi e interesno da chuja, stoto vse pak rabotja v na "prednija front" na edna istinska nauka, kojato e mnogo po fantastichana otkolkoto povecheto hora si misljat, taka che moje da potyrsim zaedno realno obesnenie:)) Mig29

Тема Свръхестественото и Паранормалното- пренесена теманови [re: mig29]  
Автор byly ()
Публикувано03.09.99 11:47



И коя е тази истинска наука( и би ли изброил неистинските науки) ?

Тема Do mig29нови [re: mig29]  
Автор Cveti ()
Публикувано03.09.99 11:49



Zdravei "mig29" Ako sledish vsichko koeto se pishe shte nauchish nogo interesni neshta. Dali shte poviarvash ili ne ti sam preceniavash. Na nas shte ni byde interesno da razberem neshto i za aviaciata. Pozdravi

Тема До Цветинови [re: Cveti]  
Автор Juli ()
Публикувано03.09.99 13:04



Цеце, Знаеш, че съм била винаги против да доказвам на хората това и онова! Нормално е хората да не вярват! Може би ще е добре да разкажем за главоболието, при първата ни среща и как ме гонеше Роки, защото енергията ми го отблъсквала! Всъщност, човек трябва да се сблъска с това за да повярва в него! Juli

Тема До Цветинови [re: Juli]  
Автор Cveti ()
Публикувано03.09.99 14:08



Niamam nishto protiv. Edin den brat mi reshi da dovede Yuleto v kyshti i da ia zapoznae s semeistvoto ni.Predi tova mi beshe kazal, che tia kontaktuvala s chicho si a toi bil pochinal.Na men lichno mi beshe interesno zashtoto do tozi moment ne biah se zapoznavala s medium. Denia v koito tia doid az predvaritelno ne znaeh, no prez syshtiat tozi den (ot sutrinta) me boleshe ujasno mnogo glavata.Nikakvi hapcheta ne pomagaha.Ta kogato ia vidiah v pyrviat moment glavobolieto mi se zasili. Posle kato si govorihme razbrah, che tia syshto e imala glavobolie a kogato sa stignali s brat mi do vhoda na bloka, glavobolieto se e zasililo. Vsyshnost pyrvata sreshta mejdu nas dvete i tiah dvamata beshe mnogo interesna. Oshte syshtata vecher reshihme da se proverim koia kakvo moje. Na Roki obache mu precheshe ako Yuleto stoeshe sreshtu ili do men. Vse pak tova sa dve razlichni silovi poleta i si okazvat vlianie. E, s vremeto vsichko se opravi, no pyrvite tri dena ni boliaha glavite. Te razbirase se vyzprieha vzaimno i neshtata si doidoha po mestata.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.